Sinema Ve Geleneksel Tıraş
Güzel bir sahne yakalamışsın @theunnamed
Ash vs. Evil Dead'in açılış sahnesinde kahramanımız Ash'in Pinaud Clubman kullandığını görüyoruz. (00.55)

https://instagram.com/buyukkotukurt/

Geleneksel ama tıraş dışı  Rolleyes
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
(07/07/2013, Saat: 17:15)canbaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: filmlerdeki tıraş sahneleri not düşülsün, isteyen tasvir etsin, varsa görseller eklensin diye açıldı bu başlık. bilmiyorum belki diziler falan da eklenebilir. bakalım malzeme çıkacak mı?

Bu doğrultuda,

Başlığın amacı usturayla, jiletle kesme; yaralama sahneleri değil de sinema ve dizilerde rastlanan tıraş sahnelerini paylaşmak.
Ben mi yanlış anlıyorum acaba diye düşündüm açıkçası yazdıklarınızı okuyunca.Böyle öğretmen edasında bir tonlamayı da aylardır güzel zamanlar paylaştığımı düşündüğüm bir forumda görmek de, beni sıktı açıkçası.
Başlığın ilk sayfasına da çok dikkatli bakmamışım, sayenizde bir göz gezdirme fırsatım oldu.Siz de pek bakmamışsınız anlaşılan.
Zira "bu doğrultuda" girizgahıyla yaptığınız alıntının, hemen altında ki paylaşımda bu sahneden bahsedildiğini görebilirdiniz.
Aslında tam şu an da vakit harcadığımı düşünmeye başladım.
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
(03/11/2015, Saat: 17:04)koolandgang Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben mi yanlış anlıyorum acaba diye düşündüm açıkçası yazdıklarınızı okuyunca.Böyle öğretmen edasında bir tonlamayı da aylardır güzel zamanlar paylaştığımı düşündüğüm bir forumda görmek de, beni sıktı açıkçası.
Başlığın ilk sayfasına da çok dikkatli bakmamışım, sayenizde bir göz gezdirme fırsatım oldu.Siz de pek bakmamışsınız anlaşılan.
Zira "bu doğrultuda" girizgahıyla yaptığınız alıntının, hemen altında ki paylaşımda bu sahneden bahsedildiğini görebilirdiniz.
Aslında tam şu an da vakit harcadığımı düşünmeye başladım.

Daha ziyade başlığın amacını karşılayan değil de; sinemadaki, dizilerdeki tıraş sahneleri veya sahnede markası/modeli kolayca seçilebilecek tıraş malzemelerini içeren bir sahne dışında jiletle, usturayla kesme yaralama sahnesinin paylaşılması üzerine başlığın amacından ve sadeliğinden sapmaması adına açılma amacını hatırlatıyorum. Bu hatırlatma, neden sizi "sıkıyor" ve rahatsız ediyor bilemiyorum.

Eğer tıraş sahnesinin bulunduğu sahne dışında ustura, jiletle kesme yaralama sahnelerini bu başlıkta paylaşacaksak bununla ilgili paylaşılacak yüzlerce video var ve bunların bu başlıkta paylaşılması durumunda konu sadeliğinden de çıkacaktır; "Sinema ve Geleneksel Tıraş" konu başlığı da tam karşılanamayacaktır. Ayrıca tıraş dışı ilgi çekici sahnelerle ilgili forumda bir bölüm de var. http://www.geltir.com/thread-962-page-23.html

(03/11/2015, Saat: 17:04)koolandgang Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Başlığın ilk sayfasına da çok dikkatli bakmamışım, sayenizde bir göz gezdirme fırsatım oldu.Siz de pek bakmamışsınız anlaşılan.

İlk sayfada yazılan/paylaşılanlar başta olmak üzere başlıkta yazılan/paylaşılanları okumamış/görmemiş olsam sanırım hangi yorumu alıntı yapacağımı ve alıntı yaptığım yorumun da hangi sayfada yer aldığını bilmem mümkün olmaz; ayrıca sayfanın ilk açıldığı zamanlarda yine ilk sayfada yorumum da bulunmaz.

Başlık altında daha önce tıraş/malzeme adı sahnesi dışında kesme, yaralama sahnelerinin paylaşılması, (kaldı ki ilk sayfadaki örnek verdiğiniz üstadımın yorumunda "Reservoir Dogs" sahnesi dışında tıraş sahnesi yer alan film adı da yazıyor.) başlığın amacı dışında paylaşımda bulunulması için sanırım bir örnek de teşkil edip devam etmesini sağlamayacaktır.

Hatırlatma amacım forum üyesi olarak forumdaki konu/yorum sadeliğinin mümkün olduğunca sağlanmasına katkıda bulunmaktır. Başlıklarda başka başlıkta paylaşılması gereken paylaşımın yorum sayısının artmasıyla birlikte tek elden takip edilme zorluğuna ve başlığın sadelikten uzaklaşmasına yol açabileceğinden hatırlattım.
Yönetmen Quentin Tarantino'nun her izlediğim filminde bir çelik ustura sahnesi var. Ya bu bir tesadüf yada Quentin Tarantino'da çelik ustura hastalığı var. Smile

Konu içeriğine uygun olmadığını düşündüğünüz yorumları ''rapor et'' butonunu kullanarak yada mesajın linkini/URL sini bize ÖM ile göndererek yeterli katkıyı yapmış olursunuz,teşekkürler !
Video 
Misery 1990

289brd2.jpg

Fragman 0:41

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Neredeyse tam profesyonel tıraş izletileri Zireæl47 6 1,264 17/01/2024, Saat: 22:34
Son Yorum: Birole
  Altın Elbiseli Adam' ın Geleneksel Islak Tıraş ile tıraş olması. Ceyrancı 10 3,951 04/11/2023, Saat: 00:07
Son Yorum: bohemiantirad
  Delikanlı Tıraş DelikanliTiras 791 356,897 30/01/2023, Saat: 17:14
Son Yorum: DelikanliTiras
  Tıraş Videoları eggman 336 214,279 03/10/2022, Saat: 20:32
Son Yorum: cavenaut
  RAZORUS - Tıraş Eğitim Videoları MetsGo 109 62,156 14/03/2022, Saat: 13:21
Son Yorum: Ramo26
  Derby-Azmüsebat Hatalı Tıraş bıçağı İade Süreci Ömer t. Katı 2 2,907 05/05/2021, Saat: 01:31
Son Yorum: Ömer t. Katı
  "rewolwer_" Çelik Ustura Tıraş Videoları rewolwer_ 54 19,233 12/04/2021, Saat: 20:18
Son Yorum: muhendisbey
  esrarengiz tıraş videosu saintdumas 1 2,165 01/02/2021, Saat: 18:29
Son Yorum: ahbap
  Mühle Türkiye - Tıraş Eğitim Videoları DelikanliTiras 88 45,490 27/11/2020, Saat: 12:47
  Youtube Tıraş ve Tıraş Ürünleri Kanal Tavsiyeleri porsuk 46 69,636 03/06/2020, Saat: 22:44

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: