RAPIRA SUPER STAINLESS (pembe/mavi/siyah) RUSYA
Pembe mavi siyah olanini denemem icin sagolsun candova hocam gondermisti.
İlk defa kullandim ve bu zamana kadar tecrube ettigim bircok jiletten cok daha fazla konforlu oldugunu dusunuyorum.
Cok keskin degil evet ama 2 perde se istedigim tirasi sifir tahris ile elde ettim. Demekki kendimce cok keskin jilet aramamam gerektigini anladim.
Tiras sonrasinda Speick aftershave kullandim ve sifir yanma. Genelde cok olmasada yanma hisserdim.
Acikcasi cok memnun kaldim.
10lu paketin ilk jiletiydi.
Paketlerden kör olanlarda cikabiliyor denmis. Hasir begenmisken bunu gormek icin tum paketi bitirene kadar kullanacagim.sonucu yaziyor olurum.
Bakalim standardi nasilmis.
(29/07/2015, Saat: 03:00)ferhat1905 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Pembe mavi siyah olanini denemem icin sagolsun candova hocam gondermisti.
İlk defa kullandim ve bu zamana kadar tecrube ettigim bircok jiletten cok daha fazla konforlu oldugunu dusunuyorum.
Cok keskin degil evet ama 2 perde se istedigim tirasi sifir tahris ile elde ettim. Demekki kendimce cok keskin jilet aramamam gerektigini anladim.
Tiras sonrasinda Speick aftershave kullandim ve sifir yanma. Genelde cok olmasada yanma hisserdim.
Acikcasi cok memnun kaldim.
10lu paketin ilk jiletiydi.
Paketlerden kör olanlarda cikabiliyor denmis. Hasir begenmisken bunu gormek icin tum paketi bitirene kadar kullanacagim.sonucu yaziyor olurum.
Bakalim standardi nasilmis.

Standard Razor ile ben de bu kombinasyondan cok memnundum. Smile
Ben Standard Razor ile biraz daha keskin jiletlerden hoşlanıyorum sanırım.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(29/07/2015, Saat: 09:55)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben Standard Razor ile biraz daha keskin jiletlerden hoşlanıyorum sanırım.

Aleksey hocam başka hangi jiletler ile uyumu iyiydi? Sonuçta benden daha uzun bir zamandır kullandın.
Cihan hocam sen hangi jiletler ile uyumunu beğeniyorsun?
Ben şimdilik bir şey yazmayayım. Yeni yeni tecrübe ediyorum.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Tam bir fiyat performans ürünü.10'lu paketi 1.TL.Pek keskin sayılmaz ama öyle sıkıcı bir jilet de değil.
Konforu, keskinliğine göre daha iyidir denilebilir.Bana ne oldu bilmiyorum ama bunları hep Yeşil ve Mavi Astra ile kıyaslayasım geliyor.O zaman da Astra'lar tabi ki daha iyi Smile
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
Bu jileti kullanabilenler için bir fiyat performans ürünü bence,keşke benim sakallarımıda kesebilse.Öyle sert sakallıda değilim ama şahsım adına zarar ürünüSmile
Bana denk gelen de sahte olabilir cunku aldigim paket rezaletti. Usturada bile kotuydu.bir paket daha deneyeyim madem boyle bir durum var.
http://enfiyemeraki.blogspot.com.tr/
(09/12/2015, Saat: 16:35)astertis Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu jileti kullanabilenler için bir fiyat performans ürünü bence,keşke benim sakallarımıda kesebilse.Öyle sert sakallıda değilim ama şahsım adına zarar ürünüSmile

Smile Ben de çok beğenmedim canım. Ama ülkemizde bulunabilirliği yüksek bir jilet. Voskhod'la arasında kalsam uçarak alırım bunu misal.Ama yeşil astra da tofaş gibi, eğer varsa tabi ki astra Smile
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
Berberimde var bu jiletlerden,ense tıraşı için kullanıyorum rapiraları,bununla sakal almam demişti.Sakalı permasharp ile alır.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Al Shabab Stainless sfenks 7 2,801 30/01/2024, Saat: 00:35
Son Yorum: TMRT
  Shark Super Stainless Jilet msakalli 45 34,289 03/10/2023, Saat: 23:51
Son Yorum: alfredantionee
  Perma Sharp Süper Jilet papazerigi 1,011 1,013,702 14/09/2023, Saat: 18:00
Son Yorum: Mecanica
  Dorco Super Sharp Naci Erdem 16 7,531 13/05/2023, Saat: 00:04
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Astra Superior Stainless (Mavi) FloydianDM 263 255,865 30/04/2023, Saat: 14:50
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Gillette 7 O'Clock Super Stainless Double Edge (Yeşil Paket) koolandgang 50 43,494 24/04/2023, Saat: 15:43
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Gilette 7 O' clock Super Platinium ohtararan 32 40,784 23/04/2023, Saat: 21:20
Son Yorum: Mecanica
  The Gentleman Super Platinum / Made in India dramahlas 10 4,400 30/10/2022, Saat: 20:51
Son Yorum: cavenaut
  Feather New Hi-Stainless Platinum Coated Blade ilkerxxx 560 538,846 29/08/2022, Saat: 16:44
Son Yorum: Lord Sparhawk
  Ladas Super Stainless Lord Sparhawk 35 31,309 20/04/2022, Saat: 18:07
Son Yorum: exselans

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: