Oda Kokusu
Bakkalda tesadüfen gördügüm form marka (1,75 TL) tütün kolonyasını 70li yıllardan kalma küçük,görkemli siseye koyup içine de bahceden kopardıgım lavantadan atıım. 3 tane ahsap sisi kesip içine koydum. Aksam eve geldigimde eve tütün kolonyası kokuyor.
Kaliteli bisey koysam cayır cayır kokacaktı Smile

2uohnxk.jpg

bunlar da denenebilir. elmalı olan favorimdir...

Clove-Apple-2-of-3.jpg

orange-et-clou-de-girofle-pour-%C3%A9lim...oisson.jpg

September264thethriftychicks%2540blogspo...htly-b.jpg
(19/06/2013, Saat: 20:43)canbaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bunlar da denenebilir. elmalı olan favorimdir...

Clove-Apple-2-of-3.jpg

orange-et-clou-de-girofle-pour-%C3%A9lim...oisson.jpg

September264thethriftychicks%2540blogspo...htly-b.jpg

Görünce çok garip oldum açıkçası Smile
deneyeceğim gerçekten hoş bir fikir.

Çok güzellermiş hocam, siz koyunca ilgimi çekti araştırdım biraz. Yapılışını anlatan bir link;

http://www.sifamarket.com/saglik/ev-yapi...okusu.html
tamerkamisli.blogspot.com
tampa beyaz sabun kokusu
da benim tavsiyem olsun
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(19/06/2013, Saat: 22:46)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: tampa beyaz sabun kokusu
da benim tavsiyem olsun

link varmı?

ve bu kokuyu birazdaha açabilirmisiniz?
Alın çamaşır yumuşatıcısını koyun tasa ateşin üzerinde 5 dk. bütün ev kokuya boğulsun.
(25/06/2013, Saat: 00:08)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Alın çamaşır yumuşatıcısını koyun tasa ateşin üzerinde 5 dk. bütün ev kokuya boğulsun.

bunu yapasıya yumoşun oda kokularını kullansak daha az zahmetli olmazmı
(25/06/2013, Saat: 00:08)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Alın çamaşır yumuşatıcısını koyun tasa ateşin üzerinde 5 dk. bütün ev kokuya boğulsun.

Ev yapımı biber gazı olur o.
www.tekyumruk.com
feslegen-232.jpg

Sabah elinizi-yüzünüzü yıkadıktan sonra ıslak elle saçlarını okşayın fesleğenlerin, garanti ediyorum o muhteşem koku güne güzel başlamanızı sağlayacaktır. Odanız da mis gibi kokacaktır.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: