L'occitane Cade Tıraş Sabunu
(01/11/2019, Saat: 19:57)turkoglum13 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayirli olsun komsum. Keyifle kullan. Kayganligi biraz azdir ama koruyuculugu guzel bir sabundur. Benim tavsiyem rendeleyerek ikea kabina basmaniz yonunde. Ama elinizde kayganligi cok iyi olan Tobs kremlerden birisi varsa ve Loccitane yi rendeledikten sonra belirli oranda karisim yapip kaba basin. İnanilmaz bi hal aliyor

Bi süre bişeyle karıştırmadan kullanmak istiyorum. Kaba basmaktan kastım ikea da kapaklı kaplardan bulamadım standart bir kap aldım ve tam oturuyor, zaten zamanla yapışacaktır kaba, oldukça sert olduğundan basmak zor gibi duruyor tam anlamıyla.
Komsum tam oturuyorsa sorun olmaz. Ama tam oturmuyorsa mutlaka mutfak rendesiyle rendeleyip kaba basmalisin. Bu sekilde yaparsan hicbir sorun olmaz. Keyifle kullan komsum.
Cidden tıraşın kalitesini yükseltiyor. Köpürtünce biraz şaşırdım köpüğün biraz sulu ve yoğun olmayan yapısından ötürü, ancak işini çok güzel yaptı.
Ben bu sabunu rendeleyip proraso sandal sabunla (birer paket şeklinde) karıştırıyor, kaplara basıyorum. Uzun süre gidiyor.
bende henüz edindim ayrıca after shave de aldım. deneyince paylaşım yapacağım.
Kokusu çok az varla yok arası benimkisi. İnce bı köpüğü var. Başlarda köpük yüzümde kuruyordu. Şimdi suyu bol tutuyorum parlak ve nispeten dolgun köpük oluyor. Tıraş sonrası nemlendirici ligini çok seviyorum. Keşke kokusu biraz daha baskın olsaydi. Bazı arkadaşlarda baskınmış ama benimkisi öyle çıkmadı. Bitince bir daha denerim oda kokusuz çıkarsa denemem sanırım. Cellayi tercih ederim. Çünkü koku ve fiyat hariç aralarında fark olduğunu düşünmüyorum.
En sevdiğim sabunlardan
Şu anda 60 tl ye inmiş
Bence kaçmaz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
Ben sana mecburum bilemezsin
İçimi seninle ısıtıyorum.
Aedan üstadım bilgilendirme iyi oldu, merak ettiğim bir sabundu, siparişi geçtik bakalım artık Smile
Mesajlarda her partide koku baskınlığının değişiklik gösterdiği yazılmış. Acaba bu dinlenmeye alakalı olabilir mi diye merak ettim.

Birde baya bir sert bir sabun sanırım, bu yüzden kabından yükleme yapılıp kuruması için ağzı açık kalacak bir süre. Böyle böyle zaten hafif olduğu söylenen koku zamanla hiç kalmaz gibi geldi bana yanılıyor muyum bilmiyorum. Uzunca bir süre de gittiği söylenmiş. Bir sene boyunca kokusuz sabun kullanmak da istemem doğrusu.

Merak ettiğim bir sabun ama zaten hafif kokusu yüzünden parayı sokağa atacakmışım gibi geliyor bana.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
"eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse benim sözlerimi seçin"
(08/01/2020, Saat: 14:43)onur7 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mesajlarda her partide koku baskınlığının değişiklik gösterdiği yazılmış. Acaba bu dinlenmeye alakalı olabilir mi diye merak ettim.

Birde baya bir sert bir sabun sanırım, bu yüzden kabından yükleme yapılıp kuruması için ağzı açık kalacak bir süre. Böyle böyle zaten hafif olduğu söylenen koku zamanla hiç kalmaz gibi geldi bana yanılıyor muyum bilmiyorum. Uzunca bir süre de gittiği söylenmiş. Bir sene boyunca kokusuz sabun kullanmak da istemem doğrusu.

Merak ettiğim bir sabun ama zaten hafif kokusu yüzünden parayı sokağa atacakmışım gibi geliyor bana.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Benimkisi ilk jelatinini açtığımda dahi kokmuyor gibiydi. Köpürtünce kokar dedim ama yine kokmadi. Aynı tabac sabunda da bazı arkadaşlar hiç kokmadigini yazmış. Seriyle alakalı olabilir. Denemekte fayda var komşum artık şansınıza nasıl çıkar bilemiyorum. Ben bu sabunu ve tabac i rendeleyip karıştırmayı düşünüyorum. Bu sayede köpük ve nemlendirme üst seviyelere çıkacaktır diye düşündüm. Bir de koku vermesi için birazda SV eklemeyi düşünüyorum.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's sohayli 297 95,262 05/03/2024, Saat: 09:56
Son Yorum: sohayli
  Mühle Tıraş Sabunu Casablanca 2 633 29/01/2024, Saat: 22:41
Son Yorum: Casablanca
Star haylis Artisan Yeni ADVENTUS Artisan Tıraş Sabunu sohayli 0 949 08/08/2023, Saat: 15:44
  Tabac Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 605 497,376 12/05/2023, Saat: 12:37
Son Yorum: Janessery
  Yeni haylis Tıraş Sabunu için Esans Anketi sohayli 2 1,410 03/05/2023, Saat: 12:22
  Berberbey Tıraş Sabunu Berberbey 43 14,231 28/04/2023, Saat: 11:20
Son Yorum: Berberbey
  Arko Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 924 1,049,804 23/04/2023, Saat: 21:44
Son Yorum: ferencpuskas
  Tıraş Sabunu Nasıl Saklanmalı? Ömrü Ne Kadar? mertcanartan 13 5,331 18/04/2023, Saat: 17:43
Son Yorum: Mecanica
  Tobs Sandalwood Tıraş Sabunu palamut 75 82,969 17/04/2023, Saat: 10:19
Son Yorum: Mecanica
Exclamation Alsancak Tıraş Sabunu - Mentol/Limon/Sandal/Aci Badem ekindgn 99 45,712 31/03/2023, Saat: 01:32
Son Yorum: inter

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: