RAPIRA SUPER STAINLESS (pembe/mavi/siyah) RUSYA
Shark'ı da deneyebilirsin denemediysen henüz Wink
Bu rapiralardan bir nebioglundan birde seyyardan almistimdaha sonra bir paketi kaybetmis elimde olani kullnincada cok memnun kalmistim. Ama simdi kulalndigim rapira hangisine ait onu bilemiyorum buyuk ihtimal nebioglununkidir ama insanin icine kurt dusuyor :/

Arkadaslar bu rapirayi gercek oldugunu dususugunuz hangi dukkandan alabilirim, 100luk alip kenara atmak istiyorum astradan daha cok begendim bu urunu.
(26/01/2012, Saat: 20:02)eggman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Shark'ı da deneyebilirsin denemediysen henüz Wink

yok öyle dandik bir jilet dostum, berber arkadaşımda vardı rica ettim denemek için bir kaç adet aldım, tıraşa başladım ve daha yarı olmadan jileti çıkarıp attım. Kendisine bir şans daha verdim banyo sonrasında o biraz daha iyidi fakat rapidanın eline su dökemez. Bendeki rapidalar sahtemi değilmi bilmiyorum ama kullanımı güzel, fakat ne yaparsam yapayım tam anlamı ile sinek kaydı olamıyorum tersten elimi yüzüme sürtünce takılmalar oluyor Sad
zazahan denizli pazarı güvenilir jilet konusunda, rapirayı beğenmediğim için almadım hiç ancak oradan aldığım hiçbir jilet sahte çıkmadı şimdiye kadar. fiyatları da uygundur. bir bakın oraya.
selamlar.

(25/05/2012, Saat: 23:39)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu rapiralardan bir nebioglundan birde seyyardan almistimdaha sonra bir paketi kaybetmis elimde olani kullnincada cok memnun kalmistim. Ama simdi kulalndigim rapira hangisine ait onu bilemiyorum buyuk ihtimal nebioglununkidir ama insanin icine kurt dusuyor :/

Arkadaslar bu rapirayi gercek oldugunu dususugunuz hangi dukkandan alabilirim, 100luk alip kenara atmak istiyorum astradan daha cok begendim bu urunu.
Kimse o gun bu gun biraey yazmayinca bende nebioglundan almistim Smile bir dahakine denizliden alirim. Cevap icin tesekkurler Smile
(13/06/2012, Saat: 17:47)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: zazahan denizli pazarı güvenilir jilet konusunda, rapirayı beğenmediğim için almadım hiç ancak oradan aldığım hiçbir jilet sahte çıkmadı şimdiye kadar. fiyatları da uygundur. bir bakın oraya.
selamlar.

(25/05/2012, Saat: 23:39)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu rapiralardan bir nebioglundan birde seyyardan almistimdaha sonra bir paketi kaybetmis elimde olani kullnincada cok memnun kalmistim. Ama simdi kulalndigim rapira hangisine ait onu bilemiyorum buyuk ihtimal nebioglununkidir ama insanin icine kurt dusuyor :/

hayrettir ben de mesajı yeni gördüm. bu son mesajlar olayı kötü oldu epey. geri kalanına bakmak aklıma gelmiyor. mcorcodan ricamız olsun bari o son yollanan mesajların yanına saat bilgisi ekleyebiliyor ise ona göre takip ederiz.

(13/06/2012, Saat: 17:52)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kimse o gun bu gun biraey yazmayinca bende nebioglundan almistim Smile bir dahakine denizliden alirim. Cevap icin tesekkurler Smile
(13/06/2012, Saat: 17:47)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: zazahan denizli pazarı güvenilir jilet konusunda, rapirayı beğenmediğim için almadım hiç ancak oradan aldığım hiçbir jilet sahte çıkmadı şimdiye kadar. fiyatları da uygundur. bir bakın oraya.
selamlar.

İlk kez denedim.hiç beğenmedim.
pembe mavi siyah'ı almayın arkadaşlar, almayın. Pembe, beyaz, mavi olanını alın. Cillop gibi jilet, türkiyede daha iyisini bulamazsınız perma dahil. Daha iyisi için crystal almak lazım.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
Merhabalar,,

Ben de Wilkinson makine kullanıyorum. Önce yanında gelen 5li jileti denedim fena değildi. Sonra denemek için perma sharp ve rapira aldım. Sanki wilkinson kadar iyi gelmedi. Acaba sahte olabilirler mi diye düşünüyorum. 5li perma sharp 75kr, 10lu rapira 1,5lira...

2evrtxi.jpg
5li perma o fiyata %99 sahte. Plastik kutulumuydu?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Al Shabab Stainless sfenks 7 2,923 30/01/2024, Saat: 00:35
Son Yorum: TMRT
  Shark Super Stainless Jilet msakalli 45 34,850 03/10/2023, Saat: 23:51
Son Yorum: alfredantionee
  Perma Sharp Süper Jilet papazerigi 1,011 1,024,373 14/09/2023, Saat: 18:00
Son Yorum: Mecanica
  Dorco Super Sharp Naci Erdem 16 7,754 13/05/2023, Saat: 00:04
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Astra Superior Stainless (Mavi) FloydianDM 263 257,426 30/04/2023, Saat: 14:50
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Gillette 7 O'Clock Super Stainless Double Edge (Yeşil Paket) koolandgang 50 44,065 24/04/2023, Saat: 15:43
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Gilette 7 O' clock Super Platinium ohtararan 32 41,268 23/04/2023, Saat: 21:20
Son Yorum: Mecanica
  The Gentleman Super Platinum / Made in India dramahlas 10 4,539 30/10/2022, Saat: 20:51
Son Yorum: cavenaut
  Feather New Hi-Stainless Platinum Coated Blade ilkerxxx 560 544,605 29/08/2022, Saat: 16:44
Son Yorum: Lord Sparhawk
  Ladas Super Stainless Lord Sparhawk 35 31,675 20/04/2022, Saat: 18:07
Son Yorum: exselans

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: