Ekonomi Köşesi
Yok hocam yanlış anlaşılmasın, ben sadece tabac a yatırım yaptım. Big Grin

Kayinvalide sordu damat altının gidişi kötü ne yapsak diye(3-4 tane bileziği var hepi topu). Ben de geçiştirdim, ver biz onu hallederiz diyemedim.Big Grin
(16/07/2013, Saat: 13:12)pars Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yok hocam yanlış anlaşılmasın, ben sadece tabac a yatırım yaptım. Big Grin

Kayinvalide sordu damat altının gidişi kötü ne yapsak diye(3-4 tane bileziği var hepi topu). Ben de geçiştirdim, ver biz onu hallederiz diyemedim.Big Grin

üstadım bendede durum farklı değil yatırım olarak fırça makine ve jilet alıyorum pek karlı değil Smile

altında buralarda biraz takılma olur tl bacağı için söylüyorum çünkü dolar gevşeyebilir. Yarın FED başkanı Bernanke konuşacak adam son iki konuşmasında taban tabana zıt konuştu. O yüzden onun ağzından çıkana göre altının kısa vadeli kaderi belli olacak
Yiğit harmanları, yığınaklar,
Kurulmuş çetin dağlarında vatanların.
Dize getirilmiş haydutlar,
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif
Bende 200 gr kadar gram altın var, ancak bozdurmak için 95 i falan bekliyorum. gorurmuyuz kısa zamanda bilmem ama hiç de görünecek gibi durmuyor. Nakite ciddi anlamda ihtiyacım oldugu anda ne ise o gunku fiyat ondan satarım.
www.BarbarosRazors.com

(16/07/2013, Saat: 13:24)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende 200 gr kadar gram altın var, ancak bozdurmak için 95 i falan bekliyorum. gorurmuyuz kısa zamanda bilmem ama hiç de görünecek gibi durmuyor. Nakite ciddi anlamda ihtiyacım oldugu anda ne ise o gunku fiyat ondan satarım.

Kısa zamanda o seviye biraz zor görülebilir komşum biraz taşımanız gerekecek.
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif
(16/07/2013, Saat: 13:27)sertaç Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(16/07/2013, Saat: 13:24)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende 200 gr kadar gram altın var, ancak bozdurmak için 95 i falan bekliyorum. gorurmuyuz kısa zamanda bilmem ama hiç de görünecek gibi durmuyor. Nakite ciddi anlamda ihtiyacım oldugu anda ne ise o gunku fiyat ondan satarım.

Yıl sonunda bir araba alma niyetim var ayağımızı yerden kesecek birşey, o zamana kadar saklayacam insallah 90 uzerine bari cıkar. ons 1280-1290 da gezip duruyor gunlerdir, sinirimi zıplatıyor Big Grin
www.BarbarosRazors.com

(16/07/2013, Saat: 13:30)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Yıl sonunda bir araba alma niyetim var ayağımızı yerden kesecek birşey, o zamana kadar saklayacam insallah 90 uzerine bari cıkar. ons 1280-1290 da gezip duruyor gunlerdir, sinirimi zıplatıyor Big Grin

Fırtına öncesi sessizlik o az kaldı harekete Smile
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif
Yukarı yönlü olsun canımı yesin Big Grin

(16/07/2013, Saat: 13:32)sertaç Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(16/07/2013, Saat: 13:30)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Fırtına öncesi sessizlik o az kaldı harekete Smile
www.BarbarosRazors.com

Bu başlık açıldığında servet sahiplerinin ortaya çıkacağını biliyordum Angel
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

(16/07/2013, Saat: 14:40)Delidumrul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu başlık açıldığında servet sahiplerinin ortaya çıkacağını biliyordum Angel

ben profesyonelim komşum bende para yok valla Smile
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif
Düğün hasılatı bendekide soylemesi ayıp Wink kredi borclarımdan hiç bahsetmeyim ama Big Grin

Araba almazsam gelecegin sorosu benim bakın ona göre Big Grin
www.BarbarosRazors.com

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sanat ve Edebiyat Köşesi ahraz 62 17,685 07/10/2020, Saat: 10:31
Son Yorum: İsmetaltan
  Altın' ın Durumu (ekonomi) ohtararan 24 13,569 09/09/2020, Saat: 10:55
Son Yorum: ziyanınjileti
  Sıcak fırsatlar köşesi BigHillMe 209 222,483 11/05/2015, Saat: 18:22
Son Yorum: ynspektas

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: