Tapatalk
(28/11/2018, Saat: 13:14)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komsular birkac gundur, forumda buyuk emojilere rastlıyorum. Bu tapatalk kaynaklıymıs. Tapatalk kullanan komsularım mumkunse emoji kullanımını kısa bir sure azaltırsa, yakında tapatalk cozer bu sorunu diye umuyorum.
28vu1a8.jpg

Tamamdır Üstadım. Smile Wink ;p Big Grin ;D; Undecided)
Abbaav, özür dileriz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Tapatalk saatinde sorun var sanırım. Dün bu mesajı göndereli maksimum 3 dakika olmuşken 28 dakika önce yazdı. Şimdi bunu gönderince ne yazacak yine kontrol ederim.f20bd19a04ec131c5313467e24eff243.jpg

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(30/11/2018, Saat: 10:57)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tapatalk saatinde sorun var sanırım. Dün bu mesajı göndereli maksimum 3 dakika olmuşken 28 dakika önce yazdı. Şimdi bunu gönderince ne yazacak yine kontrol ederim.
@FearOfATG Komşum, tapatalk yoluyla yapılan gönderilerde ilk 1 saatlik zaman diliminde alakasız saatler gösteriyor. 1 saat sonra ise normal zamanı gösteriyor. Tapatalk kullanmaya başladığım yaklaşık 10 aydır bu şekilde.

@dikdik_s Üstadım, mtalk kullanan var mu diye sormuştunuz. Ben biraz araştırdım. Programı bulamadım. Uygulama sadece google play store'da mı var? Ben apple store'da bulamadım.
@Mehmet_G

Dostum Mtalk forumlarda tapatalk alternatifi olarak ovguyle bahsediiliyordu, orada adını gormustum. Sanırım appstore da bir suredir yokmus, teknik destegi vs. devam ediyor mu bilmiyorum. Uzucu olmus. Keske bu sekil alternatifler olsa. Tek oldumu urun gelisimi cok yavaslıyor mucadele olmayınca.
Tapatalk sabahtan beri çalışmıyor bende. Başka bu sorunu yaşayan komşumuz var mı?
Bu mesajı Tapatalk ile görüp tapatalk ile yanıtladım. Simdilik bir sorun yok.

f8d9215634201d7bf96129bbb07b3d59.jpg

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Şu an aynı şekilde tapatalk ile yazıyorum. Sabahtan beri sürekli açılış sayfasında kalıyordu. Şu an normale döndü. Bugün sadece benim başıma mı geldi bu durum acaba.. :/

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi
@BigHillMe hocam flood oluyor ama görmeniz için yeni mesaj yazıyorum. Bende bugün yine aynı durum var. Hiç kimse tapatalka girme problemi yaşamıyor mu şu an. Forumla alakası yok tapatalk başlangıç sayfasından öteye geçmiyor.
(11/01/2019, Saat: 11:04)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @BigHillMe hocam flood oluyor ama görmeniz için yeni mesaj yazıyorum. Bende bugün yine aynı durum var. Hiç kimse tapatalka girme problemi yaşamıyor mu şu an. Forumla alakası yok tapatalk başlangıç sayfasından öteye geçmiyor.
Şu an sorun yok komşum.

Tapatalk'in tüm verilerini silip tekrar yüklemeyi deneyebilirsiniz.

Sent from my MI 5 using Tapatalk
Hayat amacım: her şey hakkında bir şeyi, bir şey hakkında her şeyi öğrenmek!

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: