Mitchells Wool Fat Sabun
Merhaba arkadaşlar,
Benim sorunum, daha önce yurtdışından getirip kullandığım, fakat Türkiyede hiç bir yerde bulamadığım Mitchells Wool Fat Sabun!!!
Acaba sizlerin bildiği bir yerlerde pahalı -ucuz olarak tercihen İzmir'de yada İstanbul'da bulabileceğimiz bir yer varmıdır????
Çok teşekkür ederimConfused
dostum hiç sanmıyorum burada bulabileceğini, bulsan bile de ingiltereden almaya göre daha ucuza geleceğini.
1. burada sürümü az olduğundan satıcılar kar edebilmek için 2-3 kat hatta belki daha fazla fiyat çekerler.
2. yurtdışından geitirirken daha az el değiştirir bu da fiyatı aşağı çeker
3. yurtdışından getirdiğinde VAT ödemezsin (%20).

bu bakımdan dışarıdan kendin alman daha mantıklı

Saygılar
(27/12/2011, Saat: 02:49)bossyje Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba arkadaşlar,
Benim sorunum, daha önce yurtdışından getirip kullandığım, fakat Türkiyede hiç bir yerde bulamadığım Mitchells Wool Fat Sabun!!!
Acaba sizlerin bildiği bir yerlerde pahalı -ucuz olarak tercihen İzmir'de yada İstanbul'da bulabileceğimiz bir yer varmıdır????
Çok teşekkür ederimConfused

Valla burada bulabileceğinizi sanmıyorum diğer tüm kaliteli tıraş malzemeleri gibi. Bu arada bu sabunun kısa bir değerlendirmesini de yapabilirseniz ben dahil bir çok kişi çok memnun kalacaktır. Benim en çok merak ettiğim sabunlardan biri. Oldukça da pahalı bir ürün. Değer mi değmez mi merak ettim açıkçası.
Merhaba Arkadaşlar
Ben 3 günde yada bazen 5 günde bir traş oluyorum.İşim gereği her gün traş olmam gerekmiyor.Fakat traş olmayı diğer insanlara ve kendinize saygı olarak görüyorum.Hergün traş olamaamın nedenide son derece problemli olan boyun bölgem.Yani size şöyle açıklayayım,eğer hergün yada gün aşırı traş olursam , hem cildimde aşırı kızarıklar oluyor hemde onlarca batık kıl ile uğraşmak zorunda kalıyorum.Tabiki batık sakallarıda temizlemeye çalışır iken bu sefer sorunlu boyun bölgeleri daha çok tahriş oluyor.
Ben bunları size Mitchells Wool Fat Sabun kullanmaya başladığımdan beri bu tür sorunlarım minumum a inmişti.4 paket kullandım şu ana kadar ve kullandığım sabunların içinde bence en iyisi idi.Sakalı yumuşatmada yardımcı,klasik bir kokusu var,iki damla su gördüğü zamanda hemen akmıyor.Ama daha da önemlisi yüzümdeki tahriş problemleri minumum a inmişti.Belkide lanolin yüzünden.Tam da bilemiyorum.Ama vereceğiniz parayı bence hak eden bir ürün.Fakat şunuda biliyorumki her insanın cildi neredeyse parmak izi kadar farklıSmile O yüzden Mitchells traş sabunu bana uygun gelirken size uygun gelmeyebilir.Yani sizi yanıltmak istemem.
Hatta bu sabundan bulamadığım için klasik traş olmayı bırakıp bir ara en babişkosundan elektrikli makina almıştım.3 ay ısrar ve dikkatle traş olduktan sonra , yüzüm ,özellikle boyun bölgem asit le traş olmuş gibi Blush kabardı ve o 3 ay boyunca hiç geçmedi.
Şu an berberimde ustra ve arko sabun eşliğinde idare ediyorum.Ama eski günlerin klasik traş özlemi , berber koltuğuna her oturuşumda aklıma geliyor.Özellikle sabun kısmında Smile
O yüzden eğer bulabilirsem ucuz pahalı bakmıyacağım diye söylemiştim.Eğer sizde denemediyseniz bence deneyin,böyle güzel ürünler insanın hem traşa hemde güne motive olmasını sağlıyor.
Sağlıcakla kalın.
bossyje,

Adamlara bir mail atsana güzelce,bence hoşlarına bile gider yollarlar sana sonuçta parasınıda ödeyeceksin.

Send mail var şurada;

http://www.mitchellswoolfatsoap.co.uk/
Gerek bile yok Ebay'de var ;

11 dolara kapına gelir Big Grin

http://www.ebay.com/itm/Mitchells-Wool-F...35b7dbcf17

EDIT: connaughtshaving satıyormuş bu adamların web siteside var Gilette 7 oclockları oradan aldım.Ebay yoksa direk sitedende alabilirsin.

Taslı olan 9.25 tassız olan 4.75 pound.Kargoda 3 pound.

http://connaughtshaving.com/mitchellsbowl.html
arkadaşlar bu sabunun refillinden sipariş vereceğim..
Ancak elime geçer geçmez kullanmak istediğimden, gelmeden kabını ayarlama lazım.
Acaba elinde bu sabundan olan biri tam çapı ve yüksekliği hakkında bilgi verebilir mi???
Saygılarımla
(01/01/2012, Saat: 04:07)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: arkadaşlar bu sabunun refillinden sipariş vereceğim..
Ancak elime geçer geçmez kullanmak istediğimden, gelmeden kabını ayarlama lazım.
Acaba elinde bu sabundan olan biri tam çapı ve yüksekliği hakkında bilgi verebilir mi???
Saygılarımla

Papazerigi belki siparişi vermişsindir bilmiyorum ama ben kabı ile birlikte aldım. Haftaya elimde olur. O güne kadar vermemiş olursan siparişi, istediğin ölçüleri veririm artık. Cevap biraz gecikti ama e-bay'deki arttırmanın bitmesini bekledim.
teşekkürler
ulysse yaklaşık bir şeyler söylemişti ama tam net ölçü süper olur.
Haber bekliyorum. şimdiden teşekkürler
bu arada sizden aldığım crystallere aşık oldum resmen. bi 100lü çekebilirim connaughttan yakında Smile

Saygılarımla
(19/01/2012, Saat: 13:03)piankhy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Papazerigi belki siparişi vermişsindir bilmiyorum ama ben kabı ile birlikte aldım. Haftaya elimde olur. O güne kadar vermemiş olursan siparişi, istediğin ölçüleri veririm artık. Cevap biraz gecikti ama e-bay'deki arttırmanın bitmesini bekledim.

(19/01/2012, Saat: 14:33)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: teşekkürler
ulysse yaklaşık bir şeyler söylemişti ama tam net ölçü süper olur.
Haber bekliyorum. şimdiden teşekkürler
bu arada sizden aldığım crystallere aşık oldum resmen. bi 100lü çekebilirim connaughttan yakında Smile

Saygılarımla
(19/01/2012, Saat: 13:03)piankhy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Papazerigi belki siparişi vermişsindir bilmiyorum ama ben kabı ile birlikte aldım. Haftaya elimde olur. O güne kadar vermemiş olursan siparişi, istediğin ölçüleri veririm artık. Cevap biraz gecikti ama e-bay'deki arttırmanın bitmesini bekledim.

Sanırım sabun haftaya elimde olur. O zaman tam ölçüleri yazarım. Crystal'leri beğendiğinize sevindim. Benim de çok beğendiğim ve genelde kullandığım bir jilet.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  More For You Sabun .. Naci Erdem 83 58,929 26/11/2023, Saat: 21:08
Son Yorum: Johny White
  Derby Sabun eggman 216 257,209 17/06/2023, Saat: 21:15
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Tek sabun kullansaydınız? geldigitti 131 113,945 04/03/2023, Saat: 02:11
Son Yorum: inter
  Proraso Sandalwood Sabun blaster 148 101,113 01/02/2023, Saat: 12:26
Son Yorum: Mecanica
  Wilkinson Stick sabun ynspektas 130 71,525 26/11/2022, Saat: 22:36
Son Yorum: thatwickerhat
  More for you sabun Ertu 0 1,532 02/07/2022, Saat: 14:55
Son Yorum: Ertu
  Sabun tedarik sorunu noneed 8 4,312 12/03/2022, Saat: 00:41
Son Yorum: Johny White
  Arko Sabun Modifiye Önerileri emre-sti 219 179,266 18/09/2021, Saat: 09:42
Son Yorum: broraso
Wink Wholly Kaw - Siero Tabanlı Sabun İncelemesi Sh@dow 19 8,800 04/06/2021, Saat: 00:19
Son Yorum: samuray73
  Sabun Basmaya En Uygun Olan Kap Hangisidir? gakgoş 381 353,032 01/06/2021, Saat: 12:34
Son Yorum: Chavez

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: