Connaught Shaving
bende kardeşime mühle r89 sipariş ettim connaught'tan. aslında merkur futur istedi, baya gaza gelmiş (benimkini kaçak kullanmış galiba) ama futur kullanmak ilk etapta zor olacağı için r89 aldım.
geçen hafta pazartesi sipariş verdim ve aynı gün dispatch not geldi ama hala görünürde bişey yok, postacı kardeşlerimin gözlerinden öpüyorumAngryAngry
evet 100 TL'nin üstüne bir bardak soğuk su içmek gerekiyor sanırım, normal mektuplar geldi ama paket falan yok, keşke 15 TL daha verip kayıtlı posta yaptırsaymışım, herkese bunu taviye ediyorum,
acaba kim köpürtüyo yanakları benim sabunlarla şimdiAngryAngry
Biraz daha bekle bakalım.Bazen geç geliyor paketler .Ben bir defasında 3 haftada aldım.Kesin gitti dediğim paket geldi.Kayıtsız olupda geç gelen oldu ama kayıp olan olmadı bende.Parası bir yana, o kadar bekliyorsunuz ,,sonuç inşallah hüsran olmaz.
Saygılar
kaç gün oldu???
kafaya takmayın gelir... kayıtsız en iyisi... paketleri küçük tutun yeter...
(01/03/2012, Saat: 20:17)alpbb74 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: evet 100 TL'nin üstüne bir bardak soğuk su içmek gerekiyor sanırım, normal mektuplar geldi ama paket falan yok, keşke 15 TL daha verip kayıtlı posta yaptırsaymışım, herkese bunu taviye ediyorum,
acaba kim köpürtüyo yanakları benim sabunlarla şimdiAngryAngry
saolun arkadaşlar,
buradan denemelerinizi, yorumlarınızı ağzım açık okuyorum,
yuma ve arkoyla bile bu sonuçları alırken, gelecek ürünlerle nasıl olur diye hayal kurarken, postacılar bizim paketleri indira gandi yaptı
yok ayağım kırık olmazsa gidip dağıtacamda postaneyi, evden çıkamıyorum, pazartesi bu alçı çıktımı, haftaya enselerindeyim !
uyuz oluyorum zaten vergi borcunuzu ödeyin diye olmayan borçlar için abuk sabuk posta atmasını biliyor batmanlı bakan efendi, ama işlerini doğru dürüst yapmasını bilmiyorlar ya da işlerine gelmiyor, yarın öbür gün PTTyi de birine peşkeş çekerler bak o zaman işler nasıl yürümeye başlar, o zaman postacıları malum özel kargo şirketlerindeki garibanlar gibi gece gündüz çalıştırılar, halkıma müstahakAngry
Hocam daha 13 gün olmuş önümüzdeki hafta içi gelecektir bence.
inşallah, ama açıkçası umudum kırılacak bu hafta gelmezse, çünkü baktım normal postalar geliyor. Ben heralde postacı hergün sokağa uğramıyordur diye düşünüyodum ama öyle değilmiş. Sonuçta İstanbuldayım, dahada uzamasıda postanenin işini hangi ciddiyetle yaptığını gösterir. Bundan sonra birtek kendim alırım dışarı gittiğimde ya da ordaki arkadaşlara postalatıp onlardan alırım. AB, KDV kazansın; bizimkiler beni dolandıracağına.
en erken uc gun en gec 62 gunde gelmis diye nette yaziyor. meraklanmayin gelir.
mesela ben slimden umudu kesmistim.. kayitsiz postayi zilimi calip elden teslim etti postaci
PTT nin posta dağıtan, yurtiçi kargolarını dağıtan, ve yurtdışı kargolarını dağıtan ayrı ayrı 3 ekibi var. En azından burada öyle olduğundan eminim. Bir de sipariş verecek arkadaşlara tavsiyem mümkün mertebe işyeri adresi vermeleri. Hem postacıyı mesai saatlerinde kaçırmak imkansız, hem de şahsi postaya kıyasla daha zor kaybolacağına inanıyorum.
İnşallah paketinize en kısa sürede kavuşursunuz.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  shaving.ie bravoecho 101 101,944 24/03/2021, Saat: 21:54
Son Yorum: marv
  TVB Shaving candova 271 173,420 11/09/2020, Saat: 00:04
Son Yorum: marv
  Pearl Shaving (pearlshaving.com) deneyimi olan sfenks 6 5,553 14/06/2018, Saat: 12:10
Son Yorum: pundoe
  Frank Shaving Resmi satis sitesi izbe 125 68,110 11/03/2017, Saat: 09:17
Son Yorum: Tahir
  Shaving Shack % 20 ye varan indirim yapmış ihtilaf 39 51,864 07/06/2016, Saat: 12:19
Son Yorum: izbe
Smile Paladin Shaving / www.paladinshaving.com izbe 11 11,324 05/06/2016, Saat: 17:59
Son Yorum: izbe
  muehle-shaving.com ionicliquid 2 4,893 04/02/2016, Saat: 14:55
Son Yorum: ionicliquid
  The English Shaving Company ihtilaf 75 78,053 24/01/2016, Saat: 22:25
  executive-shaving.co.uk geltir özel indirimi GeltirBot 140 189,622 10/01/2016, Saat: 02:17
  LIJUN SHAVING cemuludinç 13 19,653 20/05/2013, Saat: 01:56
Son Yorum: tipsol

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: