Konuya Resim Ve Fotoğraf Yükleme
(06/08/2020, Saat: 17:01)saltwater Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2. defadır söylemek durumunda kalıyorum kusura bakmayın ama avatar resmi ekleyemiyorum, sürekli hata almaktayım. Bu durum kalıcımıdır?

Karşılaştığınız hata mesajı var mı paylaşabileceğiniz?

Avatarın azami 100x100 piksel, 10KB olması gerektiği yazılmış açıklamalarda. Eğer büyükse otomatik küçültülür denmiş. Eğer yüklediğiniz resim büyükse ve/veya sistem otomatik küçültmeyi yapamıyorsa bu hatayı veriyor olabilir.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
(06/08/2020, Saat: 17:20)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Karşılaştığınız hata mesajı var mı paylaşabileceğiniz?

Avatarın azami 100x100 piksel, 10KB olması gerektiği yazılmış açıklamalarda. Eğer büyükse otomatik küçültülür denmiş. Eğer yüklediğiniz resim büyükse ve/veya sistem otomatik küçültmeyi yapamıyorsa bu hatayı veriyor olabilir.

Bir resim vardı ve ben programlarla 100*100 yaptım toplamda 5.33 kb boyutuna geldi resim. Açıkçası çok çok küçük olsa da evet yüklenmiyor kesinlikle. Başka bir arkadaşa sordum dün, aldığım yanıt aynıydı. Hata notum aynen şu şekildedir;

"Dosya yükleme işlemi başarısız oldu. Lütfen yüklemek için geçerli bir dosya seçip tekrar deneyin."
(06/08/2020, Saat: 18:01)saltwater Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir resim vardı ve ben programlarla 100*100 yaptım toplamda 5.33 kb boyutuna geldi resim. Açıkçası çok çok küçük olsa da evet yüklenmiyor kesinlikle. Başka bir arkadaşa sordum dün, aldığım yanıt aynıydı. Hata notum aynen şu şekildedir;

"Dosya yükleme işlemi başarısız oldu. Lütfen yüklemek için geçerli bir dosya seçip tekrar deneyin."

@Bighillme üstaddan yardım isteyeceğiz o zaman
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
Yüklemek istediğiniz resim dosyası forumun desteklediği türler dışında bir tür olabilirmi, jpg formatı dışında mesela
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
(06/08/2020, Saat: 17:16)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Başka bir pc veya telefondan deneyin, aynı sorunu yaşarsanız forumda sorun vardır.

İşyeri pc + şahsi pc + telefon+ arkadaş telefonu: sonuç olumsuz. Fotoğrafın orjinali de olsa, başka fotoğraflarda olsa, telefondan da yüklenmiş olsa da sonuç aynı.
(06/08/2020, Saat: 18:04)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yüklemek istediğiniz resim dosyası forumun desteklediği türler dışında bir tür olabilirmi, jpg formatı dışında mesela

Maalesef kabul etmedi. Jpeg idi yine convert ettim durum aynı kabul etmiyor kesinlikle.
@saltwater Ozelden yaz kardesim foto icin yardimci olayim
Tişikkirlir Sipirmin.
(06/08/2020, Saat: 18:06)saltwater Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İşyeri pc + şahsi pc + telefon+ arkadaş telefonu: sonuç olumsuz. Fotoğrafın orjinali de olsa, başka fotoğraflarda olsa, telefondan da yüklenmiş olsa da sonuç aynı.
@saltwater şimdi denermisiniz sorunu giderdim
Sunucu taşınma sonrasında bir hata olmuş
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(07/08/2020, Saat: 12:38)BigHillMe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @saltwater şimdi denermisiniz sorunu giderdim
Komşum tapatalkdan konularada giremiyoruz ilgilenebilir mısınız?

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(07/08/2020, Saat: 12:38)BigHillMe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @saltwater şimdi denermisiniz sorunu giderdim

teşekkürler evet oldu

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Resim yükleme servisi BigHillMe 20 37,081 30/03/2012, Saat: 17:48
Son Yorum: Ustura

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: