Rimei tıraş aleti
Ebay dan aldığım ürün şimdi geldi. paketi açmadım ancak dışarıdan çok güzel görünüyor.
Rimeinin yeni modelleri hafif değil bence bilmiyorum ben diğer aletleri pek bilmiyorum onun için ağır gelmiş olabilir. Aleti anlatacak olursam klasik traşa ilk başlamış olduğum 6 aydan beri kullanıyorum pahalı aletleri hiç aratmadı diyebilirim. Jileti tutuşu konforu ile çok dengeli bu fiyatlara bulunamayacak ne agresif ne mild tam kararında bir alet.
bu makineyi tahta kalede bulabilirmiyim
Akın var güneşe akın!
Güneşi zaptedeceğiz,
Güneşin zaptı yakın!
(22/05/2016, Saat: 17:26)AltKapalı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bu makineyi tahta kalede bulabilirmiyim
Ben iki hafta önce impa ticaret'te gördüm. ..

satılık R41,37C slant,EJ89

http://www.geltir.com/showthread.php?tid=7369
Geleneksel traşta bende yeniyim, wilkinsondan sonra çok daha keyifli buldum. Kesinlikle daha yakın traş veriyor ve wilkinsonda yetersiz bulduğum birçok marka jiletin aslında sandığımdan daha kaliteli olduğunu farkettim. İmpa ticaretten 6 tl civarına satın alabilirsiniz.
İlk tıraş aletim olduğu için kıymetini o zaman pek bilememiştim. Diğer aletleri aldıkça ister istemez hep Rımei ile kıyasladım ve gözümdeki değeri giderek yükseldi. Jilet tutuş açısı ve dengeli ağırlığı ile çok kaliteli tıraşlar veriyor. Malzeme kalitesi diğer aletlerin gerisinde kalsa bile 7 aydır kullanmama rağmen herhangi bir sorunla karşılaşmadım.
3bd65f7deb698131600ed6aae8810b97.jpg

Arkadaşlar bugün aldım ama netten baktıklarımda üste kırmızı büyük harfle sadece Razor yazıyordu buda blade holder yazı sahte olma şansı varmı.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Eskişehir de rimei'yi nerede bulabilirim.Şimdiden teşekkürler.
Bugün İMPA ticaretten kargom elime ulaştı, Rimei de siparişlerin arasında tabi, hemen ilk tıraşımı oldum. Islak tıraşa ilk başladığımda ilk bu aleti alsaymışım belki hiç başka alet almazmışım dedim kendi kendime tıraş olurken.Bir defa işlevsel, yani jileti iyi tutuyor,sağlam tutuyor en önemlisi bu zaten olmazsa olmaz. Ağırlığı iyi, öyle tüy gibi değil elde hissediliyor. Wilkinson Sword' tan çok çok daha agresif ancak rutin tıraş aletim olan Mühle R41 kadar sinirli bir kişiliği de yok tabi. Arko sabun ile mükemmel bir tıraş oldum ( arkoyu sevmeyene kötü konuşurum ) wtg + xtg sırasıyla iki perdede. Krom kaplaması 6 liralık bir aletten beklediğimden çok daha kaliteli çıktı, en üst kapağın alt kısmında kaplamanın hatalı olduğu küçücük( kaplanmamış turuncu görünen) bir bölge var ama ben gibi her tıraştan sonra aleti kurulamaya önem veren biri için sorun olmaz diye düşünüyorum. Şık görünüyor arkadaşlar, afilli bir kutuya koysanız 60-70 liralık İtalyan-Pakistan aletlerinden aşağıda kalır yanı yok karizmatiklik açısından.Fonksiyon kalitesi açısından 150 liralık aletten de aşağı kalır yanı yok.Bu arada kutu demişken, kutusu altı opak mavi üstü şeffaf kapaklı plastikten mamul.Alt parçaya ayna koymuşlar, gavurların "nice touch" dedikleri ince bir düşünce. Kutusu çok kaliteli değil ancak bir seyahate giderken 130 liralık Mühlenin dandik "karton" kutusunu kullanacağıma bunun kutusunu yeğlerim. Sonuç olarak çok çok beğendim. Eğer bulunduğunuz illerde yok ise, İMPA ticaret sizin için bir alternatif olsun, kargo ile çok kaliteli bir şekilde gönderiyor "nereden bulabilirim" ci dostlar.
Beyler rimei mi yoksa ming shi mı daha keskin?

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Wilkinson Sword Classic Traş Aleti BigHillMe 721 872,030 24/04/2023, Saat: 04:46
Son Yorum: BAYsubjeckt
  tima tıraş makinası srwann 19 27,640 19/07/2022, Saat: 16:33
Son Yorum: muhendisbey
  ORAK Lüks tıraş makinesi retrojunkie 95 147,589 14/07/2022, Saat: 16:32
Son Yorum: Murat62
  Yuma ve Orak Tıraş Makinelerinin Karşılaştırması Tony Soprano 30 13,674 29/05/2022, Saat: 22:09
Son Yorum: Johny White
  Kartuşlu Tıraş Bıçaklarının Tutulma Nedenleri erdoganzi 36 27,700 11/11/2021, Saat: 20:21
Son Yorum: taka
  (YENİ)YUMA Tıraş Makinesi jegal 33 25,374 06/02/2021, Saat: 15:11
Son Yorum: saintdumas
  QSHAVE Ayarlanabilir tıraş aleti Devil67 178 113,972 04/02/2021, Saat: 14:20
Son Yorum: hasanandnexus
  Shark Long Handle Tıraş Aleti edward 2 3,707 10/01/2021, Saat: 15:13
Son Yorum: hasanandnexus
  Şıkbay plastik tıraş aleti BigHillMe 19 41,257 23/12/2020, Saat: 18:38
Son Yorum: saintdumas
  Weishi 9306 TTO Tıraş Aleti ulkerhan 35 42,967 17/09/2020, Saat: 20:31
Son Yorum: marv

Hızlı Menü: