Rimei tıraş aleti
Sevgili ustalar..

sizleri okurken plastik tras bicaklarimi ile beraber, arka sabun fırça ve ali bıyıklı kullanmaya basladim..

simdi jiletli tras aletine geçmeye kendimi hazır hissediyorum..

remei ile bir baslangic yapmayı düşünüyorum.
Agresif olduğunu yazmışsınız, günlük veya gün aşırı traş olan birisi icin uygun mudur? İlk defa kullanacak ve haftada 3-4 defa tras olacak bir yeni başlayan için idel bir ürün mü?
hangi jileti önerirsiniz?
bu arada 2 perde ile tras oluyorum. 3. tersten olanı yapmıyorum..

Denemeler sonucundan memnum kalırsam merkur 34c veya ej89 düşünüyorum. Sakalım çok sert deil ama hassas ve çok sivilce ve batık oluştuğu için internette dolaşırken size rastladım zaten Smile 2 perdede traş olan birisi için bu ikisinden hangisini önerirsiniz?

Bu arada fırça ve ali bıyıklıdan mıdır bilmem cildimde muazzam iyileşme var Smile

hepinize çok teşekkürler..
http://www.geltir.com/thread-1555.html
(02/03/2013, Saat: 22:56)Mehmet Can Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sevgili ustalar..

sizleri okurken plastik tras bicaklarimi ile beraber, arka sabun fırça ve ali bıyıklı kullanmaya basladim..

Agresif olduğunu yazmışsınız, günlük veya gün aşırı traş olan birisi icin uygun mudur? İlk defa kullanacak ve haftada 3-4 defa tras olacak bir yeni başlayan için idel bir ürün mü?

Denemeler sonucundan memnum kalırsam merkur 34c veya ej89 düşünüyorum. Sakalım çok sert deil ama hassas ve çok sivilce ve batık oluştuğu için internette dolaşırken size rastladım zaten Smile 2 perdede traş olan birisi için bu ikisinden hangisini önerirsiniz?

Bu arada fırça ve ali bıyıklıdan mıdır bilmem cildimde muazzam iyileşme var Smile

Başlangıç olarakbeyaz paket rapira ve astra mavi deneyin derim.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
Arkadaslar ben rimei ararken bir arkadasin hangchao diye bir ürün armagan etti.
http://www.alibaba.com/product-gs/277403...razor.html
tto bu arada Smile
içinden çıkan jileti iki elimle bastirdiğimda bile elimi kesmiyor Smile
ama astra shark ve treet jilet de hediye etti..

bu ürün hakkında bilginiz var mı?
(02/03/2013, Saat: 23:30)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(02/03/2013, Saat: 22:56)Mehmet Can Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sevgili ustalar..

Başlangıç olarakbeyaz paket rapira ve astra mavi deneyin derim.

Mavi Astra fiyatına göre harika bir jilet bence. Superior Platinum versiyonundan daha iyi. Lord'u dinleyin derim ben.
Merkur Progress
Omega 80005
Perma-Sharp Süper - Polsilver SI
Slim Adj. uzun zamandır kullanmıyorum tek sebebi Rimei. Rimei'nin bu kadar basit ve kullanışlı olması sebebiyle başka makine de bakamıyorum, ben en iyisi 1-2 tane yedek alayım bu makineden.
www.tekyumruk.com
İyi geceler,
Wilkinson ile basladim, de89'um yolda. Agresif makina olayini merak ediyorum. Weishi veya rimei'den hangisi ekonomik ve agresif tiras saglar?
ikiside çok agresif aletler sayılmaz
fakat en üst kalitede olan rimei
ucuz ve agresif alt arıyorsanız
yuma mevcut
uzun süre kullandım gayet memnun olduğum bir aletdi
http://geltir.com/thread-23.html
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Tesekkur ederim Smile
Merhaba üstadlar ben de Rimei traş aleti almak istiyorum yaklaşık 1 aydır toptancılara da milyonculara da sordum. Hatta pazarda seyyar satıcıya bile sipariş ettim.Ama her seferinde Rimei yerine burda gördüğüm YUMA ve ŞIKBAY ın plastik ve diğer modelini almış oldum.Ayrıca YUMA yla tamamen aynı yalnızca kafası parlak krom kaplamalı üzerinde marka yazmayan bir makinem daha oldu.Ama YUMA yla karakteristiği aynı.Neyse sonuç olarak dün de Eminönü nde baktık bi arkadaşla.Ama çok fazla zamanımız yoktu.Bulamadık.Malum vize sınavlarımda başlıyor.Bi süre daha gidemicem.Demek istediğim bu konu da bana yardımcı olabilecek bir yol gösterebicek bi abim var mı forumda.Şimdiden teşekkür ederim.İyi forumlar.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Wilkinson Sword Classic Traş Aleti BigHillMe 721 877,056 24/04/2023, Saat: 04:46
Son Yorum: BAYsubjeckt
  tima tıraş makinası srwann 19 27,780 19/07/2022, Saat: 16:33
Son Yorum: muhendisbey
  ORAK Lüks tıraş makinesi retrojunkie 95 148,541 14/07/2022, Saat: 16:32
Son Yorum: Murat62
  Yuma ve Orak Tıraş Makinelerinin Karşılaştırması Tony Soprano 30 13,865 29/05/2022, Saat: 22:09
Son Yorum: Johny White
  Kartuşlu Tıraş Bıçaklarının Tutulma Nedenleri erdoganzi 36 27,928 11/11/2021, Saat: 20:21
Son Yorum: taka
  (YENİ)YUMA Tıraş Makinesi jegal 33 25,596 06/02/2021, Saat: 15:11
Son Yorum: saintdumas
  QSHAVE Ayarlanabilir tıraş aleti Devil67 178 115,438 04/02/2021, Saat: 14:20
Son Yorum: hasanandnexus
  Shark Long Handle Tıraş Aleti edward 2 3,727 10/01/2021, Saat: 15:13
Son Yorum: hasanandnexus
  Şıkbay plastik tıraş aleti BigHillMe 19 41,424 23/12/2020, Saat: 18:38
Son Yorum: saintdumas
  Weishi 9306 TTO Tıraş Aleti ulkerhan 35 43,241 17/09/2020, Saat: 20:31
Son Yorum: marv

Hızlı Menü: