RAPIRA SUPER STAINLESS (pembe/mavi/siyah) RUSYA
Bu jileti vücut tüyleri temizlemek için kullanıyorum. Fuji ile çok uyumlu 5 traş rahat çıkarıyor impadan 100'lük paketi 8tlye almıştım 100lük paket 8yıl gider.
Usturada favori jiletim. DE 89’da da çekme, takılma yapmadan gayet konforlu tıraş oluyorum.

Ben Astra’dan fersah fersah önde olduğunu düşünüyorum.
Arkadaşlar

Şuan bunun 100lüsünü 7 TLye de satan var 20 TLye de satan var. Siz toptancılardan kaça aldınız?
Valla bugün ilk defa Rapira ile günlük tıraş oldum. Derby Extra ve Derby Premium'dan sonra çok süper bir jiletmiş. Yani çok konforlu geldi ve tahrişi daha az. Keskinliği de daha iyi. Balsamı sürdükten sonra çok az bir yanma oldu. Diğer jiletlerde daha fazla yanıyordu. Ben çok beğendim. Bakalım 2. Tıraşı nasıl olacak. Rapira'dan sonra sıra Astra yeşile gelecek.
Bugünde aynı Rapira'nın diğer yüzü ile ikinci tıraşımı oldum. Düne göre keskinliği ve konforu bir tık azalmış durumdaydı. Üçüncü tıraşı kötü olacağını düşündüğüm için olmayacağım. Yarın Astra yeşil ile denemeye devam Smile
Her yer de bulunabildiği için aldım. Kullan at olarak kullanıyorum, bence çok kötü bir jilet değil.
Şu ana kadar beni en mutlu eden Astra SP olmasına rağmen, cimriliğin gözü kör olsun, neredeyse yarı fiyatına satılıyor olması nedeniyle Rapira Pembe Mavilerden stok yaptım. Acemilik dönemimde denediğim makinalarda sağımı solumu kestiğim bu jilet için öyle çok konforlu demezdim ama bugün YinJili marka 1.5-2 Dolar'a satılan, yumuşak huylu bir makinede, Rapira Pembe'nin üçüncü tıraşını oldum ve her gün tıraş olduğum için abartılı olmayan sakal miktarım için oldukça rahat bir tıraş verdi.

Bu fiyata bulabildiğimiz bir jilet için bence fazla iyi Smile
(07/09/2017, Saat: 17:36)kokopelli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şu ana kadar beni en mutlu eden Astra SP olmasına rağmen, cimriliğin gözü kör olsun, neredeyse yarı fiyatına satılıyor olması nedeniyle Rapira Pembe Mavilerden stok yaptım. Acemilik dönemimde denediğim makinalarda sağımı solumu kestiğim bu jilet için öyle çok konforlu demezdim ama bugün YinJili marka 1.5-2 Dolar'a satılan, yumuşak huylu bir makinede, Rapira Pembe'nin üçüncü tıraşını oldum ve her gün tıraş olduğum için abartılı olmayan sakal miktarım için oldukça rahat bir tıraş verdi.

Bu fiyata bulabildiğimiz bir jilet için bence fazla iyi Smile

İstikrarı yok malesef. Aynı paketten biri iyi biri kötü çıkıyor. Orjinalini bulabilirseniz Mavi/Beyaz/Kırmızı çok daha iyi.
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
Bugun ilk defa R41 ile kullandım. Bana o kadar da vasat gelmedi. 2 perdede konforlu bir traş çıkardı. Sanki Astra yeşilden daha bir hoş geldi. Tek bir kulanımla sağlıklı sonuç alınmaz elbet. Bakalım fikrim değişecek mi zamanla...
Henüz bütün yorumları okuyamadım ama az önce ws classic ile denediğim rapira jileti ilk perdenin sonuna kadar zor kullandım, sonra çıkartıp attım ve derby extra ile devam ettim. makineyi ilk kaydırdığımda sakalın çoğunu alamadı hatta çenemin ucundan boynuma doğru inmek istediğimde jilet çene ucundaki sakallara takılı kaldı resmen. bu sorun sahte olduğu için mi öyle ben mi yanlış tutuyorum yoksa yüzüme uygun olmadığı için mi bilmiyorum.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Al Shabab Stainless sfenks 7 2,922 30/01/2024, Saat: 00:35
Son Yorum: TMRT
  Shark Super Stainless Jilet msakalli 45 34,843 03/10/2023, Saat: 23:51
Son Yorum: alfredantionee
  Perma Sharp Süper Jilet papazerigi 1,011 1,024,281 14/09/2023, Saat: 18:00
Son Yorum: Mecanica
  Dorco Super Sharp Naci Erdem 16 7,724 13/05/2023, Saat: 00:04
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Astra Superior Stainless (Mavi) FloydianDM 263 257,400 30/04/2023, Saat: 14:50
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Gillette 7 O'Clock Super Stainless Double Edge (Yeşil Paket) koolandgang 50 44,059 24/04/2023, Saat: 15:43
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Gilette 7 O' clock Super Platinium ohtararan 32 41,255 23/04/2023, Saat: 21:20
Son Yorum: Mecanica
  The Gentleman Super Platinum / Made in India dramahlas 10 4,538 30/10/2022, Saat: 20:51
Son Yorum: cavenaut
  Feather New Hi-Stainless Platinum Coated Blade ilkerxxx 560 544,522 29/08/2022, Saat: 16:44
Son Yorum: Lord Sparhawk
  Ladas Super Stainless Lord Sparhawk 35 31,664 20/04/2022, Saat: 18:07
Son Yorum: exselans

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: