Tıraş Tahrişlerinin Tedavisi
(06/07/2013, Saat: 18:28)onur98 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ayrıca "Aloe Vera" özlü bir krem de iyi gelecektir.

Aloe vera özlü vazelin metroda bulabilirsin
madecassol oldukça iyidir ama bir günde iyileştirecek birşey bilmiyorum.
Kardeşim öncelikle geçmiş olsun. Bir günde yaralarını iyileştirecek bir şey bilmiyorum muhakkak üstatların söylediği kremler en iyi geleceklerdir ancak benim sana tavsiyem belki saçma bulabilirsin ama şimdi bazı kuaförlerde erkeklere de böyle özel günlerde makyaj yapıyorlar. Makyaj diyorsam fondoten falan sürüyorlar belki kapatıcı olarak işe yarayabilir. Ben evlenirken berberim abi fondoten istermisin falan dedi ordan biliyorum. Ben gerek yok neysek oyum demiştim ama böyle bir durumda kullanılabilir. Bilmiyorum işe yarar mı bi denemek lazım hatta bayanlar bu konuda biraz daha bilgi sahibi olabilirler.
Rabbim tamamına erdirsin, bi yastıkta kocatsın.
Ne kervan kaldı, ne at, hepsi silinip gitti,
İyi insanlar iyi atlara binip gitti.
geçmiş olsun
öncelikle bilmenizi isteriz sizin sucunuz degil

inanılmaz kotu kalitede üretilmiş
görsel aksesuar olarak kullanım dışında birşeye yaramayacak olan
kalıtesız hınt makınelerı guvenlı degıller Sad

makınenız buydu sanırım

fiyat onemsiz 3.5 tllık rimei ile 1 tllık yuma ile guvenle tıras olabılırsınız
Turkıyedede rahatlıkla bulunur

o aletı bırdaha asla kullanmayın
ne yaparsanız yapın aynı sonucu alacaksınız

iyileşme için arkadaşların tüm önerilerine ek olarak
allantoin içeren tıraş sonrası balsamlar
iyileşmeyi oldukça hızlandırıyor

arkonun 4
fümenin 2
fonexin 3 liraya allantoin iceren tıraş sonrası ürünleri ülkemizde mevcut

fümenin tıraş sonrası balzamı
hem vazelin hem allantoin içerikli
çok hızlı iyileştirici bir ürün
bilginize
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
jileti yüzüne sokmamışsan nasılsa yarına kadar o kanayan alanlar kapanır kardeşim, sen telaşlanma bu konuda. önerileri yap kâfidir.

Zaten yeterince telaşın vardır; isteme töreni konusunda tebrik ederim, Allah tamamına erdirsin, şimdiden hayırlı olsun.
memleket kurtulana kadar siyah
beyler tıraş sonunda yanma derecesi tıraşın iyi yada kötü derecesini gösterir mi ? bende biraz oluyor yanma aza indiremedim herhalde zamanla azaltmalıyım yoksa çelik ustura dadamı olur bu yanma selam ve saygılarımla...
Geçmiş olsun sevgili arkadaşım.
DE kullananların er ya da geç ihtiyacı olacak faydalı bir konu olmuş bu Wink Sabitlenmesini öneriyorum.Angel
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
sağ olun birbirimizi bilgilendirmeliyiz zamanla tecrübelerimizi aktararak
DE aletler ile tıraş olamayan iki kişi biliyorum Blush

Mancho : DE tekniği zayıf olduğu için
King C. Gillette : Kartuşu icat ettiği için

(06/07/2013, Saat: 21:14)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geçmiş olsun sevgili arkadaşım.
DE kullananların er ya da geç ihtiyacı olacak faydalı bir konu olmuş bu Wink Sabitlenmesini öneriyorum.Angel
Peki Big Grin

(06/07/2013, Saat: 21:25)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: DE aletler ile tıraş olamayan iki kişi biliyorum Blush

Mancho : DE tekniği zayıf olduğu için
King C. Gillette : Kartuşu icat ettiği için

(06/07/2013, Saat: 21:14)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geçmiş olsun sevgili arkadaşım.
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Eyüp Sabri Tuncer Tıraş Kolonyaları calexico 59 59,592 30/05/2021, Saat: 12:50
Son Yorum: Schumi
  Arko tiras kolonyalarinin kokulari nikitherat 15 13,101 29/05/2021, Saat: 14:45
Son Yorum: Laylaylom
  Tıraş sonrası kaşıntı Bruker 37 50,416 17/03/2021, Saat: 17:54
Son Yorum: Serjames
  Tıraş Sonrası Kolonya/AS + Balsam Kullanımı ynspektas 35 32,660 05/02/2021, Saat: 02:13
Son Yorum: iamcagri
  Marmara tıraş kolonyası Arko sabun kokulu mennan 15 6,215 25/01/2021, Saat: 19:26
Son Yorum: Ricochet
  Tıraş Harici Balsam Kullanmak aerials 7 5,079 07/10/2020, Saat: 00:36
Son Yorum: marv
  NANO ABSOLUTE TIRAŞ SONRASI KREM KOLONYA marv 5 3,148 02/10/2020, Saat: 16:36
Son Yorum: mustbe
  Proraso tiras sonrasi balm - yulaf ve yesil cay Saltuk 26 20,603 10/09/2020, Saat: 23:22
Son Yorum: marv
  Nivea Tıraş Sonrası Balsam DelikanliTiras 38 35,649 04/06/2020, Saat: 12:14
Son Yorum: aliyuksel
  Gratis'te bulunan ORİEN marka Tıraş Kolonyaları AsakiR 8 5,716 17/05/2020, Saat: 16:03
Son Yorum: Serjames

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: