Mitchells Wool Fat Sabun
(25/01/2012, Saat: 17:05)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: az önce aldım Smile
hanımın haberi yok. yanına bir de mühle r89 ekledim.. Allah affetsin. Confused
Saygılarımla

Big GrinBig GrinBig Grin Hadi hayırlı olsun papazerigi Big Grin
(25/01/2012, Saat: 17:05)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: az önce aldım Smile
Saygılarımla

(25/01/2012, Saat: 15:08)piankhy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Valla ben öneririm. Benim oldukça hoşuma gitti. Köpük konusunda yanlış anlaşılma olmasın. Köpük oluyor tabi ama diğer kullandığım sabunlara nazaran biraz daha fazla uğraştırıyor. Ben kendi tasında köpürtüp, fırçayla yüzüme sürdüm. Zaten suratta dolaştırılacak bir sabun değil. Tahminimce, haftada 3-4 tıraş en az 2 ay gideceği yönünde. Çünkü oldukça sert bir sabun. Bence denenmesi gerekiyor.

Hayırlı olsun bakalım. Hanımlar vuracak bizi yakında ama ne zaman ben de bilmiyorum. Ben de bugün Colonel Conk sabun siparişi verdim tutamadım kendimi Big Grin
teşekkürler arkadaşlar
Saygılarımla

(25/01/2012, Saat: 15:08)piankhy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Valla ben öneririm. Benim oldukça hoşuma gitti. Köpük konusunda yanlış anlaşılma olmasın. Köpük oluyor tabi ama diğer kullandığım sabunlara nazaran biraz daha fazla uğraştırıyor. Ben kendi tasında köpürtüp, fırçayla yüzüme sürdüm. Zaten suratta dolaştırılacak bir sabun değil. Tahminimce, haftada 3-4 tıraş en az 2 ay gideceği yönünde. Çünkü oldukça sert bir sabun. Bence denenmesi gerekiyor.

Hocam valla sizin işiniz zor... Hanımınız size Futur son olsun demiş sanırım ve makineyi de peşin peşin kendisi almış.. Şimdi siz gittiniz birde R89'mu aldınız ? Off ki ne off.. Big Grin Bence en kısa zamanda söyleyin en azından elinize ulaşmadan söyleyin ki, ulaştıgı anda tartışması bitmiş olsun... Yoksa ürünlerden keyif alamazsınız Big Grin Şaka bir yana gayet güzel seçim yapmışsınız. Hem sabun hemde makine konusunda.

Saygılar...
sorma hocam. bugün sabunu söyledim sadece ona bile mırın kırın etti. makineyi heralde standa gizlice yerleştireceğim gibi gözüküyor.
Confused
teşekkürler
Saygılar

(25/01/2012, Saat: 21:53)Wilkinson Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam valla sizin işiniz zor... Hanımınız size Futur son olsun demiş sanırım ve makineyi de peşin peşin kendisi almış.. Şimdi siz gittiniz birde R89'mu aldınız ? Off ki ne off.. Big Grin Bence en kısa zamanda söyleyin en azından elinize ulaşmadan söyleyin ki, ulaştıgı anda tartışması bitmiş olsun... Yoksa ürünlerden keyif alamazsınız Big Grin Şaka bir yana gayet güzel seçim yapmışsınız. Hem sabun hemde makine konusunda.

Saygılar...
Saygılarımla

Üstad bana aldırdığın Mühle R89'dan kendine de almam hoşuma gitti doğrusu. Sanırım forumda şimdilik sadece ikimizde olacak. Umarım daha çok alan olur. Ben geçen Cuma sipariş verdim, sabır ile beklemekteyim... Smile

Gelir gelmez fotoğraflarını paylaşacağım...

Bu sabunuda jilet siparişim ile birlikte vereceğim...

Not: Hanımınıza forumdakiler hediye etti diyebilirsiniz mesela... Idea
Muhle R89, WS Double Edge, FS Finest Badger 26 mm, Cerrus Pure Badger
hocam kendim için istediğim şeyi sizin için de istiyorum ondan Smile
EJden memnun kalmıştım zaten.. tek istediğim sadece sapı daha iyi tutulabilen bir makine idi.
ayrıca koleksiyonda mühle olmaması da kötüydü. Smile

hadi bakalım kime önce gelecek, kim önce yapacak review i Smile
hocam eğer tavsiyelerime kulak verirseniz ve eğer pahalı da gelmezse muhakkak bir TABAC edinin derim

hanıma onu derim de inanmaz. kaç senedir tanıyor beni. bugün anladı zaten bende bir numaralar olduğunu ve itiraf ettirdi.Confused
yakalandım yani....

(26/01/2012, Saat: 23:18)PROMETEUS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstad bana aldırdığın Mühle R89'dan kendine de almam hoşuma gitti doğrusu. Sanırım forumda şimdilik sadece ikimizde olacak. Umarım daha çok alan olur. Ben geçen Cuma sipariş verdim, sabır ile beklemekteyim... Smile

Gelir gelmez fotoğraflarını paylaşacağım...

Bu sabunuda jilet siparişim ile birlikte vereceğim...

Not: Hanımınıza forumdakiler hediye etti diyebilirsiniz mesela... Idea

Benim Muhle R89 geldi dostlar. Cumartesi konusunu açacağım.

Muhle R89, WS Double Edge, FS Finest Badger 26 mm, Cerrus Pure Badger
ilk izlenim???
(27/01/2012, Saat: 21:05)PROMETEUS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim Muhle R89 geldi dostlar. Cumartesi konusunu açacağım.
Mitchell's Wool Fat geçen hafta elime geçmesine rağmen denemek için fırçamın gelmesini beklemiştim.

Arkodan alışkın olduğum şekilde hazırladığım köpük tam istediğim gibi olmadı. Nasıl desem yavan, dolgun değil ve kıvamsız. Sabun daha sert ondan mı yoksa fırça yeniydi ondan mı bilemedim. Ama o yavan dediğim köpük bile mükemmel bir koruma sağladı. Sıfır tahriş!

Yani açıkçası ben memnun kaldım, zamanla çok daha iyi olacağını tahmin ediyorum. Kokusu benim hoşuma gitti. Tatlımsı bir koku. Un kurabiyesi gibi. Wink

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  More For You Sabun .. Naci Erdem 83 58,934 26/11/2023, Saat: 21:08
Son Yorum: Johny White
  Derby Sabun eggman 216 257,217 17/06/2023, Saat: 21:15
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Tek sabun kullansaydınız? geldigitti 131 113,952 04/03/2023, Saat: 02:11
Son Yorum: inter
  Proraso Sandalwood Sabun blaster 148 101,122 01/02/2023, Saat: 12:26
Son Yorum: Mecanica
  Wilkinson Stick sabun ynspektas 130 71,535 26/11/2022, Saat: 22:36
Son Yorum: thatwickerhat
  More for you sabun Ertu 0 1,532 02/07/2022, Saat: 14:55
Son Yorum: Ertu
  Sabun tedarik sorunu noneed 8 4,316 12/03/2022, Saat: 00:41
Son Yorum: Johny White
  Arko Sabun Modifiye Önerileri emre-sti 219 179,286 18/09/2021, Saat: 09:42
Son Yorum: broraso
Wink Wholly Kaw - Siero Tabanlı Sabun İncelemesi Sh@dow 19 8,800 04/06/2021, Saat: 00:19
Son Yorum: samuray73
  Sabun Basmaya En Uygun Olan Kap Hangisidir? gakgoş 381 353,071 01/06/2021, Saat: 12:34
Son Yorum: Chavez

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: