Edwin Jagger Limes & Pomegranate Shaving Cream
Boyut olarak oldukça küçük fiyat olarak pahalı sayılabilecek bir ürün var elimde. Performans konusunda sıkıntısız diyebilirim. İnanılmaz bir köpük oluşturmuyor ama gayet yeterli ve ferah bir köpük alabiliyorsunuz. Koruma konusunda da sıkıntı yok. Koku cidden güzel özellikle rebul lime sevenler seveceklerdir bu kokuyuda. Denemenizi öneririm ama öyle olmazsa olmaz diyemem açıkçası. Özellikle bahar aylarına harika uyum sağlayacaktır.

2ltjyoh.jpg
Yiğit harmanları, yığınaklar,
Kurulmuş çetin dağlarında vatanların.
Dize getirilmiş haydutlar,
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif
EJ nin kremlerini beğeniyorum,sabunlarını pek tutmadım.
krem bencede iyi üstad ama değer mi onu kestiremiyorum küçük çünkü. S
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif
Bu kremı son donemde hergun kullanıyorum. Performansı gerçekten çok güzel kokusu tatmin edici limon kokusu sevenler göz atsınlar nemlendirme hisside yeterli. Ayrıca sabah acele hazırlanacaklar için hızlı köpük şansıda cabası Smile
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif
Bu ürün edwin jagger de 89 makinenin yanında 10 ml promosyon olarak geldi ben de çok beğendim.Ancak biraz fiyatlı gibi
Mehmet ÖZAYDIN-Bursa
Hadi hayırlı tıraşlar...
Merhaba arkadaşlar.Krem kulvarında atağa kalktım bu kremi daha önce @sertaç hocam incelemiş yapmış ben de hazır yapmışken bu başlığın altına ekleyeyim faydası olursa ne ala.

Kullanılan tıraş ekipmanı (sakal 2 günlük)

vdpcwo.jpg

Ön yüz ve içerik (sağdaki aftershave losyonla beraber çekildi)

307nipt.jpg

2iiwx2b.jpg

Kullandığım krem miktarı

iz51xs.jpg

jufvoo.jpg

75 saniye sonrasında bu köpüğü elde ettim (Omega 10049 fırçanın 2.kez kullanımı dolayısıyla köpüğü biraz hapsetmiş olabilir.Tek perde WTG tıraş olduğum için köpük bana fazlasıyla yetti.Daha fazla perde olan arkadaşlar krem miktarını arttırarak veya köpüklemeye devam edip rodajlı bir fırçayla daha fazla elde edebilirler diye düşünüyorum)

35hqlbb.jpg

eq4haa.jpg

Kanaatim @sertaç hocamın incelemesiyle paralel.EJ kremin hoş ve belirgin bir kokusu var.Gözeneksiz,baloncuksuz bir köpük oluşuyor.Koruyuculuğu Tabac'a göre bir tık aşağı olsa da gayet yeterli jileti yüzde kaydırmakta sorun yok.Erasmic ve Tabac kreme göre biraz daha erken donduğunu tespit ettim.Bir tüple kaç tıraş çıkartılabilir kestiremiyorum ama 75 ml olduğu düşünüldüğünde fiyatı biraz yüksek kalıyor yine de keyifli tıraşıyla kullanıcıyı memnun edecek bir ürün olduğu fikrindeyim.Saygılar.
Mehmet ÖZAYDIN-Bursa
Hadi hayırlı tıraşlar...
Sertaç üstad onu bitirene kadar ne çekti Big Grin

Başarı, mutluluklar dilerim Sertaç kardeşime..

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  OLD SPICE SHAVING CREAM MUSK error... 17 25,948 22/03/2021, Saat: 21:42
Son Yorum: saintdumas
  Speick Active Energizer Shave Shaving Cream Mehmet Kiraz 20 25,928 14/06/2019, Saat: 23:52
Son Yorum: FearOfATG
  TOBS Coconut Luxury Shaving Cream ardanadam 25 13,332 22/01/2019, Saat: 19:54
Son Yorum: Sofistike
Photo Habana Shaving Cream from Macedonia korgunv 2 2,968 02/03/2017, Saat: 13:34
Son Yorum: KlasikTıras
  I'Coloniali Softening Shaving Cream with Rhubarb Eskiuyebyr 13 13,426 07/12/2016, Saat: 19:07
Son Yorum: posicor
  Mondial Luxury Shaving Cream : No 908 Homme Saltuk 9 5,496 19/06/2016, Saat: 14:56
Son Yorum: Chinaski
  XPEC Original Shaving Cream 1912 10 7,303 27/05/2016, Saat: 01:35
Son Yorum: AKadir
  Truefitt & Hill Authentic No.10 Finest Shaving Cream FloydianDM 19 20,851 18/05/2016, Saat: 14:59
Son Yorum: Cesko
  Zirh Shaving Cream Sensitive Skin inter 14 9,471 20/03/2016, Saat: 21:57
Son Yorum: inter
  Edwin Jagger 99% Natural & Paraben Free Collection ihtilaf 5 6,314 29/10/2015, Saat: 01:09
Son Yorum: Saltuk

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: