Mitchells Wool Fat Sabun
MWF inanın kopurtmesi zor degil. Marco metodu kullanarak cok guzel kopuk uretebilirsiniz.
fırcayı sıcak suda tuttuktan sonra, silkelemeden sadece yercekimi ile suyu aktıktan sonra, ici su dolu fırcanızı yavasca cevirerek yukleme baslıyorsunuz, yavastan kademe kademe yukleme hızınızı arttırdıkca, kopugunuz cosacak.
Sayın @selman komşum, hiç öyle değil, bu güzel sabundan kendinizi mahrum etmeyin. Tek yapmanız gereken traştan önce sabunu biraz suda bekletmek, göreceksiniz nasıl coşacak sabun
Madem öyle diyorsunuz deneyelim. Genelde bir şey almadan önce netten araştırırım. Millet çok dert yanınca sabah sabah işe gitmeden önce bununla uğraşılır mı diyerek hep vazgeçtim. Sıradaki siparişe eklerim artık.
Benim ilk kullandığım sabunalardandır, bu başlıkta kopürtmeyle ilgili yorum paylaştığımı hatırlıyorum. Korkulacak bir şey yok Smile)

Vodafone Smart ultra 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
Daha dun gibi hatırlıyorum.
Islak tıras sevdasına baslayalı, forumu kesfettigimden kısa bir sure sonraydı. İmpa ticaretten cellasıydı, prorasosuydı bir kac sabun almıstım. Merak hastalıgımdan, sıra mwf e gelmisti. Mustafa bey sagolsun gonderdi. De89 ve mfw ile tırasımı oldum, dısarı cıkınca elimi yuzume goturuyorum arada farkında olmadan, yuzumde daha once hic yasamadım bir yumusaklık bir rahatlama. O zaman mustafa beyi ilk kez bir siparis veya soru harici aramıstım.
-Baba gonderdigin mfw i kullandım. Baba bu nedir nasıl bir sabundur diye. Gulmustu, cok guzel degilmi diye. Bilmiyorum kendisi hatırlarmı. O kadar hosuma gitmisti anlatamam. Ustunden uzun sure gecti, ustune cok sabun vs. denedim aldım ama bu sabuna karsı sevgim hic azalmadı.
cildiniz kuru, suyunuz yumuşak, mevsimlerden kış ise fevkalede sabun.
aksi hallerde o kadar da şey değil Tongue
(10/11/2016, Saat: 21:38)t.macgyver Adlı Kullanıcıdan Alıntı: cildiniz kuru, suyunuz yumuşak, mevsimlerden kış ise fevkalede sabun.
aksi hallerde o kadar da şey değil Tongue

mevsim dışındaki şartları pek sağlamıyorum sanırım Big Grin
(10/11/2016, Saat: 21:49)Selman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: mevsim dışındaki şartları pek sağlamıyorum sanırım  Big Grin

hele hele yazın "yav bu arko yağlı cildi de iyi kurutuyor he" filan diye memnuniyet duyanlardansanız, boşverin.
size sabun mu yok Smile
vallahi traş mecralarındaki methini çok duyuyoruz, ben saydıklarıma buluyorum. belki de benim cilde nemlendirme yaramıyor.
Yukarıda biryerlerde yazdığım gibi benim standart sabunum. Yağlı ciltler için de güzel (ki benim cildim epey yağlı) Kokusu çok güçlü değil, ucuz da değil, biraz da nazlı. Kolay kolay da bitmiyor. Dolayısıyla herkese göre değil, o kesin.
Benim standart sabunum olma nedeni, performansı ve traş sonrası bıraktığı his. Bir nevi huzur kaynağı benim için.
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
Gercekten cok kaliteli sabun.denedim begendim..once bundan başlasaydım ya dedirtti bana..sakalı yumuşatma konusunda çok başarılı olduğunu düşünüyorum..

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  More For You Sabun .. Naci Erdem 83 58,952 26/11/2023, Saat: 21:08
Son Yorum: Johny White
  Derby Sabun eggman 216 257,237 17/06/2023, Saat: 21:15
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Tek sabun kullansaydınız? geldigitti 131 113,964 04/03/2023, Saat: 02:11
Son Yorum: inter
  Proraso Sandalwood Sabun blaster 148 101,140 01/02/2023, Saat: 12:26
Son Yorum: Mecanica
  Wilkinson Stick sabun ynspektas 130 71,570 26/11/2022, Saat: 22:36
Son Yorum: thatwickerhat
  More for you sabun Ertu 0 1,533 02/07/2022, Saat: 14:55
Son Yorum: Ertu
  Sabun tedarik sorunu noneed 8 4,321 12/03/2022, Saat: 00:41
Son Yorum: Johny White
  Arko Sabun Modifiye Önerileri emre-sti 219 179,307 18/09/2021, Saat: 09:42
Son Yorum: broraso
Wink Wholly Kaw - Siero Tabanlı Sabun İncelemesi Sh@dow 19 8,801 04/06/2021, Saat: 00:19
Son Yorum: samuray73
  Sabun Basmaya En Uygun Olan Kap Hangisidir? gakgoş 381 353,147 01/06/2021, Saat: 12:34
Son Yorum: Chavez

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: