Rimei tıraş aleti
(13/06/2019, Saat: 09:54)kırmızıbalık Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dün elime ulaşan Rimei ile ile Perma Sharp kullanarak 5-6 günlük sakal varken tıraş oldum, Siyah Wilkinson'dan sonra elde tutması bile çok aşırı keyif verdi, Rimei ile bu kadar keyif almışken daha değerli aletlerde alacağım keyfi hayal etmek çok güç Smile

Siyah Wilkinson'dan sonra adeta ebeveynlerinden gizlice yaramazlık yapmaya çalışan bir çocuk gibi heyecanlıydım tıraşın her anında, agresif yapısı tıraş boyunca kalbim küt küt attırmadı desem yalan söylemiş olurum. Evet tecrübeli komşulara göre abartıyor olabilirim ama bir önceki aletimi değerlendirmeye katarsanız galiba hak verirsiniz.

@ekindgn komşunun tavsiyesiyle geleneksel tıraşa bir adım daha girmiş oldum, tekrar teşekkür ediyorum. @Zeyes komşumun tavsiyesi ile yeşil astra ile de deneyeceğim yakın zamanda.

Ben wilkinson yüzünden bırakacaktım bu işi, R89 aldım vay be dedim. Gerçekten hissiyatı tıraşı verdiği his başka. Birde uygun jilet bulursan çok keyifli geçiyor. Daha önce de iletmiştim alabilecek durum varsa direkt R89 gibi kaliteli bir makine ile başlamak bence daha uygun deneyimlemiş birisi olarak.
@kırmızıbalık komşum iyi günlerde kullanın.
Kendinizi yalnız hissetmeyin her yeni ürün benim için de hep büyük heyecan oluyor.
Ancak belirtmeden edemeyeceğim, artık siz de sanırım dönüşü olmayan yola girdiniz Smile İnsan bir süre sonra kendisini imkanlar el verdikçe yeni ürün satın alırken buluyor Smile
(13/06/2019, Saat: 11:05)ek_m Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @kırmızıbalık komşum iyi günlerde kullanın.
Kendinizi yalnız hissetmeyin her yeni ürün benim için de hep büyük heyecan oluyor.
Ancak belirtmeden edemeyeceğim, artık siz de sanırım dönüşü olmayan yola girdiniz Smile İnsan bir süre sonra kendisini imkanlar el verdikçe yeni ürün satın alırken buluyor Smile

Kesinlikle öyle komşum dün @silentsv komşumun bi görseliyle Tabac siparişi vermiş bulundum Smile
(13/06/2019, Saat: 11:05)ek_m Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @kırmızıbalık komşum iyi günlerde kullanın.
Yani bu geleneksel tıraşta enteresan olan şey, her sabun her fırça her jilet her alet gerçekten farklı bir deneyim. Ve birbiri ile kombinasyonlari da ayrica ayri bir deneyim. Bir kere keyif alinca da digerlerini de merak ediyorsun. Zorunlu gunluk aktivite, keyifli ve zaman ayirmak istedigin bir aktiviteye donusuyor." Bugun sunla tiras okurum, yuzde kopurtuceksem su sabunu kullanirim x firca ile." Ve benzeri planlar sonucu genis alternatife sahib bir hobi elde ediyoruz.

Rimei tıraş aleti şuan için kullanmaktan en çok hoşladığım alet. Bazen ara veriyorum, yuma ve ws deniyorum. Sonra rimeiye tekrar geri gelip, agrligi ve agrasifligi ile nekadar keyifli oldugunu tekrar hatirlatiyorum kendime.

Zevkli de olsa sacma sapan bir dongu Smile

SM-J400F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
selamlar,

wilkinsson aletimle bayadır tıraş oluyordum. permasharp,gilette,astra,feather marka jiletleri bu alette denedim. babam ben tatildeyken bir temizleyeyim demiş. sonrasında diş kısmından kırılınca forumdan araştırıp rimei aldım impa ticaretten. agresif yorumlarını okuduğumdan dolayı korkmuştum. ilk tıraşımı dün oldum yeşil astra ile. alet canavarmış. gerçekten geleneksel tıraşın keyfini verdi bana. tabi acemiler için ws bulunmaz nimet. hareketlere ve usule alışmak için harika bir alet. bundan sonra yola rimei ile devam ediyorum bir aksilik olmazsa. sonraki tıraşa feather i deneyeceğim. tıraş kremim proraso bu arada.

saygılar,sevgiler.
@hemsta komşum, Rimei'yi Feather ile buluşturmak iyi bir fikir olmayabilir Smile
Astra Yeşil'den memnun kaldıysanız jileti değiştirmeden bir süre onunla devam etmenizi tavsiye ederim.
Rimei siparişim bugün elime ulaştı. Elime ilk aldığımda wilkinson alete göre oldukça karizmatik durdu.
Tıraş oluyorum, o halde varım.
(25/07/2019, Saat: 18:40)lim10 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Rimei siparişim bugün elime ulaştı. Elime ilk aldığımda wilkinson alete göre oldukça karizmatik durdu.

Wilkinson'a göre Rimei üst sınıf bir alet. Hayırlı olsun komşum, keyifli tıraşlarınız olsuın.
(25/07/2019, Saat: 19:50)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Wilkinson'a göre Rimei üst sınıf bir alet. Hayırlı olsun komşum, keyifli tıraşlarınız olsuın.

Sağ olun komşum. Zaten wilkinson aleti ilana koydum. Ücretsiz birine vermek istiyorum.
Tıraş oluyorum, o halde varım.
Komşularım Ankara'da rimei satan bir yer varmı

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Wilkinson Sword Classic Traş Aleti BigHillMe 721 872,025 24/04/2023, Saat: 04:46
Son Yorum: BAYsubjeckt
  tima tıraş makinası srwann 19 27,639 19/07/2022, Saat: 16:33
Son Yorum: muhendisbey
  ORAK Lüks tıraş makinesi retrojunkie 95 147,589 14/07/2022, Saat: 16:32
Son Yorum: Murat62
  Yuma ve Orak Tıraş Makinelerinin Karşılaştırması Tony Soprano 30 13,674 29/05/2022, Saat: 22:09
Son Yorum: Johny White
  Kartuşlu Tıraş Bıçaklarının Tutulma Nedenleri erdoganzi 36 27,700 11/11/2021, Saat: 20:21
Son Yorum: taka
  (YENİ)YUMA Tıraş Makinesi jegal 33 25,373 06/02/2021, Saat: 15:11
Son Yorum: saintdumas
  QSHAVE Ayarlanabilir tıraş aleti Devil67 178 113,972 04/02/2021, Saat: 14:20
Son Yorum: hasanandnexus
  Shark Long Handle Tıraş Aleti edward 2 3,707 10/01/2021, Saat: 15:13
Son Yorum: hasanandnexus
  Şıkbay plastik tıraş aleti BigHillMe 19 41,257 23/12/2020, Saat: 18:38
Son Yorum: saintdumas
  Weishi 9306 TTO Tıraş Aleti ulkerhan 35 42,967 17/09/2020, Saat: 20:31
Son Yorum: marv

Hızlı Menü: