Avukatınız Cevaplıyor
(11/01/2014, Saat: 01:09)trache Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hoşgeldin mornetto üstad

Üşüyüyoruz mornetto reyiz dedik kalktı geldi. Smile Smile Smile Big Grin Big Grin Big Grin

Hoş geldin mornetto reyiz...
Every farewell is a new beginning.
Mornetto üstadım hosgeldin. Nerelerdesiniz ozlettiniz kendinizi.
e mail adresim tipsol@me.com
varlığınız yeter efendim

ağır ceza mahkemesinde,şikayetçi vazgeçtiği halde kamu davasına dönecek diye kapıda düşünürken ( verdiği korku yeter Blush ) bir mesaj ile içime su serptiniz Smile

(11/01/2014, Saat: 01:10)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Smile

Dostların ihtiyacı olduğunda başımız kıldan ince. Umarım işe yarıyodur Smile
Smile

Kişisel olarak her zaman elimden geleni yapmaya hazırım dostum,

İnşaallah ülkemizde de hukuk ve hukukçuları bi kaç şahıs için feda etmezler. Confused Yargıya güvensizlik, ihkak-ı hakka yol açar, o da nelere sebebiyet vermez ki... Birileri ateşle oynuyorDodgy
@mornetto Üstadım, sizi tekrar görmek çok memnun etti. Yokluğunuz epey hissedildi. Hoş geldiniz.
Aman efendim, keşke daha çok şey elimizden gelse Smile
(11/01/2014, Saat: 01:15)korhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üşüyüyoruz mornetto reyiz dedik kalktı geldi. Smile Smile Smile Big Grin Big Grin Big Grin

Hoş geldin mornetto reyiz...

(11/01/2014, Saat: 01:15)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mornetto üstadım hosgeldin. Nerelerdesiniz ozlettiniz kendinizi.

Varolun dostlarım Smile

Dostlardan ayrı kalmak ne mümkün, bu kış çetin geçiyor, sağlık ve devletimin bekası için endişelerimizin arasında çok fazla giremedik.

İhtiyaç olduğunda hem cepten hem forumdan hizmetinizdeyim efem Smile
Hoşgeldiniz.Grevi sonlandırdınız demek. Smile
Mornetto burada mısın?
Mornetto Bey ben bir idari dava dilekçesi yazmaya çalışıyorum 5 şubat son tarih dava açmam için artık kendim açacağım davayı. Ama kilitlendim kaldım yazamıyorum dilekçeyi bir kaç tane taslaktan bakarak açıklama kısmına kadar yazdım ama açıklamalar hukuki dayanaklar(emsal karar ıvır zıvır) sonuç bölümlerini yazamıyorum. Benim konuyla ilgili 2 tane anayasa mahkemesi kararı var bunları anlatmak istiyorum bir türlü beceremedim bana biraz çevrimiçi yardımcı olsan.
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
Tabi üstad siz yazın özelden ben dilekçe kıvamına getirim Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: