Vazelin
Tıraş sonrası vazelin sürmek istedim yüzüme. Kokusu hoşuma giden johnson's baby vazelin vardı evde şundan:
6146_buyuk.jpg
Tıraş sonrası vazelin iyi bir ürün müdür? Kullananınız var mı?
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
Valla geçen günkü rapira faciasından sonra suratım tahriş olmuş bebek poposuna dönünce ben mecbur kullandım çünkü askerlikten biliyorum hem yüzde koruyucu, yağlı bir tabaka oluşturuyor hem de krem gibi cilt tarafından hemen emilmediğinden dolayı uzun süre cilde ihtiyacı olan nemi veriyor. Bir taraftan da ortalarda yağlanmış tavuk gibi gezmek var tabi sürüldüğü yer parıl parıl parlıyor çünkü Smile
kullanılan bölgeyi esmerleştirdigide var dezavantajları arasında
Katılma tarihi: 2011
hadi ya ilk defa duydum dogru mudur acaba?
Hiç bir şey ummuyorum,
özgürüm..
Zorba
ben johnsons baby falan kullanmadım hiç. Eczaneden aldıgım vazelinleri denedik hepside kullandıktan sonra esmerleştiriyor
Katılma tarihi: 2011
el ve ayağa sürülebilmesi bir derece ama
yüzüne kullananı ne duydum ne gordum

hiçbirşekildede vazelin gibi bir petrokimyasal maddeyi (petrolden üretilen)
cildime sürmeye cesaret edemem
özelliklede yüz gibi ince bir deriye

forumumuzda en az 5 drumuz var umarım bizleri bu konuda aydınlatırlar

kullanılabılırmı yoksa benım dusundugum gıbı kesınlıkle kullanılmamalımı?
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
mecburen üzerime alındım ama maalesef bilgim yok, dermatolog bulmak lazım,

ama yoğun bakımlarda rutinde kullandığımız bir ürün değil, daha ziyade travmaya maruz kalmış bölgenin üzerine kalın koruyucu tabaka oluşturmak için kullanılıyordu eskiden, ama artık onun için de başka ürünler çıktı, 4 yıldır yoğun bakımda görmedim vazelini
memleket kurtulana kadar siyah
Ben iş yüze gelince açıkçası mümkün olduğunca yabancı ürünlerden uzak duruyorum.Yani cildi mümkün olduğunca doğal tutmaya çalışmak bu.Yüzümü yıkamak için Nivea zeytinyağı ve kremli bebe sabununu kullanıyorum.Paraben falan içermiyor ya da başka koruyucu maddeler vs. Aftershave içinde illa kozmetik olmak zorunda ama en azından bu iş için yapılmış ürünler kullanmak daha iyi bence.Sonuçta bunların testleri yüzde yapılıyor.

Örneğin şu Dove'un ekstra nemlendirici kremini aldım forumda tavsiye ediliyordu yani bırakın yüzüme elime bile sürmedim Big Grin Ne olduğu belli değil Smile
(02/02/2012, Saat: 05:56)anesthesia Adlı Kullanıcıdan Alıntı: mecburen üzerime alındım ama maalesef bilgim yok, dermatolog bulmak lazım,

ama yoğun bakımlarda rutinde kullandığımız bir ürün değil, daha ziyade travmaya maruz kalmış bölgenin üzerine kalın koruyucu tabaka oluşturmak için kullanılıyordu eskiden, ama artık onun için de başka ürünler çıktı, 4 yıldır yoğun bakımda görmedim vazelini

benim sayabildigim 4 DR. üyemiz daha var siz dışında
belki daha fazlasıda vardır
bakalım bir aydınlatan çıkacakmı

cildiyeci bir arkadaşımız varsa aralarında
en doğru bilgi tabiki ondan alacağımız olacaktır.

gerçi bu mereti ağzı açık uyuyanlarda dış etlerine sürmek gibi
yada mucidinin 20 yaşında icad edip (vazelin petrol jeli) ilk adı
hergün bir kaşık yiyerek 96 yasnda ölmesi gibi
cok sıradısı uygulamalarındanda bahsediliyor ama

ben hala suphe ile yaklasıyorum bu urune

Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
http://tr.wikipedia.org/wiki/Vazelin

Mesela ben çok fazla çatlayan dudaklarıma da vazelin sürüyorum ara ara????? Sürmeli mi???
Hiç bir şey ummuyorum,
özgürüm..
Zorba

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: