Konuya Resim Ve Fotoğraf Yükleme
(07/08/2020, Saat: 12:42)Cem.O44 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum tapatalkdan konularada giremiyoruz ilgilenebilir mısınız?

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba bu sorunu cep telefonundan terminale bağlanarak hallettim

Tapatalkın çıkardığı sorunlarla ulaşmak için evimdeki bilgisayarımın başına geçmeye ihtiyacım var.

İş yerindeki bilgisayarım UYAP güvenlik sınırlamaları nedeniyle bu işlemleri yapmama izin vermiyor. Sorundan haberdarım fakat hala ilgilenebilmiş değilim. Sanırım en iyi ihtimalle hafta sonu bakabileceğim.
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
bende arada bir tinypic this image is no longer available hatasi veriyor bu yuzden bazi kullanicilarin resimlerini goremiyorum. mesela @"ihtilaf" in paylastigi resim gorunmuyor su an bende.
(07/03/2021, Saat: 19:39)tiktak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bende arada bir tinypic this image is no longer available hatasi veriyor bu yuzden bazi kullanicilarin resimlerini goremiyorum. mesela @"ihtilaf" in paylastigi resim gorunmuyor su an bende.

uzun yıllar önce eklenmiş bir resmi
sunucu silmiş olduğunda bu hatayı veriyor
image is no longer available fotoğraf artık mevcut değil demek
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Merhaba,resim yüklemek çok zor.Bir sekme olsa telefon galerimizden direkt seçip yüklemeyi rica ediyoruz.Instagram ve Facebook fotoğraf yükleme özelliği forumumuzda olsun lütfen.
-Bakımlı erkek için:Bakımlı olmak önemli ise ,ıslak tıraş olmak bir tutkudur.

- Erkek olmak doğuştan gelen bir alın yazısı olsa da, bakımlı olmak isteyen erkeğe nasip olur.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Resim yükleme servisi BigHillMe 20 36,813 30/03/2012, Saat: 17:48
Son Yorum: Ustura

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: