Tapatalk
(22/04/2020, Saat: 17:32)BigHillMe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Değil hocam kontrol ediyorum.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Düzelmiş, görünüyor artık. Teşekkürler
https://youtube.com/channel/UCD-HX8qdZx__yv3jmHY6TFg
Değerli Adminlerim,

Benim bir sorunum var Tapatalk ile de ilgili olabilir belki ama bir danışmak istedim.

Zaman çizelgesi sekmesinde tüm konuları görmüyorum. Abone olunan, okunmamış ve cevaplanan sekmelerinde oluyor bazen akıştaki konular. Mesela SOTD konusu ya abone olunan yada cevaplanan sekmesinde. Yeni post bile düşse o sekmeye gidip okumak zorunda kalıyorum. Bazen ilanlar da zaman çizelgesi sekmesine düşmüyor. Tesadüfen görüyorum. Nedendir ve çözümü var mıdır?

Başınızı ağrıttığım için affediniz. Teşekkürler
Aynı sorun bendede mevcut, çözümü varsa çok iyi olur.
Aynı durum bende de mevcut.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
So far so good..
Tapatalk ne yazık ki Forum veritabanına bağlanan 3 parti bir yazılım. Dolayısıyla veri önce forum'a daha sonra bu yazılımın veri tabanına daha sonra bu yazılımın veritabanından sizlerin cep telefonlarındaki uygulamaya birkaç farklı aracı sunucudan daha geçerek ulaşıyor. Haliyle web sayfamızdaki Veri'nin direk kendisine ulaşmak ile aracı yazılım ve sunucular üzerinden verinin kopyasına ulaşmak arasında bir gecikme oluşuyor bu gecikmeyi düşürmenin herhangi bir yolu ne yazık ki yok. Dediğim gibi 3 parti yazılım ve bize hiçbir yerinde müdahale etme şansı sunmuyor. Forumla ilgili bugüne kadar çıkan sorunların Büyük bir kısmı bile tapatalk kaynaklı. Kullanımı çok pratik olmasa direkt devredışı bırakacağımız bir şey fakat kullanımı çok pratik Ben de kullanıyorum vazgeçemiyoruz alternatifsiz.

Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Bildirim sıkıntısı var birde forumdan mesaj geldiğinde telefona ulaşmıyor bildirim.
@BigHillMe Orçun Bey Sunucu taşıma işlemi için teşekkür ederim.

Tapatalk uygulamasında ilanlar kısmını göremiyorum. Yetkiniz yok diyor. Tarayıcıda böyle bir sorun görünmüyor. Bu sorunu yaşayan komşum var mı?

İlgilenebilir misiniz?

Edit: Bu arada şimdi farkettim. Düzenleme seçeneği geri gelmiş. Tekrar teşekkür ederim.
(31/07/2020, Saat: 01:26)muntazaman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @BigHillMe Orçun Bey Sunucu taşıma işlemi için teşekkür ederim.

Tapatalk uygulamasında ilanlar kısmını göremiyorum. Yetkiniz yok diyor. Tarayıcıda böyle bir sorun görünmüyor. Bu sorunu yaşayan komşum var mı?

İlgilenebilir misiniz?

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Aynı sorun bende de var komşum bende yaşıyorum "yetkiniz yok"diye bir problem var tapatalkta.

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Haberdar ettiğiniz için teşekkürler.
Yarın sorunu inceleyeceğim.

şimdi denedim giriş yapmadınız veya bu eylemi yapmaya yetkiniz yok diyerek beni de ikinci el bölümüne sokmuyor tapatalk her zamanki gibi yine yeniden bir tapatalk problemi umarım aşabilirim yarın gece inceleme fırsatım olacak.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: