Connaught Shaving
permasharp ve crystal ile kıyaslarsak 7oclock u???
sizce nasıldır?
Saygılar
(25/01/2012, Saat: 19:57)eggman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İki katından biraz daha ucuz sarı o clock. Big Grin Ben alırken bir mesaj atayım şansımı deneyeyim Big Grin Bugün bu arada 7 o clock ile tıraş oldum yani iyide çok gerekli olduğunu düşünmüyorum Smile
(25/01/2012, Saat: 18:13)sifujack Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(25/01/2012, Saat: 17:06)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: az önce connaughttan r41 + MWF siparişi geçtim..
1 haftaya geçer herhalde elime ...
Saygılarımla

hayırlı olsun. r41 in hangi sürümünü aldınız. open comb olduğu için bu aleti bende merak ettiğimden gelince iyi bir inceleme bekliyorum sizden

R41'in son modelini ben daha önce almıştım. Forum içerisindeki R41 başlığını okursanız, orada benim yazdığım yazı var makine ile ilgili. Kısaca şunu söyleyebilirim ki, kullandığım en agresif makine.
(25/01/2012, Saat: 19:00)eggman Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(25/01/2012, Saat: 15:09)piankhy Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(25/01/2012, Saat: 14:44)eggman Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(23/01/2012, Saat: 22:56)eggman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende krem sapmle vericemde sipariş sotckta kalmamış.

1)Taylor Avocado 10ml
2)Taylor Sandalwood Sample 10ml

Bunların yanında ne eklesem pakete arkadaşlar ? Tabac çok adı geçiyor ama gereksiz pahalı.Cella eklenebilir diye düşünüyorum.Birde Palmolive Stick sabun duydum. Nasıl bir paket hazırlayayaım tavsiyeleriniz almak isterim.

Yokmu tavsiyede bulunacak Big Grin

Tavsiye çok var da bütçe ne kadar o önemliSmile

Big Grin Ya ilk önemli unsur tabiki paketi abartmamak elime ulaşması açısından.İkinci unsur alıpta beğenmeyeceğim şey olmasın istiyorum yazık yani.O yüzden Taylor sample packler bu durum için harika.Hani krem merakımı halletmiş olacağım taylorlarla beğenirsem ayrıca bir kutu getirtitim zaten. Jilet artık hepsini denedik yani dolayısıyla jilet koydurmayacağım.Sabun düşünüyorum yanına.Cella geçiyor aklımdan ama eminde olamıyorum çünkü sample yapmamışlar sabunlarda Big Grin

Valla aşağı yukarı sizinle aynı şeyleri düşünüyorum. Jilet için çok fazla seçenek denemeye gerek yok. Ben Crystal-Bolzano ikilisinden oldukça memnunum. Sabunlar konusunda Taylor'dan pişman olmayacağınıza eminim. Bence Cella'dansa, Proraso'yu düşünün derim. Ben açıkçası daha çok beğendim. Bugün biz Green Tea olanının siparişini verdik. Mentolden rahatsız oluyorsanız bunu da düşünebilirsiniz. Bende mentollüsü var. Açıkçası ben bu aralar sadece sabunlara takmış durumdayım. Başka bir şey sipariş etmiyorum.
Ya belirgin şekilde daha keskin ikisindende diyebilrim.Konforluda, özellikle bazı bölgelerde yağ gibi akıyor ama tüm yüz için geçerli deil bu.Bunun dışında üst üste kullanma fırsatı yakalayamadım hiç hep araya bişeyler girdi dolayısıyla 2 gündür tıraş olmuyordum ve genelde ne olsa böyleyken rahat oluyor Big Grin Ama tahminim yarın tıraş olsam o keskinlik ters etki yapıp tahriş yapacak.

Benim şahsi düşüncem jiletleri denerken en alttan başlamak.Şöyleki Rapiranın verdiği tıraşı görünce gereksiz yere keskin jiletlerle cildi yormaya gerek yok örneğin benim için.

Crystal ve Perma bayadı kullanmadım unuttum biraz tabi Big Grin Ama yakında tıraş olduğum Feather kadar konforlu değildi tıraşı.Feather ikinci tıraşı çıkaramıyor oda ayrı konu tabi Big Grin

Ben ne anlatsam boş deneyince görüceksin ki herkesin cildi farklı tepki veriyor biliyorsun Wink
evet haklısın
tabi bir de şu mevzu var. bazı jiletlerde bir paketten çıkan bir jilet aynı pakedin diğer jiletini tutmuyor.
ben bu durumu permasharpta yaşadım.
Saygılar
(25/01/2012, Saat: 20:43)eggman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ya belirgin şekilde daha keskin ikisindende diyebilrim.Konforluda, özellikle bazı bölgelerde yağ gibi akıyor ama tüm yüz için geçerli deil bu.Bunun dışında üst üste kullanma fırsatı yakalayamadım hiç hep araya bişeyler girdi dolayısıyla 2 gündür tıraş olmuyordum ve genelde ne olsa böyleyken rahat oluyor Big Grin Ama tahminim yarın tıraş olsam o keskinlik ters etki yapıp tahriş yapacak.

Benim şahsi düşüncem jiletleri denerken en alttan başlamak.Şöyleki Rapiranın verdiği tıraşı görünce gereksiz yere keskin jiletlerle cildi yormaya gerek yok örneğin benim için.

Crystal ve Perma bayadı kullanmadım unuttum biraz tabi Big Grin Ama yakında tıraş olduğum Feather kadar konforlu değildi tıraşı.Feather ikinci tıraşı çıkaramıyor oda ayrı konu tabi Big Grin

Ben ne anlatsam boş deneyince görüceksin ki herkesin cildi farklı tepki veriyor biliyorsun Wink

classic shaving'den clubman original ve bay rum söyledim. toplamda 350ml aftershave. ikisi toplam 12 dolar tuttu, asıl kargosu 20 dolar.
gümrükçüleri huylandıracak bir şeyde yazmayın dedim not olarak.
eğer gelirse herhalde elimdekilerle 3-4 sene aftershave splash ihtiyacı olmaz. ama biliyorumki bunlar geçerse kesin yine alacak bir şeyler bulurum...
Taylor kremler iyi çıkacaktır zaten diye düşünüyorum bende.

Proraso'yu okudum kremin biraz daha katısı gibi birşeymiş dolayısıyla tam sabun kategorisine sokamadım.Arko Moist'tende mentolün iyi gelmediğini biliyorum dolaysıyla yeşil çaylıda tam sabun olmaması sebebiyle seçenekler dışında.

Cella yani herkes iyi olduğunu söylüyor,BB'de bakıyorum herkesin favori sabunları arasında illa yer alıyor.

Bir diğer merak ettiğim ise Palmolive Stick.Bu da herkesin favorileri arasına girmiş gördüğüm kadarıyl

Gerçi benim Body Shop Maca kremde favoriler arasında hep ama farklı kokuları merak ediyorum işin aslı.Yoksa kremden çok memnunum Big Grin

Palmolive gören deneyen oldumu hiç bu arada? Big Grin
Maşallah herkes çoşmuş Big Grin Tüm arkadaşların siparişleri hayırlı olsun, güle güle kullanın...
(26/01/2012, Saat: 00:48)hergele Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Maşallah herkes çoşmuş Big Grin Tüm arkadaşların siparişleri hayırlı olsun, güle güle kullanın...

evet verdik coşkuyu bakalım ne olacak!
az önce ilk yurtdışı siparişimi vermiş bulunmaktayım bu siteden tabi. inşallah bir aksilik olmadan gelir ürünler. siparişin alındığını bilmiyorum açıkçası. mail geldi altta gelen mail var. herşey tamamı acaba?

trasj.th.jpg

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  shaving.ie bravoecho 101 100,977 24/03/2021, Saat: 21:54
Son Yorum: marv
  TVB Shaving candova 271 171,331 11/09/2020, Saat: 00:04
Son Yorum: marv
  Pearl Shaving (pearlshaving.com) deneyimi olan sfenks 6 5,472 14/06/2018, Saat: 12:10
Son Yorum: pundoe
  Frank Shaving Resmi satis sitesi izbe 125 67,030 11/03/2017, Saat: 09:17
Son Yorum: Tahir
  Shaving Shack % 20 ye varan indirim yapmış ihtilaf 39 51,522 07/06/2016, Saat: 12:19
Son Yorum: izbe
Smile Paladin Shaving / www.paladinshaving.com izbe 11 11,221 05/06/2016, Saat: 17:59
Son Yorum: izbe
  muehle-shaving.com ionicliquid 2 4,874 04/02/2016, Saat: 14:55
Son Yorum: ionicliquid
  The English Shaving Company ihtilaf 75 77,285 24/01/2016, Saat: 22:25
  executive-shaving.co.uk geltir özel indirimi GeltirBot 140 188,281 10/01/2016, Saat: 02:17
  LIJUN SHAVING cemuludinç 13 19,526 20/05/2013, Saat: 01:56
Son Yorum: tipsol

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: