Jiletli usturalar
1r6fj9.jpg
Hayırlıoğlu ustura siyah, beyaz ve kırmızı
4ma9u.jpg
Hayırlıoğlu ustura siyah
2d7sxzc.jpg
Hayırlıoğlu ustura kırmızı
124v4mw.jpg
Hayırlıoğlu ustura beyaz

bu ürünler yaklaşık olarak ali bıyıklı ve sedef ile aynı kalitededir.

doğuşun raysız plastik saplı usturası sap kalitesi ali bıyıklı ve sedef'ten iyidir, ağız kalitesi az biraz daha iyidir.
141qck3.jpg
tek renk beyaz
nqntv.jpg

raysız metal saplısı
oavijd.jpg
28hdate.jpg

raylı plastik saplı usturalar

doğuşun raylı plastik saplı usturaları
nd35du.jpg
toplamda 3 parça olarak çıkıyorConfusedap, ray ve jilet
35a7qxh.jpg
jiletin raya oturması gayet güzel (zaten bu modeller en sorunsuz modellerdir)
29prcht.jpg
beyazı ile birlikte
343q2ie.jpg

üsttekinden farklı bir kaç model daha
siyahı
w86kgi.jpg
siyah ve beyazı bir arada
10qfm7m.jpg
2 parça halinde: sap ve ray
21nl849.jpg
rayın sapa geçişi
15o80g4.jpg

kalite olarak üsttekinden daha iyidir.
edit: kusura bakmayın gelen giden olduğu için bölük pörçük oldu (zaten gelen giden olmasa da benim mesajlar böyle oluyor ya neyse)

siyah aynı gibi durmakla beraber (üsttekiyle karşılaştırınca) beyaz en azından renk olarak çok daha süt beyazıdır. sap kalitesi daha iyidir (şahsi fikir).

veeeeeee sapı olsun kalitesi olsun favorim
11rw1w9.jpg
toplamda 4 parça:
14tojyq.jpg

edit: tek yerden devam edeyim madem resimler de birleştirildi

taraklı ve janti bir resim
fystl.jpg
ister sakal usturası ister saç usturası olarak kullanılabiliyor
14ce160.jpg

kulvar dışı bir ürün TONDEO
156a9au.jpg
toplamda 5 parça
v407tf.jpg
2 tutucu kenar ve kendi jiletinin birleştirilmiş hali
2u9rdzl.jpg

edit2: telefonun azizliği çekilen resimlerin yarısı başka yerde kalmış, onları düzenleyip sizinle paylaşıyorum, saygılar....

TONDEO'nun diğer resimleri
2vccd20.jpg
farklı bir açıdan
frv3l.jpg
tam görünüm
dw5ifk.jpg
parçalrın üst üste yerleşme sırası
34rvic7.jpg
bunun çok resmini çekmişim, jiletleri bulunsa çok hoş alet
28lcegg.jpg

Super Duper Mega and...... King of the Shave:
359iws1.jpg
ustura jiletinin raysız yuvaya oturmuş hali
1j0mc7.jpg
DİKKAT polis kesinlikle bu şekildeyken üzerinizde yakalamasınBig Grin şaka bir yana inci-sedef gibi duran sapı oldukça hoş ve kalitesi de (metali saymazsak) TR'deki en iyisi
ztf9rk.jpg
sakal usturasının haricinde saç usturası olarak da kullanılabiliyor
2uf3qio.jpg
tarak takılmış halin önden görüntüsü
10h7e6f.jpg
taraklı halde de kapanabiliyor
2d108jr.jpg
kullanabildiği jiletler
vevkna.jpg
ustura jiletinin yakın plandan resmi
a3h6ck.jpg

konuyla biraz ilgisiz ama saç usturası
ei6muo.jpg
bence kırık jileti buna takabilseydik ustura ile tıraş olmak daha kolay olurdu (tabii güvenlik meselesi de var)
1opv0g.jpg
istanbuldaki tüm arkadaşların dikkatine metal saplıdan aranıyor Smile

fiyatları sedeften nekadar pahalı acaba?

paylaşım için tesekkurler

aynı metal sapa sahıp çin ürünler

30355_2.jpg

T2zWFYXg8bXXXXXXXX_!!473442934.jpg
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(10/05/2012, Saat: 18:56)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: istanbuldaki tüm arkadaşların dikkatine metal saplıdan aranıyor Smile

fiyatları sedeften nekadar pahalı acaba?

paylaşım için tesekkurler

aynı metal sapa sahıp çin ürünler

30355_2.jpg

T2zWFYXg8bXXXXXXXX_!!473442934.jpg

hocam istanbulda bulur musunuz bilemem ama sizin kastettiğiniz metal saplı ürün 22,50 TL'dir, jilet olarak yarım (kırık) jilet kullanır.
ayrıca 2. resimdeki ürüne uygun özel ustura jileti de mevcuttur.
isteyen olursa elbette gönderirim.

@
alsancak çarşısı / REKLAM FİLTRELENMİŞTİR

toplamda 45 m2 dükkanda 4200 çeşit ürün mevcut, daha burada gösteremediğim çok çeşit varAngel
adres için teşekkürler. ancak diğer yerlerde bulunabilirse biraz daha uyguna alınabilir sanırım. zira bahsedilen yerden kuruş indirim olmaksızın rimeiyi 9 liraya almıştım.wilkinson klasik 20 liraydı.
http://trasklavuzu.blogspot.com/
(11/05/2012, Saat: 01:04) Adlı Kullanıcıdan Alıntı: benim mesaj uçmuş.

Bana o Kısmet yazan jiletlerden lazım onların fiyatı nasıldı.

Bilgiler için teşekkürler.

mesajınız eskı baslıkta duruyordur
hıc mesaj sılmedım sadece
resımlerı ayrı baslıga topladık herkes gorebılsın dıye
(11/05/2012, Saat: 00:44)sifujack Adlı Kullanıcıdan Alıntı: adres için teşekkürler. ancak diğer yerlerde bulunabilirse biraz daha uyguna alınabilir sanırım. zira bahsedilen yerden kuruş indirim olmaksızın rimeiyi 9 liraya almıştım.wilkinson klasik 20 liraydı.

dikkat dikkat üyemiz oranın sahibi Smile

ama fiyatlar konusunda haklısınız Blush
(11/05/2012, Saat: 00:44)sifujack Adlı Kullanıcıdan Alıntı: adres için teşekkürler. ancak diğer yerlerde bulunabilirse biraz daha uyguna alınabilir sanırım. zira bahsedilen yerden kuruş indirim olmaksızın rimeiyi 9 liraya almıştım.wilkinson klasik 20 liraydı.

Selamlar,
başka yerde daha pahalıya da daha ucuza da bulabilirsiniz, o konuda bir şey diyemem ancak geldiyseniz gördüğünüz gibi ürünlerin %70-80'inin üzerinde fiyatlarımız yazar. forumda bir yerde çin malının sahtesi olur mu diye bir konu avrdı ve ben evet olur demiştim hatırlarsanız, benden alacağınız rimei olsun mingshi olsun ilk gelen ürün kalitesindedir; mesela mingshi'lerin piyasada sahte pembe, kırmızı vb. kutuları mevcuttur (ürün aynı gibi duruyor ve üzerinde mingshi yazıyor ama farklı). yani kısaca 2 lira ucuza satayım diye kendi beğenmediğim ya da kuşkulandığım malı mağazama sokmam da satmam da.

@
12,50 tl 6lı ustura jileti

@mcorco
açıklama için tşk.lerBig Grin
buraya geliş amacım bir şeyler satmak değil, bilgimi daha fazla kişiyle paylaşmak, parekende satışa kalırsam eğer o mağaza 1 ay bile açık durmaz, tıraş malzemesiyle ilgili o kadar çok çeşidi aslında bulundurmama gerek bile yok ama işte artık zevk mi dersiniz, merak mı dersiniz bilemiyorum.
o resmini koyduğunuz usturaları belki alibaba da 1-2 dolara bile bulmuş olabilirsiniz ancak benim mağazada faturasız, kendi şahsıma getireyim mağazada satayım tarzı ürün yok.

kısaca gönüller bir olsun yeter arkadaşlar; sevdiğimiz şeyler sonraki nesillere kalsın sonuçta ev yapımı reçel ile hazır reçelin tadı aynı değilWink

edit: fiyatlar konusunda son bir not: ithal ürünler dolar ya da euro ile geldikleri ve o anki kur bilgisine göre TL ye çevirildiği için piyasada farklı farklı fiyatlar oluşabilmektedir, mesela 10 euro olan bir ürün kur 1,75-2,50-2,36 sırasında değiştiğini düşünürsek maliyeti 17,50-25-23,60 TL olmaktadır. geleneksel tıraş ürünleri de çok sık satmadığından pahalı kalan ürün bitene kadar pahalı kalmaya devam edebilir. fiyat konusunda karşılaştırma yapmak isteyen arkadaşlar için bir kaç fiyat vereyim marketten bakıp karşılaştırsınlar (nakit fiyatlar)
m3 4lü yedek: 15,00 tl
m3 turbo/sensitive/power 4lü yedek: 18 tl
fusion 4lü yedek: 25,00 tl
permasharp yaprak jilet 5li: 1,50 tl
arko nem 300 ml meyveli krem: 6,00 tl
blue3 kullan at tekli kartela:1,50 tl

elbette bizden pahalı satan yerler olabileceği gibi bizden ucuz satan yerler de olabilir, ancak fiyat pahalı diye her zaman daha fazla kazanıyoruz anlamına gelmiyor, sadece belirtmek istedim, saygılar....
Fiyatlar gayet uygun iyi satislar

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hergün jiletli ustura ile tıraş olunur mu? Fatihkorkmaz 14 5,159 23/06/2023, Saat: 14:49
Son Yorum: MERCAN.04
Video SATILIK: Parker SRX Jiletli Ustura Paslanmaz Çelik asrnnn 1 972 24/04/2023, Saat: 18:49
Son Yorum: asrnnn
  Jiletli ustura ve tıraş aleti kombini ile ilgili Oldstyle 5 2,626 27/09/2021, Saat: 10:00
Son Yorum: Oldstyle
  Parker Jiletli Ustura emiriko 33 62,865 10/09/2021, Saat: 09:01
Son Yorum: KurtaranS
  Jiletli Ustura Alımı Konusunda Tavsiye aminoasid 81 80,267 19/04/2021, Saat: 22:43
Son Yorum: Uzunluomer
  İlk Jiletli Ustura Deneyimim asunbul 26 12,992 26/10/2020, Saat: 00:11
Son Yorum: Erdi
  Sedef metalik jiletli ustura BigHillMe 40 58,860 11/11/2019, Saat: 22:56
Son Yorum: helliox
  Focus Super - Jiletli Ustura Linq 7 11,990 25/08/2019, Saat: 15:28
Son Yorum: EskUyeMhmt_G
  Jiletli Ustura ile Kalfalığa Doğru... shkoksal 20 11,085 19/03/2019, Saat: 11:56
Son Yorum: manuple
  Equinox Profesyonel Jiletli Ustura shkoksal 16 10,875 13/03/2019, Saat: 23:51
Son Yorum: shkoksal

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: