Usturalara jilet takmak ve çıkarmak - görsel anlatım
(13/11/2016, Saat: 19:23)KuzeyTurk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Astınız @sedef ustura,Kestiniz @feather ss,YEDİRMEYİZ @cihankeskin Big GrinBig GrinBig Grin

9x19 (para ) manyagı yapmayı unutma
(13/11/2016, Saat: 19:16)rating Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @msakalli komşum teşekkür ederim muhakkak deneyeceğim.

Ben de @KuzeyTurk gibi @cihankeskin komşumdan yardım isterim Smile yurtdışı alışveriş yapma özürlüyüm de biraz :/
Yada elinden çıkarmak isteyen olursa feather ss alabilirim, malum dx ler çok pahalı.

Elimde bir dx var satışa çıkardım ilan metninibn onaylanmasını bekliyorum.
375TL
@KuzeyTurk ve @msakalli komşularım,
Güzel önerileriniz için çok teşekkürler.. Bende shavette denemesine yeni başladım şu ana kadar fena değil
CoolCut tecrübem var, yüzde hasar yok ama elimde küçük bir kesik var ️ aşırı yüze dikkatten kaza ile çarptım tam bir acemilik ve dikkat dağılması??
Bu arada cesaret edemediğimde bıyık ve üst çeneyi hala DE makinemle alıyorum önerilerinizi deniyeceğim..
Size sorum konfor ve hasarsızlık açısından bir tık kaliteli shavette arayışındayım!?
- Feather ss veya
- Parker sr diye düşündüm?
Siz tecrübeli komşularımın önerisi ne olur?
Saygılar

Klasik jiletli ustura hiç kullanmadım o yüzden karşılaştırma yapmam pek doğru olmaz belki ama feather ss sahibiyim. Dediğim gibi ondan önce ustura kullanmışlığım yok. Bunu da pro guard jiletle kullandım. İlk seferimde dahil olmak üzere eline ustura almamış birisi olarak kesik yaşamadım. Tek kesik tarzı şey yüzündeki sivilce benzeri bi çıkıntı vardı köpükten ötürü göremedim üzerinden geçtim bi o yani.
Kendi tecrübemden yola çıkarak feather ss'in güvenli ve konforlu olduğunu söyleyebilirim. Jilet yüklemesi de basit ve güvenli. İster elinizle yükleyin isterseniz enjektörünü dayayıp halledin hiç jilete el sürmeden.
(13/11/2016, Saat: 19:49)emre-sti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Elimde bir dx var satışa çıkardım ilan metninibn onaylanmasını bekliyorum.
375TL
Özelden yazıyorum komşum.
(13/11/2016, Saat: 21:37)rating Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Özelden yazıyorum komşum.

mesajınız gelmedi
@Tahir komşum, Vanta usturadan başka bir tecrübem olmadığı için sorunuza bir öneride bulunmam çok doğru olmaz. Ancak, bir tercih yapacak olsam, Parker'ın da kaliteli olduğunu düşünmekle beraber herhalde Feather SS'yi tercih ederdim.
@Selman komşum çok teşekkürler Feather ss + progard jilet iyi gibi geldi anlatımızından..

@msakalli üstad çok teşekkürler sizin yorum ve önerilerinizi takip ediyorum çok çok saolun..

(13/11/2016, Saat: 22:59)Tahir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Selman komşum çok teşekkürler Feather ss + progard jilet iyi gibi geldi anlatımızından..

Dediğim gibi önceden ustura kullanmayan birisi rahatlıkla tıraş olabilir bence. Elbette başta dikkatli olmakta acele etmemekte fayda var. Çene gibi bölgeler başlarda zor oluyor. 6-7 tıraş sonrasında zaten el alışıyor. Şahsen tavsiye ederim güvenli ve konforlu bir şey arıyorsanız.
Tabi hem klasik jiletli hem feather kullananların yorumları daha önemli ben şuan ikisini kıyaslayamıyorum.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Zaza Focus R21 jilet tutma Oldstyle 16 6,044 26/07/2022, Saat: 17:35
Son Yorum: trustalt
Question Solingen Cerena Jilet Sorunu master44tr 2 1,696 06/05/2022, Saat: 23:08
Son Yorum: master44tr
  Usturaya jilet nasıl takılır detaylı anlatım Berberbey 11 7,191 06/05/2022, Saat: 20:11
Son Yorum: master44tr
  Ustura İçin Jilet Seçimi ynspektas 53 31,812 31/03/2022, Saat: 10:59
Son Yorum: CemBarlas
  Tam jilet takilan usturalar ynspektas 8 7,767 06/05/2016, Saat: 23:19
Son Yorum: ckeskin
  Usturada Jilet Davranışları Üzerine Tezler geldigitti 10 12,818 24/10/2013, Saat: 03:42
Son Yorum: zorba58
  EN KESKİN JİLET HANGİSİ? yarısci30 10 20,736 17/02/2013, Saat: 19:49
Son Yorum: pars

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: