RAPIRA SUPER STAINLESS (pembe/mavi/siyah) RUSYA
(19/07/2012, Saat: 17:51)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Emiriko'nun söylediği doğru. Bir bileme makinasından çıkan bir parti seri bile bileme sorunlu olabilir. Sonuçta her marka chroma jiletlerinde olduğu gibi kalite kontrol yapmıyordur. Emiriko komşum bana özelden adresini yaz sana biraz beyaz rapira göndereyim, bakalım bunlar seninkilerden farklı mı.

Hocam kargosuna degmez. Kargo parasina eminonundn 100 tane rapira alinir Smile

Saka bir yana siz beyaz rapirayi cok begendiginizden sizdeki beyaz rapiralar orjinaldir bunda kusku yok. Bendeki beyaz rapiralar ise buyukbabamin yillaryili evvel aldigi bir jilet oldugundan ( alet ile vermisti ve alet sabun kalintisi icindeydi ve uzun zamandir elektrikli aletle tiras oldugunu biliyorum) sahte olacagini dusunmuyorum o zamanlar yoktur herhalde. Ben neden begenmedim peki beyaz rapirayi, buyuk ihtimal ya eskiliginden ya da simdiki rapiralar gibi istikrarsiz jiletlerden begenmeyecegim bir turune dnk geldiginden beyazina on yargim oldu bilemedim bende.
Ama su varki artik beyaz uretilmiyor zamanla stok bitecek ve hangi rapira iyi derdi ortadan kalkacak Big Grin
Asil benim duundugum lord siz sanirim yesil astrayi begenmemistiniz. Forum bu kadar egeniyorken sizin begenmemeniz beni duuduruyor. Bir ihtimal sahte jilet olabilir mi sizdekiler.
(19/07/2012, Saat: 20:15)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(19/07/2012, Saat: 17:51)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Emiriko'nun söylediği doğru. Bir bileme makinasından çıkan bir parti seri bile bileme sorunlu olabilir. Sonuçta her marka chroma jiletlerinde olduğu gibi kalite kontrol yapmıyordur. Emiriko komşum bana özelden adresini yaz sana biraz beyaz rapira göndereyim, bakalım bunlar seninkilerden farklı mı.

Hocam kargosuna degmez. Kargo parasina eminonundn 100 tane rapira alinir Smile

Saka bir yana siz beyaz rapirayi cok begendiginizden sizdeki beyaz rapiralar orjinaldir bunda kusku yok. Bendeki beyaz rapiralar ise buyukbabamin yillaryili evvel aldigi bir jilet oldugundan ( alet ile vermisti ve alet sabun kalintisi icindeydi ve uzun zamandir elektrikli aletle tiras oldugunu biliyorum) sahte olacagini dusunmuyorum o zamanlar yoktur herhalde. Ben neden begenmedim peki beyaz rapirayi, buyuk ihtimal ya eskiliginden ya da simdiki rapiralar gibi istikrarsiz jiletlerden begenmeyecegim bir turune dnk geldiginden beyazina on yargim oldu bilemedim bende.
Ama su varki artik beyaz uretilmiyor zamanla stok bitecek ve hangi rapira iyi derdi ortadan kalkacak Big Grin
Asil benim duundugum lord siz sanirim yesil astrayi begenmemistiniz. Forum bu kadar egeniyorken sizin begenmemeniz beni duuduruyor. Bir ihtimal sahte jilet olabilir mi sizdekiler.

Olamaz komşum yerli yabancı pek çok farklı kaynaklardan çok kez kullandım yeşil astrayı. Sen gene bana yaz adresini acele.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
peki bu jiletlerin piyasası nedir? hangisi ucuz hangisi pahallıdır.?Mesela astra 5li ne kadar, perma ,rapira paketleri ne kadardır?? Fiyatları bilirsek en azından sahte mi gerçek mi diye fikir verir..
(17/07/2012, Saat: 22:07)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: pembe mavi siyah'ı almayın arkadaşlar, almayın. Pembe, beyaz, mavi olanını alın. Cillop gibi jilet, türkiyede daha iyisini bulamazsınız perma dahil. Daha iyisi için crystal almak lazım.

Lord,

Pembe mavi siyah ta RAPİRA
Pembe beyaz mavi de ise PANNPA (İlk N ters)

yazıyor değil mi?

Rapira yazanı az once kullandım kordu ancak bir kac haftadır PANNPA kullanıyorum çok çok memnunum.

Nereden aldıgımı hatırlamıyorum denk gelse en az 200 luk bir stok yapacagim. Bence de Pherma da Persona dan daha konforlu bir arkadas Pherma nın ikinci tıraşı cok konforlu demişti. Gercekten de oyle Pherma ikinci tıraşta cok zevkli ise bu PANNPA onunla aynı konforda.

Bu nasıl temin edilir ki?

Selamlar,
(21/07/2012, Saat: 16:41)totan35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(17/07/2012, Saat: 22:07)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: pembe mavi siyah'ı almayın arkadaşlar, almayın. Pembe, beyaz, mavi olanını alın. Cillop gibi jilet, türkiyede daha iyisini bulamazsınız perma dahil. Daha iyisi için crystal almak lazım.

Lord,

yazıyor değil mi?

Rapira yazanı az once kullandım kordu ancak bir kac haftadır PANNPA kullanıyorum çok çok memnunum.

Nereden aldıgımı hatırlamıyorum denk gelse en az 200 luk bir stok yapacagim. Bence de Pherma da Persona dan daha konforlu bir arkadas Pherma nın ikinci tıraşı cok konforlu demişti. Gercekten de oyle Pherma ikinci tıraşta cok zevkli ise bu PANNPA onunla aynı konforda.

Selamlar,

rapira+new.jpg

hocam kutu rapira içindeki jilet kaplaması pannpa.

ve bence hepsi aynı jilet ama lord gönderecek bakalım kendi rapirasından belki farklıdır Smile
(21/07/2012, Saat: 16:50)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Lord,

yazıyor değil mi?

Selamlar,

rapira+new.jpg

ve bence hepsi aynı jilet ama lord gönderecek bakalım kendi rapirasından belki farklıdır Smile

Bu resimdekini kullandım kotuydu lord un dedigi sanırım benim kullandıgımla aynı.

Denk gelse 200-300 stoklayacagim
(21/07/2012, Saat: 17:06)totan35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(21/07/2012, Saat: 16:50)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Lord,

yazıyor değil mi?

Selamlar,

rapira+new.jpg

Bu resimdekini kullandım kotuydu lord un dedigi sanırım benim kullandıgımla aynı.

Denk gelse 200-300 stoklayacagim

bende bundan kullanıyorum lakin 10 tanesinden 3ü güzel 7si kötü çıkıyor. randıman yok bende beğendiğim 3ü gibi içinde 10 tane jilet barındıran bulsam bende stok yapacam ama yok malesef. ama jiletsizde değiliz yani astra var hala Angel derby denemediyseniz deneyin efendim şans verin rapiranın kötü jiletlerinden kötü değil iyi kısımları kadar iyi bir jilet Smile
Güzel jilet ama bana sahtesi denk gelmişti. Sonra orjinal olandan aldım. Orjinali gayet iyi.
Bugün ilk kez denedim bu jileti. Pek beğenmedim açıkçası. Benim cildime Perma-Sharp Super ve Astra Superior Platinum daha uygun. Rapira konforlu gelmedi bana.
Merkur Progress
Omega 80005
Perma-Sharp Süper - Polsilver SI
1 milyoncudan aldığım onlu bu jileti ilk defa bugün kullandım çekme yapmasına rağmen perme sharp kadar yakın tıraş sağladı perma hiç konforlu bir jilet değil astra yeşil konforlu ama rapira kadar yakın tıraş yapmıyor rapiranın yeşil astradanda konforlu olması ben çok şaşırttı yeşilcilerin kullanmasını tavsiye ederim diğer rapiralarıda bulursam deneyeceğim.
sessizliğin içinde sessizce oturan adam.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Al Shabab Stainless sfenks 7 2,878 30/01/2024, Saat: 00:35
Son Yorum: TMRT
  Shark Super Stainless Jilet msakalli 45 34,728 03/10/2023, Saat: 23:51
Son Yorum: alfredantionee
  Perma Sharp Süper Jilet papazerigi 1,011 1,021,137 14/09/2023, Saat: 18:00
Son Yorum: Mecanica
  Dorco Super Sharp Naci Erdem 16 7,630 13/05/2023, Saat: 00:04
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Astra Superior Stainless (Mavi) FloydianDM 263 257,197 30/04/2023, Saat: 14:50
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Gillette 7 O'Clock Super Stainless Double Edge (Yeşil Paket) koolandgang 50 43,973 24/04/2023, Saat: 15:43
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Gilette 7 O' clock Super Platinium ohtararan 32 41,188 23/04/2023, Saat: 21:20
Son Yorum: Mecanica
  The Gentleman Super Platinum / Made in India dramahlas 10 4,497 30/10/2022, Saat: 20:51
Son Yorum: cavenaut
  Feather New Hi-Stainless Platinum Coated Blade ilkerxxx 560 544,121 29/08/2022, Saat: 16:44
Son Yorum: Lord Sparhawk
  Ladas Super Stainless Lord Sparhawk 35 31,580 20/04/2022, Saat: 18:07
Son Yorum: exselans

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: