Bilgisayar Oyunları
Bir pvpci mi var orda Smile dikkat edersen pvpden hic bahsetmedim oyunun ozet seklinde bile olsa yaptigim tanitiminda.%100 haklisin pvp konusunda.buff ve nerfler hos olmuyor;disc pri olarak ben de magdurlardanim.ama su bir gercek ki pvede wow kesinlikle dunyanin en iyi ve buyuk mmorpg oyunu.sonucu en kisa surede alinacak oyun olayi da baska bir mefum.tavla diyebilir miyiz? Smile
Evet son bir yılımda pvp yaptım guildlerin sürekli dağılması düzgün bir kadro oluşmaması koca koca adamların çocuk gibi küsmeleri yüzünden artık guildlerden gına gelmişti.
Fakat Tuğrul hocam PVE içinde çok farksız değildi bu dengesizlik, eskiden her karakterin kendine özel yetenekleri vardı ve bu yeteneklerinden dolayı oynanır yada oynanmazdı.tamamen tarz meselesi idi yani.Özel yetenekler sayesinde raidlerde o class olmazsa olmazdı.
Fakat şimdi öylemi lich king çıktığında Death night tanklar dışında neredeyse başka tanka ihtiyaç yoktu.
Healerlar için aynı şey geçerli shaman neredeyse tank healerı olup çıkmıştı bir dönem ve paladinler isyan ediyordu.
panderia çıktığında priest healerlar çok zorluk çekmedimi bir süre yoklardı oyun içinde.Sonra 2-3 patch sonunda bir bakıyoruz bütün dengeler değişti.ee nerede kaldı benim tarzım, oyun stilim Smile
Tabi bütün bu yapılanlar pazarlama stratejisi herkes bunu biliyor, ya oyunu böyle kabul edip saç baş yolucaz yada bırakıp dama falan oynuycaz Smile
Hiç unutmuyorum yeni bir expansion dönemi yaklaşırken guild içerisinde bir şaka yapmıştım. Shamanların artık tanklıkta yapacağını söylemiştim, bu tür değişiklikler o kadar kanıksanmışki arkadaşın biri inanıp Shaman açıp tank oynamak istemişti Smile
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

Geçiyim mi?

images?q=tbn:ANd9GcSso-eNdz5grJN7EPuVKTi...oivtJQmhXg

gaming-final-fight-screenshot-2.jpg

Hala zevkle oynuyorum, jetonum da bitmiyor. Big Grin
ilk gözağrısı Street Fighter,
sanırım yaşlarımız yakın olduğundan pars ile aynı benimde Big Grin
street-fighter-doocell.jpg

Ve call of duty ama illaki II. Dünya savaşı olacak, yapacan normandiyaya çıkartmayı Tongue
49870158.jpg
Aaaaaa hocam street fighters dedin simdi beni bitirdin. Beni herkes tanır king of street fighters tipsol demen yeterSmile küçükken atari salonuna harcadığım para ile Amerika'da eğitim yapardım.
e mail adresim tipsol@me.com
street fighters ve mortal combat ne günlerdi .. yaşlanıyorum Smile
Yiğit harmanları, yığınaklar,
Kurulmuş çetin dağlarında vatanların.
Dize getirilmiş haydutlar,
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif
Ben yaslanmiyorum ! Tatli cani veren geri alincaya (karacaoglan) veya oyun icin gerekli parayi karsilayamiyacak hale dusunceye kadar...yaslanmayacagim !
call of duty 2' de o çıkartma videosu çok beğendiğim yönüydü o dönemler. çıkartmanın psikolojik stresini, kapak açılacak ve ölümle yüzyüze gelecek askerlerin durumunu anlatıyordu.

street fighter 4' te oynadım ama o eski tadı bulamadım, gerçekçi görüntüler ile arcade oyun tarzı olmuyor. tekken öne çıktı bu konuda, dövüş sanatlarının hareketlerini kullanarak yapılınca.

(09/07/2013, Saat: 00:18)hergele Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ilk gözağrısı Street Fighter,
sanırım yaşlarımız yakın olduğundan pars ile aynı benimde Big Grin
street-fighter-doocell.jpg

Ve call of duty ama illaki II. Dünya savaşı olacak, yapacan normandiyaya çıkartmayı Tongue
49870158.jpg
Eski Championship Manager, yeni Football Manager, Unreal Tournament serisi, Worms'ün iki boyutlu serisi, Civilization serisi, HoMAM serisi, Dwarf Fortress denilen aşmış detay manyağı hastalık, Minecraft en sevdiklerimden aklıma gelenlerdir.
Merkur Progress
Omega 80005
Perma-Sharp Süper - Polsilver SI
punisher fanı yokmu Smile
The+Punisher.png
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hala oynamaya devam ettiğiniz bilgisayar/telefon oyunu Dragon 14 5,755 04/04/2018, Saat: 11:22
Son Yorum: Selman
  Telefon Uygulamaları Ve Oyunları Yeniden ohtararan 30 27,420 08/03/2016, Saat: 00:58
Son Yorum: ihtilaf
  Bilgisayar için hoparlör tavsiyesi Viyaduk 12 16,359 29/05/2014, Saat: 07:46
Son Yorum: Viyaduk
  Bilgisayar programcılığından ve bilgisayar/cpu mimarisinden iyi derece anlayan var mı Lord Sparhawk 11 14,523 02/05/2013, Saat: 09:31
Son Yorum: theunnamed
  Günün kaç saatini internet/bilgisayar karşısında geçiriyorsunuz? Lord Sparhawk 15 18,878 14/08/2012, Saat: 19:20
Son Yorum: linguist

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: