L'occitane Cade Tıraş Sabunu
Tıraş sabunu bu aralar indirimde. 47 TL fiyat artı 5 TL yol parasıyla ben de bugün bir tane kendime ısmarladım.
O fiyata kaçmaz.Güzel günlerde kullanın.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Bitmiyor da namussuz. Ben kaç fırçanın break-in işlemini cade sabunla yaptım. Smile
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(16/01/2018, Saat: 23:38)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bitmiyor da namussuz. Ben kaç fırçanın break-in işlemini cade sabunla yaptım. Smile

Komşum hangi sabun ayarındadır bu sabun? SV, mwf, tobs , haslinger ?
@Dragon komşum, aldığımda da sormuştun, yeni sıra geldi sabuna.
Son zamanlarda hep artisan kullandığımdan veya beklentiyi yüksek tuttuğumdan olabilir ama çok beğenmedim bu sabunu. Kolay köpük yapabildim ancak kıvamı hafif geldi bana. Kokusu da çok hafif, koruyuculuğunu da az buldum. DR Harris ve Edwin Jagger tarzı bir sabun ama kıvam olarak onlardan bir tık, koku ve koruyuculuk açısından iki tık aşağıda. Ben ise SV veya MWf tarzı bir sabun bekliyordum, bana her konuda onlardan çok daha zayıf gibi geldi.

SM-A520F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
İyi güzel sabun, kolayca kıvamlı köpük veriyor.Kayganlığı da eh işte ama o koku nedir ya.Tamam, koku öznel bir şey kiminin beğendiğini kimi beğenmez ama kim bu sabuna "Tamam abi kokusu güzel böyle sürelim piyasaya." demiş bilmiyorum.Tahminimce Lord Voldemort olabilir.Lord-voldemort-139587.jpg
(25/02/2018, Saat: 00:17)Men-Sup Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Dragon komşum, aldığımda da sormuştun, yeni sıra geldi sabuna.
Son zamanlarda hep artisan kullandığımdan veya beklentiyi yüksek tuttuğumdan olabilir ama çok beğenmedim bu sabunu. Kolay köpük yapabildim ancak kıvamı hafif geldi bana. Kokusu da çok hafif, koruyuculuğunu da az buldum. DR Harris ve Edwin Jagger tarzı bir sabun ama kıvam olarak onlardan bir tık, koku ve koruyuculuk açısından iki tık aşağıda. Ben ise SV veya MWf tarzı bir sabun bekliyordum, bana her konuda onlardan çok daha zayıf gibi geldi.

SM-A520F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkür ederim komşum. Aslında içerik bayağı koruyucuyum diyor ama bu tarz kozmetik markalarında bazen bu oluyor. Çünkü asıl işleri sabun değil. Eh iyi ki de yorumunuzunbekleyip almamışım dedim Smile
Bana göre de fena olmayan güzel bir sabun. İstanbul'un pis suyunda bile güzel iş görüyor. Koruyuculuğu, kayganlığı güzel. MWF tadında bir sabun diyebilirim bunun için. Artisanlar gibi koyu köpük yapmıyor ancak MWF gibi biraz baloncuklu ama güzel köpüğü var. Kokusu zayıf ama güzel, benim hoşuma gidiyor. Hatta parfümü bile var bende Smile
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
Ben bu sabunu forumu tanımadan önceden beri uzun zamandır severek kullanıyorum, hatta tek kase sabunum buydu, nedense Arko kullanmamıştım, hala birsürü sabunum içinde elim L'occitane gidiyor...
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
Eskişehir Esparkta mağazası açılmış rafta iki tane yedek sabun var mağaza görevlisi sabunla uğraşma zor olur jel verelim diyince koşarak uzaklaştım

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's sohayli 297 95,260 05/03/2024, Saat: 09:56
Son Yorum: sohayli
  Mühle Tıraş Sabunu Casablanca 2 633 29/01/2024, Saat: 22:41
Son Yorum: Casablanca
Star haylis Artisan Yeni ADVENTUS Artisan Tıraş Sabunu sohayli 0 949 08/08/2023, Saat: 15:44
  Tabac Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 605 497,374 12/05/2023, Saat: 12:37
Son Yorum: Janessery
  Yeni haylis Tıraş Sabunu için Esans Anketi sohayli 2 1,410 03/05/2023, Saat: 12:22
  Berberbey Tıraş Sabunu Berberbey 43 14,231 28/04/2023, Saat: 11:20
Son Yorum: Berberbey
  Arko Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 924 1,049,801 23/04/2023, Saat: 21:44
Son Yorum: ferencpuskas
  Tıraş Sabunu Nasıl Saklanmalı? Ömrü Ne Kadar? mertcanartan 13 5,331 18/04/2023, Saat: 17:43
Son Yorum: Mecanica
  Tobs Sandalwood Tıraş Sabunu palamut 75 82,969 17/04/2023, Saat: 10:19
Son Yorum: Mecanica
Exclamation Alsancak Tıraş Sabunu - Mentol/Limon/Sandal/Aci Badem ekindgn 99 45,712 31/03/2023, Saat: 01:32
Son Yorum: inter

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: