Ekonomi Köşesi
Yazılarınızı kendi adıma ilgiyle soluksuz okuyorum.
(19/07/2013, Saat: 19:17)deka Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yazılarınızı kendi adıma ilgiyle soluksuz okuyorum.

teşekkur ederim komşum bende çok mutlu oluyorum birşeyler katabiliyorsam foruma umarım elimden daha fazlası gelir.
Yiğit harmanları, yığınaklar,
Kurulmuş çetin dağlarında vatanların.
Dize getirilmiş haydutlar,
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif
Sertaç komşu ellerinize sağlık emeğinize sağlık haftalardır herkes gibi ben de takip etmekteyim.Wink
(19/07/2013, Saat: 22:00)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sertaç komşu ellerinize sağlık emeğinize sağlık haftalardır herkes gibi ben de takip etmekteyim.Wink

sağolun komşum forum gerçekten güzel insanlardan oluşuyor dediğim gibi yararlı olabiliyorsam ne mutlu bana
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif
(19/07/2013, Saat: 21:57)sertaç Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(19/07/2013, Saat: 19:17)deka Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yazılarınızı kendi adıma ilgiyle soluksuz okuyorum.

teşekkur ederim komşum bende çok mutlu oluyorum birşeyler katabiliyorsam foruma umarım elimden daha fazlası gelir.

Kendi adıma vazgeçilmez buluyorum, bunu belirtmemdeki neden de olay tek taraflı imiş gibi genelde sadece siz yazıyorsunuz gerekli alt donanıma sahip olmadığımız için aktif katılımcı olamıyor, sadece pasif olarak ilgiyle takip ediyoruz, çok yararlı bilgiler, elinize klavyenize sağlık.
çok teşekkürler arkadaşlar mahçup ve mutlu ettiniz beniBlush
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif
Hareketli bir hafta başlangıcı yapıyoruz ,

Altın 1320 seviyesine kadar yükseldi. Bu hareketin 1180 den geldiğini düşünürseniz dolar bazında 140 usd kazanç olduğunu görebiliyoruz. Şimdi bi soluklanma zamanı altında karar aşamasındayız ditebiliriz buradan aşağı hareket sonrada 1400 lü seviyelere doğru yeni bir yükseliş dalgası bekliyorum ama zaman göstericek .

Yarın TCMB PPK toplantısı olacak. Buradan çıkacak akrar özellikle kurlar açısından oldukça önemli. Koridor dediğimiz TCMB nin fonlama maliyetlerini gösteren faizlerde yükseliş bekliyoruz. Ancak yükseliş miktarı oldukça önemli. Eğer yeterli yükseliş olursa dolartl 1,90 altına gerilerken euro da 2,47 hareketi yapabilir. hani sipariş verecekseniz aklınızda bulunsun Smile . Ama ben böyle bir adım beklemiyorum merkezden. Bence sınırlı ve sığ bir müdahale gelecek. Bu durumda kurlar yukarıda seyretmeye devam edecek. Kurlarda düşüşler son çeyreğe saklanacak. Bu durum yarıyılın iyi kapanışı açısındada önemli.
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif
Herkese günaydın ülke ekonomisi açısından oldukça kritik bir gündeyiz. Bugün TCMB toplantısı var. Bugün gecelik Piyasa 100 baz puan altında bir faiz artışına olumlu tepki vermeyecektir. Eğer 100 baz puan altında kalırsak dövizde yukarı borsada aşağı bir hareket görebiliriz. Tersi bir durumda ise oldukça olumlu karşılanacaktır.

Kısacası heyecanlı bekleyiş sürüyor 14:00'de sonuçlarını göreceğiz.
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif
Bu arada 100 baz puan ve üzerinde bir artış kredi faizlerinde bir yukarı hareket getirecektir. Kredi çekeceklerin dikkatine ...
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif
(23/07/2013, Saat: 11:37)sertaç Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu arada 100 baz puan ve üzerinde bir artış kredi faizlerinde bir yukarı hareket getirecektir. Kredi çekeceklerin dikkatine ...

Ramazandan sonra konut kredisi çekecektim, sakata geliyoruz desenize üstad. Zaten bir ay evvel 0.65 ten veren yer 0.76 olmus :S
www.BarbarosRazors.com

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sanat ve Edebiyat Köşesi ahraz 62 17,973 07/10/2020, Saat: 10:31
Son Yorum: İsmetaltan
  Altın' ın Durumu (ekonomi) ohtararan 24 13,684 09/09/2020, Saat: 10:55
Son Yorum: ziyanınjileti
  Sıcak fırsatlar köşesi BigHillMe 209 224,047 11/05/2015, Saat: 18:22
Son Yorum: ynspektas

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: