Tapatalk
1 haftalık tatilde ben. Smile
i78x9k.jpg

Forumun yeni ozellikleri hayırlı olsun. Hillmee Ustadın eline saglık. Bir daha kesintiler yasamamak dilegiyle.
(16/04/2018, Saat: 12:43)BigHillMe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben teşekkür ederim hocam. Ne yazık ki forum ile uğraşmak tam zamanlı bir iş ve ben şu dönemde foruma o kadar zaman ayıramıyorum. Şükür anca bir fırsat bulup halledebildim. Gecikmeler için özür dilerim.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Emeğinize sağlık. Biraz daha gelmeyeydi mach3 e geçecektim valla. Şaka bir yana forumun tıraş üzerindeki motivasyonu %50 ymiş valla. Forumsuz tıraş keyifsiz tıraş Smile
Merhaba
Tapatalkta tıraş videolarına abone olmadığım halde hep abone gözüküyor ve her seferinde abonelikten çıkmama rağmen tekrar girdiğimde abone gözüküyorum. Konu ile ilgili yardımcı olur musunuz?

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Merhaba
Tapatalk eklentisi üzerinde herhangi bir müdahale gerceklestiremiyoruz. Sorunu eklenti yetkililerine bildirdim. Çözüm yolu yada sonraki güncelleme de sorunun giderilmesini talep ettik.
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(18/08/2018, Saat: 15:10)BigHillMe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba
Tapatalk eklentisi üzerinde herhangi bir müdahale gerceklestiremiyoruz. Sorunu eklenti yetkililerine bildirdim. Çözüm yolu yada sonraki güncelleme de sorunun giderilmesini talep ettik.
İlginize çok teşekkür ederim sizlerin de başına geldi mi aynı durum yoksa şimdi benim mesajimdan sonra mı bildirdiniz. Sadece benim başıma geldiyse biraz daha kurcalayım onlarca kez denedim gerçi ama yine denerim sadece bendeyse. .

Sizin uyarinizla bu sorundan haberdar olduk. Baska bir sorun ile ilgili daha once iletisim kurmustuk o sorunuda hala cozemediler gerci Sad. Tapatalk kullanan moderatorlerin mesaji tapatalkdan silmesi ile alakali bir sorundu oda.
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Biraz önce uygulama ve hesabımdan komple çıktım. 0dan kurdum herşeyi bu kez hiçbirşeye abone olmadan devam etmeyi düşünüyorum. Tapatalk benim gibi telefondan forumu takip eden biri için oldukça kullanışlı çünkü..
(18/08/2018, Saat: 16:11)BigHillMe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sizin uyarinizla bu sorundan haberdar olduk. Baska bir sorun ile ilgili daha once iletisim kurmustuk o sorunuda hala cozemediler gerci Sad. Tapatalk kullanan moderatorlerin mesaji tapatalkdan silmesi ile alakali bir sorundu oda.

(18/08/2018, Saat: 17:52)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Biraz önce uygulama ve hesabımdan komple çıktım. 0dan kurdum herşeyi bu kez hiçbirşeye abone olmadan devam etmeyi düşünüyorum. Tapatalk benim gibi telefondan forumu takip eden biri için oldukça kullanışlı çünkü..

İlk kez mesaj yazdığınız konuları otomatik takibe alıyor . Ben ilk mesaj yazdığım konularda direk takip kısmını kapattığım için bu sıkıntıdan kurtuldum .
(18/08/2018, Saat: 17:56)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İlk kez mesaj yazdığınız konuları otomatik takibe alıyor . Ben ilk mesaj yazdığım konularda direk takip kısmını kapattığım için bu sıkıntıdan kurtuldum .
Onlardan yana sorunum yoktu, şimdi değil diyorum takip etmiyor ama tıraş videoları bölümü ne hikmetse sürekli abone gözüküyordum. Şimdilik sorun yok ama herşeyi sıfırlayınca düzeldi sanırım. .

Mesajı yazdıktan sonra baktım ki her şey sil baştan eskisi gibi devam, tıraş video bölümü benim kaderim sanırım Smile
(18/08/2018, Saat: 18:19)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Onlardan yana sorunum yoktu, şimdi değil diyorum takip etmiyor ama tıraş videoları bölümü ne hikmetse sürekli abone gözüküyordum. Şimdilik sorun yok ama herşeyi sıfırlayınca düzeldi sanırım. .

Mesajı yazdıktan sonra baktım ki her şey sil baştan eskisi gibi devam, tıraş video bölümü benim kaderim sanırım Smile

Takipli

7d9e0013f890b96e9a3b64305f50a94b.png

Takipsiz

d8d75d2c1679caf9e39946aaa7b7cab6.png

Buna dikkat ettiniz mi komşum

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: