Tapatalk
Bende sorun yok tapatalk dayım

Sent from my iPad using Tapatalk - now Free
e mail adresim tipsol@me.com
(13/11/2013, Saat: 14:36)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende sorun yok tapatalk dayım

Sent from my iPad using Tapatalk - now Free

ben başaramadım,

tapatalk id ile giriyorum,geltiri seçiyorum. olmuyor ,konu bulunamadı yazıyor.
acaba telefondan mı oluyor

Neyse basardim
Sag taraftaki menuden sifre girmem gerekiyormus Smile

Ya bana öyle geldi yada sunucu değişikliğinin bir getirisi
muazzam hız artışı var tapatalk üzerinde
oyle oldu karsilayabilirsek sitenin omru boyunca bu sunucuda kalmak cok iyi olacak

ac100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Yeni bir üye olarak çok sevindim bu gelişmeyeSmile
Merhaba arkadaşlar tapatalk ios tablette çalışıyor ancak android cep telefonumda çalışmıyor acaba problem bende midir yoksa forumun ikisine verdiği destek farklı da androidde mi sorun var acaba? Abone olduğum konular gözükmüyor cepte özel mesajlara tıkladığımda "bunu görüntülemeye izniniz yok" hata mesajı çıkıyor (kullanıcı adı-şifre girmiş durumdayım en üstte gözüküyor) ama kategorilerden forumu görüntüleyebiliyorum
Mehmet ÖZAYDIN-Bursa
Hadi hayırlı tıraşlar...
(16/09/2014, Saat: 12:25)merg Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba arkadaşlar tapatalk ios tablette çalışıyor ancak android cep telefonumda çalışmıyor acaba problem bende midir yoksa forumun ikisine verdiği destek farklı da androidde mi sorun var acaba? Abone olduğum konular gözükmüyor cepte özel mesajlara tıkladığımda "bunu görüntülemeye izniniz yok" hata mesajı çıkıyor (kullanıcı adı-şifre girmiş durumdayım en üstte gözüküyor) ama kategorilerden forumu görüntüleyebiliyorum
Ben Android 4.3 üzeerinde son sürüm Tapatalk kullanıyorum şu ana kadar herhangi bir bug görmedim, sizin Tapatalk güncel mi?
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
evet hocam android 4.3 tapatalk da 4.8.3 yani son sürüm marketten de kontrol ettim.En son 1 hafta kadar önce girmiştim cepten sorun yoktu bugün o dediğim bazı kısımlarında sorun var.Kaldırıp tekrar yükledim düzelmedi.Kaspersky cep için bir internet security programı vermişti onu yüklemiştim cebe tek fark o eskiye göre ancak onun da karantinası boş onla ilgili olacağını sanmıyorum zaten forumu görüntüleyebiliyorum belli kısımlarda sorun var.Sizin mesajımdan alıntı yaptığınız bildirimi de geldi mesela
Mehmet ÖZAYDIN-Bursa
Hadi hayırlı tıraşlar...
arkadaslar sorun duzeldi su an tum fonksiyonlari kullanabiliyorum
Mehmet ÖZAYDIN-Bursa
Hadi hayırlı tıraşlar...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: