Tapatalk
forum altyapısında
ve tapatalk eklentisinde yapılması gereken guncellemeler mevcut
bir fırsatını bulup yapabılırsem
androıddekı sorunda gıderılmıs olacak
kusur adminde Blush
Tapatalk in yeni güncellemesi çok kötü olmuş. Bir önceki hali çok daha iyiydi.
neyazıkkı hem sunucu tabanlı hem ıos tabanlı hemde androıd tabanlı
3 taraftakı guncellemelerıde cansıkıcı Sad
tapatalk bildirimlerini alamıyorum forum için neden olabilir?
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
tapatalk sunucuları genel olarak yavaş mı, yoksa sadece bende mi foruma ilk bağlanma esnasında süre uzuyor?
(05/08/2015, Saat: 21:23)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: tapatalk sunucuları genel olarak yavaş mı, yoksa sadece bende mi foruma ilk bağlanma esnasında süre uzuyor?

Sunucu da bariz bir yavaşlık yaşamıyorum ancak özellikle tapatalk üzerinden kendi upload ettiğim resimleri görüntülerken , ciddi bir yavaşlık söz konusu oluyor.
siteye ilk bağlanırken süre uzun, bir de fotoğraflar yüklenirken yavaşlık var doğru. birkaç güncelleme önce bu hale geldi, daha evvel hızlıydı. son mesajlar arasında gezinirken ise sayfalar hızlı yükleniyor.

(05/08/2015, Saat: 21:57)adamentium Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sunucu da bariz bir yavaşlık yaşamıyorum ancak özellikle tapatalk üzerinden kendi upload ettiğim resimleri görüntülerken , ciddi bir yavaşlık söz konusu oluyor.
Ben tapatalk desteği ile geltir dahil 3 foruma bağlanıyorum,diğer iki forumun aksine geltirin ilk bağlantısı oldukça yavaş,başka bir sorun yaşamadım.

LG-D802TR cihazımdan gönderildi
Özel mesajlar da çok geç düşüyor Tapatalk' a...

Normal site üzerinden aldığım , cevapladığım bir özel mesaj ortalama 15-20 dk sonra telefona bildirim geliyor. O mesaj geldiğinde atı alan üsküdarı geçmiş oluyor tabi ki...
Ben tapatalk kullanmıyorum kasıyor gibi
.
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: