Tapatalk
Üstadlar cehaletimi mazur görün tapatalk da nasıl alıntı cevap yazıyorsunuz ? Ve foto yüklemeyi denedim ama başarılı olmadı.
e mail adresim tipsol@me.com
(05/07/2013, Saat: 13:25)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstadlar cehaletimi mazur görün tapatalk da nasıl alıntı cevap yazıyorsunuz ? Ve foto yüklemeyi denedim ama başarılı olmadı.

Yazılan mesaja bir kere dokunun seçenekler çıkacak alıntı için. Mesaj yazarken mesaj kutusunun altında resim eklemek için buton var.
www.tekyumruk.com
(05/07/2013, Saat: 13:34)anarche Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(05/07/2013, Saat: 13:25)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstadlar cehaletimi mazur görün tapatalk da nasıl alıntı cevap yazıyorsunuz ? Ve foto yüklemeyi denedim ama başarılı olmadı.

Yazılan mesaja bir kere dokunun seçenekler çıkacak alıntı için. Mesaj yazarken mesaj kutusunun altında resim eklemek için buton var.

Çok teşekkürler üstad hem alıntıyı hemde Foto eklemeyi denedim. Favori uygulamam oldu tapatalk. Mobil sürüm kullanışsız olduğu için telefonda bile masaüstü sürümü kullanıyordum çoğunlukla.

yzysy9a9.jpg

MT27i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
tamerkamisli.blogspot.com
Çok iyi olmuş,teşekkürler.
Tapatalk'ı denemek için eşim'in iphone 4 telefonuna kurdum,sürekli aktif,gelen özel mesajlarda uyarı veriyor.
Tapatalkı nasıl iphone den kaldırırım ?

Selamlar
Hocam uygulamanin uzerine basili tutun, uygulamanin simgesi titresmeye baslayinca uzerinde beliren carpi isaretine basin. Boylece uygulamayi telefonunuzdan kaldirmis olursunuz.
Teşekkür ederim,ben hala PC windows mantığıyla,uninstall remove vs arıyordum.Windows köreltmiş bizi Smile

(18/07/2013, Saat: 13:48)puchacz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam uygulamanin uzerine basili tutun, uygulamanin simgesi titresmeye baslayinca uzerinde beliren carpi isaretine basin. Boylece uygulamayi telefonunuzdan kaldirmis olursunuz.
Bugun tapatalk uzerinden bağlantı saglayamadım sizler de yaşadınız mı böyle birşey ? Görüntülenecek hiç bir konu yok diyor.
www.BarbarosRazors.com

Ben de mobil surum ustunden erisemiyorum siteye.normal surume gecdim.
Tapatalk calismiyor heralde

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: