Konuya Resim Ve Fotoğraf Yükleme
Merhabalar
konulara eklediğimiz fotoların bazıları artık çıkmıyor.Belirli bir elememi var yoksa imageshack tan falan gelen bir sıkıntımı????
Bilgisi olan bilgilendirsin.
saygılar
Bossyje Hocam,bir host yada Photobucket gibi siteye,hesap açıp,upload ettiğiniz fotoğraflar siz silmedikçe yada hesabınız expire olmadıkça silinmez.

img0674e.jpg

Firmaların,yada başka internet kullanıcıların fotoğraflarını kullanmak ve silinmesini engellemek için,yorum yazdığımız pencerenin üstünde bulunan butonu değil de sol altta bulunan ''resim yükle'' butonunu kullanmak ve URL yükle demek gerekir.
Photobucket ve Dropbox hostlarına fotoğrafların URL adreslerini yüklediğinizde artık o fotoğraf, hesabınızda link olarak değilde imaj olarak saklanır.
Bu saklanılan imajın URL sini,konuya yorum yazarken üst tarafta bulunan ''resim ekle'' butonundan ekleyebilirsiniz.Siz,Photobucket yada Dropbox hesabından bu fotoğrafı silerseniz,yorumda fotoğraf görülmez.

Bilmeyen arkadaşlar için detaylı yazdım.

Selamlar
(14/07/2013, Saat: 14:22)bossyje Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar
konulara eklediğimiz fotoların bazıları artık çıkmıyor.Belirli bir elememi var yoksa imageshack tan falan gelen bir sıkıntımı????
Bilgisi olan bilgilendirsin.
saygılar

üyelik açılmadan yüklenen resimleri bazı sunucular silebiliyor
nereye yükleme yapıyor iseniz oraya üyelik açmanız silinmemesi açısından oldukca önemli
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Hocam birden çok resmi aynı anda Nasıl ekliyorsunuz ? Yardımcı olabilirmisiniz ?
Valla abi ben tek tek ekliyorum. Tinypic Linklerini sırayla alt alta koyunca yorumda, o sekil art arda cıkıyor birden fazla resim.

Veya farklı bir hususta toplu resim gonderecekseniz link olarak googledrive,dropbox gibi bulut uygulamalarından yararlanabilirsiniz ama tabi forumda gozukmez sadece link olarak paylasım olur.
Hızlı resim kullanıyorum. Kaybolmuyor. Kolay.
https://hizliresim.com/
(17/03/2016, Saat: 23:39)AKadir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hızlı resim kullanıyorum. Kaybolmuyor. Kolay.
https://hizliresim.com/

Ben de bunu kullanıyorum, gayet güzel.
Selam komşular,

Foruma fotoğraf yükleyemiyorum, şu işi bana basit bir şekilde anlatırsanız sevinirim.
Ben tapatalk vs. kullanmıyorum. Kendi yöntemim şu şekilde:
imgyukle.com adresine gidiyorum, "Yüklemeye Başla" sekmesine tıklayıp istediğim fotoyu galerimden seçip yüklüyorum. Sonra çıkan tam link içeren sekmeyi kopyalayıp, forumun hangi konusuna msj yazmak istiyorsam [img][/img] arasına yapıştırıyorum. İşlem bitti.
"A Samurai always wears two swords."
(31/12/2019, Saat: 13:12)DenizKSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben tapatalk vs. kullanmıyorum. Kendi yöntemim şu şekilde:
imgyukle.com adresine gidiyorum, "Yüklemeye Başla" sekmesine tıklayıp istediğim fotoyu galerimden seçip yüklüyorum. Sonra çıkan tam link içeren sekmeyi kopyalayıp, forumun hangi konusuna msj yazmak istiyorsam arasına yapıştırıyorum. İşlem bitti.

Teşekkürler komşum, bir deneyim bu şekilde bakalım becerebilecek miyim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Resim yükleme servisi BigHillMe 20 36,818 30/03/2012, Saat: 17:48
Son Yorum: Ustura

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: