Jilet Konforu
(21/08/2014, Saat: 13:58)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aynı seri jilet leri kısa bir teste tabi tuttum.
Yeşil astra eski seri ile tıraş olup sonraki tıraş ta süper iridium akmıyor
SI dan sonra astra ve perma akıyor
Eski Perma tirasindan sonra tüm jiletler akıyor
Sharp Edge den sonra tüm jiletler aksa da konforlu değil
Yanılıyor da olabilirim.

Permasharp super eski çift kağıtlı candır:-))

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
Eucris Hocam o kadar çok perma reklamı yaptınız Smile
Permanin borsa da değeri yükseldi : )
(21/08/2014, Saat: 16:15)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eucris Hocam o kadar çok perma reklamı yaptınız Smile
Permanin borsa da değeri yükseldi : )

Yükselsin değerini bilelim:-)
İsteyene kargosunu karşılamak suretiyle kendisi deneme amaçlı 1 kutu gönderme teklifide yapıyorım buradan:-)

(21/08/2014, Saat: 16:59)Eucris Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yükselsin değerini bilelim:-)
İsteyene kargosunu karşılamak suretiyle kendisi deneme amaçlı 1 kutu gönderme teklifide yapıyorım buradan:-)

Hocam Perma satışı ve reklamı yapmadığınız konu kalmadı
Market forumu yetmedi buralara taştı: )
Bu konu başlığını da güncele taşımakta fayda var. Nefis açıklamalarla, deneyimlerle dopdolu bir forumumuz var. Herkes emek vermiş, zaman harcamış. Kesinlikle bazı konu başlıklarını defalarca okumak lazım. Yılların birikimi var hepsinde; toprak altından cıkartmaya devam edeceğim. "Günün Tıraşı" değil herşey; ne cevherler var forumumuzda.
İşin sırrı biraz da kullanılan makinaya uygun keskinlikte ve konfordaki jileti bulmak .. Kanımca kalitesiz jiletler haricinde kullanıcının beğenmediği bir jilet uyumlu bir makina ile kullanılmamıştır diğer bir ifade ile de beğenilmeyen bir makina da yine uyumlu bir jilet ile kullanılmamıştır .. Bu yorumu da yine cilde uyumlu sabun krem gibi köpük kıvamı gibi etmenlerin doğru yapıldığı varsayımı altında yapıyorum .. Aslında forumda rastlamadım herhalde tecrübeli arkadaşlardan birinin "makina jilet uyumu" gibi bir konu açması da faydalı olur forum üyeleri de örneğin sakal tipi ince mi sert mi hangi makina ile jilet ile daha iyi verim aldığını kendi tecrübelerini yazar böylece yeni başlayanlara da yardımcı olur .. Konu açmayı düşündüm şahsen forumdaki jilet ve makinaların çoğunu kullandım ancak anlatım konusunda kendime güvenemiyorum Smile
(12/11/2016, Saat: 12:45)ustaci Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Konu açmayı düşündüm şahsen forumdaki jilet ve makinaların çoğunu kullandım ancak anlatım konusunda kendime güvenemiyorum Smile

Komşum, eğer böyle bir ihtiyaç tespit ettiyseniz siz konuyu açın, amacını yazın, gerisi gelir zaten. Bir anlatım ya da inceleme yapmanıza gerek yok Smile
Aslında bu konu hakkında çok mesaj yayınlanmıştı üyeler tarafından.Tabii ki "makine jilet uyumu" diye tek bir başlık altında toplanmadı ama her yeni alınan aletle beraber bu tip sorular gündeme gelmiş ve cevaplanmıştı.Makine/jilet uyumundan sonra konu cilt/sakal yapısı gibi konuları beraberinde getirdiği için sanırım tek başlık altında toplanmadı ama tek bir jilet ve konfor diyorsak aklıma gelen ve her makineyle uyumlu tek bir jilet var bence.Ahanda bu 477b49de1eb56abb344d41e059ea83f4.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
(12/11/2016, Saat: 15:54)KuzeyTurk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aslında bu konu hakkında çok mesaj yayınlanmıştı üyeler tarafından.Tabii ki "makine jilet uyumu" diye tek bir başlık altında toplanmadı ama her yeni alınan aletle beraber bu tip sorular gündeme gelmiş ve cevaplanmıştı.Makine/jilet uyumundan sonra konu cilt/sakal yapısı gibi konuları beraberinde getirdiği için sanırım tek başlık altında toplanmadı ama tek bir jilet ve konfor diyorsak aklıma gelen ve her makineyle uyumlu tek bir jilet var bence.Ahanda bu 477b49de1eb56abb344d41e059ea83f4.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ahanda kesinlikle aynı fikirdeyiz Hocam tabir caizse budur...
Jilet konusu baya subjektif yukaridaki jileti kullandiktan sonra platinum jiletler bana uymuyor kanisina varmistim taki treet platinum u kullanana kadar.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  EJ DE89 Jilet önerisi Andreichu 9 1,535 08/06/2023, Saat: 02:28
Son Yorum: ihtiyar
  Jilet atlaması ve tahriş Enis24 20 10,746 10/05/2020, Saat: 23:37
Son Yorum: Enis24
  YAPRAK JİLET ÖNERİSİ yskoc52 13 20,787 23/09/2015, Saat: 20:24
Son Yorum: yskoc52
  Keskin jilet cilde zarar... mı? fgenc 9 14,064 28/03/2014, Saat: 02:35
Son Yorum: RooT

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: