Aceminin El Kitabı
Başlangıç için iyi geldi, teşekkürler Smile
Siteye yeni üye oldum. bu konu çok faydalı oldu, teşekkürler.

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
Emeğinize sağlık teşekkürler.
Oldukça değerli bilgiler. Bir solukta okudum. Teşekkürler.
Gerçekten çok yararlı bilgiler, forum kendini gerçekten güzel aşmış .. emeği geçenlerin eline sağlıkSmile....Muhle ile 4. tıraşım da tahriş biraz daha azaldı diyebilirim. Tahrişin azalması kanama olmamasıyla ölçüyorum. ama tersten girdiğim an kanıyor.. Boyun altın da tekniğim tam oturmamış olacak ki orada belli ölçüde kıl kalıyor. Elektrikli makine de öyleydi yanak kısımlarında sorun yoktu boyun altında bırakıyordu. Acaba ne kadar süre sonra cilt jilete ve tekniğe alışır??
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html
elinize saglik

Yeni başlayan benim gibi biri için bulunmaz bilgiler teşekkürler...
Harika bir derleme olmuş,emeğinize sağlık.
Çok başarılı, tebrikler komşum - ayrıca çok teşekkürler
Malum, son zamanlarda epeyce yeni üyemiz giriş yaptı. Başlığı öne çıkarmakta fayda var. İhtilaf üstat gayet net ve güzel açıklamış.

Çok değerli çaylak kardeşlerim; okuyunuz, okutunuz. Bir an önce kendinizi geliştirin ki, bizler de sizin tecrübelerinizi, yeni ürün incelemelerinizi okuyalım. Forum yirmi-otuz kişiyle dönmesin..

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Aceminin İlk Geleneksel Tıraş Tecrübesi Ve Tekniği esatakgul 6 5,079 21/09/2020, Saat: 17:39
Son Yorum: korgunv
  Aceminin Tıraş Makinesi Kararsızlığı esatakgul 10 6,730 03/02/2019, Saat: 10:05
Son Yorum: jegal

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: