Ramazan ve Bayramı
Ramazan bayramına birkaç gün kaldı. Bayramda şehir dışında olacağım için her an yazma imkanım olmayabilir. Bu nedenle şimdiden hepinizin bayramını kutluyorum. Güzel ülkeme HUZUR, sizlere de sağlık ve esenlikler diliyorum.
Bu gece 1000 aydan hayırlı Kadir gecesi.

Dua ve namazlarımızın kabulünü ve tüm dünyaya huzur diliyorum..

Bayramda da huzurun devamını, şer odaklarının ellerinin dillerinin bağlanmasını diliyorum..
Şu mübarek Şehr-i Ramazan, Leyle-i Kadr'i ihata ettiği için, kendisi de ömür içinde bir leyle-i kadirdir ki, muvaffak olanın ömrüne bin ömür katar. Dakikası bir gündür. Saati iki ay, günü birkaç sene hükmünde bir ömr-ü bakidir.
Leyle-i Kadr'inizi tebrik eder, Hayırlı Cuma'lar dilerim...
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
(01/07/2016, Saat: 15:59)koolandgang Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şu mübarek Şehr-i Ramazan, Leyle-i Kadr'i ihata ettiği için, kendisi de ömür içinde bir leyle-i kadirdir ki, muvaffak olanın ömrüne bin ömür katar. Dakikası bir gündür. Saati iki ay, günü birkaç sene hükmünde bir ömr-ü bakidir.

Amin abi diline sağlık.

Sent from my iPhone using Tapatalk
https://www.instagram.com/u1071/
(01/07/2016, Saat: 15:59)koolandgang Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şu mübarek Şehr-i Ramazan, Leyle-i Kadr'i ihata ettiği için, kendisi de ömür içinde bir leyle-i kadirdir ki, muvaffak olanın ömrüne bin ömür katar. Dakikası bir gündür. Saati iki ay, günü birkaç sene hükmünde bir ömr-ü bakidir.

Amin
Hayırlı kandiller.
https://www.facebook.com/KariaBrushWorks
Kadir geceniz mübarek olsun.
Saygılar.
Tek Sabun, Tek Fırça, Tek Alet, Tek Jilet...
Hayırlı kandiller..

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Cumhuriyet bayramı BigHillMe 43 26,756 29/10/2020, Saat: 23:59
Son Yorum: onurcakmak
  30 Ağustos Zafer Bayramı BigHillMe 37 20,742 30/08/2020, Saat: 22:32
Son Yorum: ati19
  29 Ekim Cumhuriyet bayramı - Doğum günün kutlu olsun Türkiye Cumhuriyeti BigHillMe 50 29,746 29/10/2017, Saat: 16:28
Son Yorum: FurkanErdem
  Kurban Bayramı pars 43 32,601 02/09/2017, Saat: 00:06
Son Yorum: Eskiuyebyr
  Ramazan (6 Haziran - 5 Temmuz) Teması - Ekonomik Tıraş ckeskin 54 30,340 07/07/2016, Saat: 14:19
Son Yorum: ckeskin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: