Tapatalk
Bir basit eklelentiyi güncelleyip guncellemedeki uyum sorunu ile günlerimizi yiyen tapatalk ekibine tesekkurlerimizle... Smile

Sent from my LG-D858HK using Tapatalk
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Elinize sağlık @BigHillMe üstadım, çok teşekkür ederim.
Tapatalk'ın eksikliğini oldukça hissettik.
Çok teşekkürler @BigHillMe

Tapatalk'ın değerini anladık yokluğunda

Sent from my iPad using Tapatalk
Takip ettiğim bir forumda oturum açma sorunundan dolayı Tapatalk'ı silip tekrar kurdum. Bu sefer de Geltir'e giriş yapamıyorum.
https://drive.google.com/file/d/0B0T3G6Y...sp=sharing
Sunucu sıkıntısından sonra forum arayüzünde bazı değişiklikler oldu , eski sisteme iyice alışınca bu yeni sistemde kafamızı karıştı ..
Eskiden en altta son yazılar yorumlar ve çok okunan konular diye iki bölüm vardı . Yeni yorum oldumu turuncu bir belirteç olurdu . Rahatça takip ederdik .
Bu durumdan bir tek benmi muzdaribim ? Dikkat ettim bu sıkıntıdan ve arayüzde ki değişiklikten sonra sürekli aktif olan bazı üyeler de ortalıkta görünmez oldu , paylaşımlar azaldı ..
Adminler ellerinden geleni yapıyorlar biliyorum ama yinede rica ediyorum , eski haline döndüremezmiyiz bu sistemi ?
Bahsi gecen eklenti yuksek cpu kullanimina neden oldugu icin ayni isi yapan farkli bir yapi ile degistirildi. Geri donus olmayacak.

(13/04/2017, Saat: 17:01)BigHillMe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bahsi gecen eklenti yuksek cpu kullanimina neden oldugu icin ayni isi yapan farkli bir yapi ile degistirildi. Geri donus olmayacak.

Tühh , alışıcaz o halde Undecided
Merhaba Arkadaşlar,
tapatalk üzerinden hiç bir işlem yapamadım bugün!
Forumun tapatalk desteği var mı?

edit

(13/04/2017, Saat: 11:17)FurkanErdem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Takip ettiğim bir forumda oturum açma sorunundan dolayı Tapatalk'ı silip tekrar kurdum. Bu sefer de Geltir'e giriş yapamıyorum.
https://drive.google.com/file/d/0B0T3G6Y...sp=sharing

aynen videodaki gibi oluyor!!!
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
Sorundan haberdarim tapatalk admini Chris inde yardimlariya sorunu cozecegiz

1 haftadır sorunsuz çalışıyordu. 1-2 gün önce telefonumda bir güncelleme yaptım, şimdi videodaki gibi oluyor.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: