Ekonomi Köşesi
2hdwpah.jpg
Yiğit harmanları, yığınaklar,
Kurulmuş çetin dağlarında vatanların.
Dize getirilmiş haydutlar,
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif
BES ile ilgilenenler...

http://www.sigortagundem.com/haber/bes_t...ldi/563647
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif
(03/01/2014, Saat: 17:40)sertaç Adlı Kullanıcıdan Alıntı: BES ile ilgilenenler...
http://www.sigortagundem.com/haber/bes_t...ldi/563647

Avantajlı olup olmadığı konusunda hala kararsızım.
www.BarbarosRazors.com

(03/01/2014, Saat: 17:47)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Avantajlı olup olmadığı konusunda hala kararsızım.

fikrim sabit bu konuda Smile
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif
(03/01/2014, Saat: 17:50)sertaç Adlı Kullanıcıdan Alıntı: fikrim sabit bu konuda Smile

Hafızam zayıf Smile
www.BarbarosRazors.com

(03/01/2014, Saat: 17:55)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hafızam zayıf Smile

çok akıllıca bir yatırım değil bence
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif
Sevgili Sertaç'ın Bitcoin hakkındaki görüşlerini de merak ediyorum. Bu aralar okuyorum, araştırıyorum ama yine de uzman görüşü almak en iyisi.
Merkur Progress
Omega 80005
Perma-Sharp Süper - Polsilver SI
(07/01/2014, Saat: 00:30)FloydianDM Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sevgili Sertaç'ın Bitcoin hakkındaki görüşlerini de merak ediyorum. Bu aralar okuyorum, araştırıyorum ama yine de uzman görüşü almak en iyisi.

Komşum aslında çok ilginç bır konu bırkere kapıtalızmın dınamıklerıne ters ancak bır o kadar serbest piyasa denkleminin ıcınde bır oluşum. Eğer ilk kuruluşu gibi kullanılmaya devam etseydı sısteme cıddı zarar verebılırdı ancak şimdi evcilleştiriliyor hatta son olarak üzerine bir serbest fon bır banka fonu kuruldu duşunun artık Smile kapitalist dünyanın en büyük ıkı açığı fiyat mekanızmasının bozulması ve nakit para azlıgıdır kı bu sıstem ıkısınınde önünü açıp olusabılmelerını saglayabılırdı. Ilerıde fonlar başarılı olursa daha cok duyabılırız moda olmasıda olası ancak evcıllesmelı yoksa sistemde yer bulamaz kara para ve uyuşturucu parası olarak kullanılmaya devam eder gıbı

Bitcoın fıyatının belırlenmesı ılgınc bır adam smıth Manchester ekonomısıdenemesı gıbı serbest dalgalanma kullanılıyor budak liberalizme göz kırsan kısımı oluyor Smile
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif
(07/01/2014, Saat: 00:55)sertaç Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum aslında çok ilginç bır konu bırkere kapıtalızmın dınamıklerıne ters ancak bır o kadar serbest piyasa denkleminin ıcınde bır oluşum. Eğer ilk kuruluşu gibi kullanılmaya devam etseydı sısteme cıddı zarar verebılırdı ancak şimdi evcilleştiriliyor hatta son olarak üzerine bir serbest fon bır banka fonu kuruldu duşunun artık Smile kapitalist dünyanın en büyük ıkı açığı fiyat mekanızmasının bozulması ve nakit para azlıgıdır kı bu sıstem ıkısınınde önünü açıp olusabılmelerını saglayabılırdı. Ilerıde fonlar başarılı olursa daha cok duyabılırız moda olmasıda olası ancak evcıllesmelı yoksa sistemde yer bulamaz kara para ve uyuşturucu parası olarak kullanılmaya devam eder gıbı

Bitcoın fıyatının belırlenmesı ılgınc bır adam smıth Manchester ekonomısıdenemesı gıbı serbest dalgalanma kullanılıyor budak liberalizme göz kırsan kısımı oluyor Smile

Son gelişmeler gerçekten çok enteresan. Kontrol altında tutulduğu zaman neler olacak, merakla bekliyorum. Big Grin

Sent from my iPad using Tapatalk
Merkur Progress
Omega 80005
Perma-Sharp Süper - Polsilver SI
Wall Street'in en büyük bankaları yatırımcılara ellerindeki gelişmekte olan piyasa varlıklarını azaltma tavsiyesinde bulunuyorlar.

Bloomberg News'un haberine göre Goldman Sachs, yatırımcılarına kalkınmakta olan piyasalardaki pozisyonlarını üçte bir oranında azaltmalarını önerirken, bu ülkelerin hisse senedi piyasalarında,
tahvillerinde ve para birimlerinde gelecek 10 yılda ciddi düşük performans beklediğini vurguladı.

JP Morgan Chase, gelişmekte olan piyasalarda yerel para cinsinden tahvillerin 2014 yılında 2004 yılından bu yanaki ortalama getirilerinin yüzde 10'u kadar getiri sağlayacağını öngördü.

Morgan Stanley ise Türk Lirası ve rublenin 2013 yılında yaşadıkları değer kayıplarını 2014 yılında da devam ettireceleri tahmininde bulundu.

http://www.borsagundem.com/haber/devlerd...ari/564628
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sanat ve Edebiyat Köşesi ahraz 62 18,778 07/10/2020, Saat: 10:31
Son Yorum: İsmetaltan