Rimei tıraş aleti
(07/09/2019, Saat: 20:32)altanbey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar, bu alet için seyrek sakallara konforlu bir jilet tavsiyesi alabilirmiyim acaba? yeşil astra, mavi astra, derby premium, perma sharp, wilkinson makinesinin yanında verilen jilet şuan elimde bulunan jiletler. en konforlu hangisiyle tıraş olabilirim bu aletle

Cildiniz hassas mı? Keskin bir jilet mi istiyorsunuz? En azından öneri yapacak kişiler ona göre yapar. Mesela Rimei ile rapira pembe/mavi/siyah bence denenmemeli.Ama yuma ile harikalar yaratıyor.

Rimei ile birlikte gelen jilette iyi.Çok keskin degil konforu iyi.Kimisi begenmiyor bu teneke gibi kesmiyor diyor.

Önemli olan sizin cildinizin,sakalınızın yapısı ve beklentiniz.

En doğru yanıtı deneyerek bulabilirsiniz.
Rimei ile bayag farklı jilet denemelerim oldu en iyi uyumu derby usta ile yakaladım .Usta gerçekten güzel jilet derby nin diger jiletlerini düşününce nasıl oluyor diyorum .Ciddi anlamda çok konforlu ve pürüssüz bi cilt bırakıyo.Sakallarım çok yogun ve sert . Rimei ilede ayrılmaz ikili oldular. Aynı konforu Voskhod ilede yaşıyorum . Voskhod ve Usta sanki ikiz gibiler .
@altanbey
Komsum ben rimei ile en cok Voskhod u begeniyorum. Lonforu yuksektir
Bende rimei yi 2 sene filan kullandım ,en uyumlu jilet sarı gilette diyebilirim,ikisiyle baya keyifli tıraşlar çıkartdım.baska aletlerde sarı gilette okadar keyifli gelmedi bana

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Akın var güneşe akın!
Güneşi zaptedeceğiz,
Güneşin zaptı yakın!
ah şu aletin bir tarafı yamuk olmasaydı.. güzel alet ama şans işi oluyor alırken.. ws classicle de tıraş oluyorum ama rimei kadar keyif vermiyor.
(10/09/2019, Saat: 20:05)altanbey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ah şu aletin bir tarafı yamuk olmasaydı.. güzel alet ama şans işi oluyor alırken.. ws classicle de tıraş oluyorum ama rimei kadar keyif vermiyor.
Rabbim başka konularda şansınızı daim etsin. Varsın en büyük şanssızlığınız bu olsun..

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
(10/09/2019, Saat: 20:05)altanbey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ah şu aletin bir tarafı yamuk olmasaydı.. güzel alet ama şans işi oluyor alırken.. ws classicle de tıraş oluyorum ama rimei kadar keyif vermiyor.

En büyük derdimiz bu olsun. Sakallar uzuyor nasıl olsa başka bi alet denersiniz
(10/09/2019, Saat: 20:19)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Rabbim başka konularda şansınızı daim etsin. Varsın en büyük şanssızlığınız bu olsun..

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...

(10/09/2019, Saat: 21:25)yenikomsu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: En büyük derdimiz bu olsun. Sakallar uzuyor nasıl olsa başka bi alet denersiniz

çok doğru diyorsunuz beni tebessüm ettirdiniz varolun Smile
(08/09/2019, Saat: 10:44)AltKapalı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende rimei yi 2 sene filan kullandım ,en uyumlu jilet sarı gilette diyebilirim,ikisiyle baya keyifli tıraşlar çıkartdım.baska aletlerde sarı gilette okadar keyifli gelmedi bana

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Komşum bu alet çok ilginç bir alet, inanın bu alet ve gillette sarı jilet ile olduğum konforlu ve yakın tıraşı slim ile alamıyorum, slim kutusuyla yatıyor ama, canım rimei daima göreve hazır ve nazır.
rimei tıraş aleti ve derby usta jilet ile 2 günlük sakalımı tıraş ettim bugün ile 2 perdede wtg ve xtg olmak üzere arko sabun kullandım ve tıraş sonrası şap sürdüm boyun bölgesinde az bir yanma dışında suratımın geri kalanında hiç yanma olmadı. derby usta jiletle daha önce ali bıyıklı ustura ile kullandığımda her ne kadar bastırmasam da açıyı mükemmel ayarlasam da tahriş oluyordu.
rimei ile iyi bir ikili oldu yoksa 100 lük derby yi atacaktım yada birine hediye etmek zorunda kalacaktım.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Wilkinson Sword Classic Traş Aleti BigHillMe 721 877,441 24/04/2023, Saat: 04:46
Son Yorum: BAYsubjeckt
  tima tıraş makinası srwann 19 27,794 19/07/2022, Saat: 16:33
Son Yorum: muhendisbey
  ORAK Lüks tıraş makinesi retrojunkie 95 148,635 14/07/2022, Saat: 16:32
Son Yorum: Murat62
  Yuma ve Orak Tıraş Makinelerinin Karşılaştırması Tony Soprano 30 13,937 29/05/2022, Saat: 22:09
Son Yorum: Johny White
  Kartuşlu Tıraş Bıçaklarının Tutulma Nedenleri erdoganzi 36 27,956 11/11/2021, Saat: 20:21
Son Yorum: taka
  (YENİ)YUMA Tıraş Makinesi jegal 33 25,616 06/02/2021, Saat: 15:11
Son Yorum: saintdumas
  QSHAVE Ayarlanabilir tıraş aleti Devil67 178 115,536 04/02/2021, Saat: 14:20
Son Yorum: hasanandnexus
  Shark Long Handle Tıraş Aleti edward 2 3,737 10/01/2021, Saat: 15:13
Son Yorum: hasanandnexus
  Şıkbay plastik tıraş aleti BigHillMe 19 41,461 23/12/2020, Saat: 18:38
Son Yorum: saintdumas
  Weishi 9306 TTO Tıraş Aleti ulkerhan 35 43,274 17/09/2020, Saat: 20:31
Son Yorum: marv

Hızlı Menü: