GÜVENLİ USTURALAR
Arkadaşlar,Jiletli ustura almaya karar verdim.Jileti takarken güvenli olanigalıba surgulu denıyor.Bu tıp kalıtelı ustura ıstıyorum.
Bunlar yabancı dılde ne olarak geçiyor.
Usturacılardan onerıler beklıyorum.Birde silinmesi gereken mesajları kım sılıyor?Benım tıraş kremlerım satıldı,ilanasilinebılır yazmama rağmen bi gelişme yok.
ismini bilemiyorum ama ucuzcularda da var, istanbulda isen eminönünde de rahat bulabileceğinden eminim, öte yandan:

tıraş olurken göstereceğin dikkatin çok az bir kısmını "güvensiz" diye tabir edeceğin usturalara jileti takmak için gösterecek olursan zaten hiç sıkıntı olmadan başarıyorsun, için rahat olsun,

gir en yakın milyoncuya en çok 1,75 vererek aramıza katıl, bir süre sonra sana da bi dovo alırız nasılsa Big Grin muazzam bir zevkBig Grin

haa, diyeceğim o ki nasılsa jiletliden sonra kısa süre içinde çelik usturaya geçmek isteyeceksin, bari elindeki jiletli usturayı evdeki deri kemerlerden birisine arada bir sürt ki kayışlama egzersizi yapmış olursun, elin alışsın derim dostum, ben yapmadım, güzelim usturamı nerdeyse hiç ediyordum, sonradan alıştırma için ebaydan ucuz ustura buldum da onlarla egzersiz yapıyorum şimdiBig Grin
memleket kurtulana kadar siyah
yine de çok güvenmemek lazım bizdeki sıkıştırmalı tip jiletli usturalara (sedef ve ali bıyıklı). dikkatli olmak lazım..
ben jilet takarken elimi feci şekilde kesmiştim ve dikiş atılmıştı.
bana kalırsa yine ucuz bir sürgülü tip bakın. sedef 2 lira ise 0 da taş çatlasık 10 lira olur olmaz.
Saygılar
(09/01/2012, Saat: 02:32)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yine de çok güvenmemek lazım bizdeki sıkıştırmalı tip jiletli usturalara (sedef ve ali bıyıklı). dikkatli olmak lazım..
bana kalırsa yine ucuz bir sürgülü tip bakın. sedef 2 lira ise 0 da taş çatlasık 10 lira olur olmaz.
Saygılar

Yurtdışından,sürgülü tip almak istiyorum.Ancak normalınden nasıl ayırıcam?
shavette olarak arayın

Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
heh, demiştim eminönü diye, bugün karabulut ticarete nihayet yolum düştü, orada gördüm bir tane, bakınıyordum ama fiyatını sormadım

sedef'e, ya da alibıyıklıya hiç benzemiyordu, işin açığı kaliteli göründü gözüme, ama daha natural'imi bozmadığım için alma niyetinde değildim, fiyatını da sormak aklıma gelmediSad kusura bakmayın
memleket kurtulana kadar siyah
şöyle şeylere bakılabilir aslında

$(KGrHqVHJDcE7yrFQ9hSBPBfEy2ek!~~60_12.JPG
http://www.ebay.com/itm/MARBLE-SALON-STR...2c5bee5a40
$4.61 ürün fiyatı + US $2.33 posta ücreti ile

yada

!CFCMg5wBWk~$(KGrHqR,!hgE0frcQTiyBNTzCjbt,!~~_12.JPG
http://www.ebay.com/itm/Black-Barber-Sha...5d30d6a886
$6.15 ürün fiyatı + US $3.62 posta ücreti

vbg...
(09/01/2012, Saat: 02:32)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yine de çok güvenmemek lazım bizdeki sıkıştırmalı tip jiletli usturalara (sedef ve ali bıyıklı). dikkatli olmak lazım..
Saygılar

yıllardır onlardan kullanırım
favori ve ense tırasımıda ıkı aynayla kendım yaparım sıksık
omrumde sadece bir kesik yaşadım
sag yanagımda minik bi kesik
oda tıraş olurken hapşırdım ondan oldu Smile

bende elımde bır tane surgulu ustura var 1-2 kere kullandım.ıstersen sana kargolayabılırım Smile
Gerek yok, ankarada gelince görüşürüz.
Allah izin verirse önümüzdeki hafta cuma veya cumartesi günü oradayım.
Saygılarımla
(15/02/2012, Saat: 14:22)oner0681 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bende elımde bır tane surgulu ustura var 1-2 kere kullandım.ıstersen sana kargolayabılırım Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Eski ve Kemale Ermiş Jiletli Usturalar manuple 3 3,536 22/01/2019, Saat: 13:47
Son Yorum: manuple
  Usturayı Güvenli Tutuş ve Başlangıç /Kai,Feather Korumalı jiletler ve Coolcut martin 8 20,525 02/01/2017, Saat: 11:47
Son Yorum: KASSAM
  Tam jilet takilan usturalar ynspektas 8 7,733 06/05/2016, Saat: 23:19
Son Yorum: ckeskin
  Jiletli usturalar mustaphaturk 7 28,115 30/05/2015, Saat: 23:23
Son Yorum: d0vo

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: