Banka islem ucretleri
(23/06/2013, Saat: 14:09)tamer26 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İnternet bankacılığı olayına katılıyorum. Garantinin Cep Şube uygulamasını kullanıyorum Android telefonda. Şuana kadar onlarca alışveriş ve bunlar için onlarca havale/eft yaptım. Hiçbirinde 1 kuruş ücret kesmedi.

cep şubede saat 16 dan sonra "geç havale" diye birşey uydurdular
bu saatden sonra yapılan işlemlerdede kesmeye başladılar
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Ben etraflica bir incelemede bulunayim bakalim.butun yaygin bankalari masaya yatirayim...fadil takipte yani.
Bu kesilen işletim ücretleri sace bankayı değil bankayla çalışan kurumları etkiliyor. Ben bizzat alacak takibi yapıyorum . Adam zar zor borcunu öderken bile kesinti yapıyorlar .Fazla fazla para ödemiş sayıyorlar . Bu işin bitmesi dileği ile :/
(23/06/2013, Saat: 16:45)tugruldogan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben etraflica bir incelemede bulunayim bakalim.butun yaygin bankalari masaya yatirayim...fadil takipte yani.

Forumda ikinci bir mcorco mu ortaya çıkıyor yoksa Big Grin
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
(23/06/2013, Saat: 17:00)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(23/06/2013, Saat: 16:45)tugruldogan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben etraflica bir incelemede bulunayim bakalim.butun yaygin bankalari masaya yatirayim...fadil takipte yani.

Forumda ikinci bir mcorco mu ortaya çıkıyor yoksa Big Grin

ben garanti bankasına karşı 8 yıllık alacaklarım için hakem heyeti üzerinden davacı olup davayı kazandım

alacaklarımın tahsili için başvurdum fakat geri ödeme yapılmadı kazanmış olmama rağmen

tam da o aşamada benle beraber aynı sonucu almış bir arkadaşımda
tahsilatı yapamayınca icra takibi ile tahsilatı başlattı

bir süre sonra banka karşı dava açtı 300 civarı bir para alaıp 800 civari bir geri ödeme yapmak durumunda kaldı Smile

bende haliyle icra takibi başlatmadım

araştırmalarınızın sonucunda birçok soyguncu bulacaksınız
başka birşey değil Smile
O kesin canim,hic suphe yok.40 haramilerin icinden en az calan cirpanini aramak benimkisi Smile
Kesinlikle McOrco' ya katılıyorum . Hatta şubelere alacak takiplerini yapan kurumlar gereğince kesilen ücretin geri iadesi konusun hukuk bildirileri yayınlandığını biliyorum. Lakin buna rağmen bildiriler ya ellerine ulaşmamış oluyor yada eski tarihli olduğu için bulamıyorlar( vah yazık Big Grin) . Velhasıl kelam söz konusu para olunca hukuk tanınmıyor. Başımıza taş yağacak , hepimiz öleceğiz Big Grin
şimdilerde ücretsiz masrafsız hesaplarda çıkmaya başladı
garantinin ipara hakkında bilgi sahibi olan varmı
sanal kart tanımlanabiliyormu?
Bu tip olaylara şahit olduğumdan sadece maaş kartı kullanıyorum desem inanırmısnız Smile İnternet bankacılığı bile kullanmıyorum. Bilinçli ilkelim yani Big Grin
bu arada alacak takibi yapan kurumlar deyince
benim aklıma topuğa sıkan abiler geliyor
hala o şekildemi işliyor sistem Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Bug Muaynesi olmayan aracı alırken işlem sırası BigHillMe 10 10,374 27/07/2013, Saat: 03:57
Son Yorum: BigHillMe
  2. el araç alımı işlem sırası? BigHillMe 19 22,026 31/10/2012, Saat: 23:58
Son Yorum: Aersin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: