Son Çarem Bu Konu!
Valla ben genellikle her tıras sonrası kullanıyorum şapı. Kanama varsa durduruyor, ayrıca antiseptik, mikrop kırıcı, varsa bir durum gerekeni yapıyor bence, yanması ondan. Yandığı zaman zaten tahrişin olduğunun da göstergesi, nasıl bir tıraş yaşadın onun testinin ilk ekipmanı bence
www.BarbarosRazors.com

(22/07/2013, Saat: 04:31)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Valla ben genellikle her tıras sonrası kullanıyorum şapı. Kanama varsa durduruyor, ayrıca antiseptik, mikrop kırıcı, varsa bir durum gerekeni yapıyor bence, yanması ondan. Yandığı zaman zaten tahrişin olduğunun da göstergesi, nasıl bir tıraş yaşadın onun testinin ilk ekipmanı bence

"nasıl bir tıraş yaşadın onun testinin ilk ekipmanı bence"

Evet üstadım bu cümlen çok doğru haklısın.
(22/07/2013, Saat: 04:28)Dgkn_ngn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Okudum okudum biraz önce buyurduklarını Smile

Şap elzem birşey midir diye bir sorum vardı? Yazdıklarıma bir cevap bekliyorum sizlerden.

Sihirli değnek yok bizde. Sabırla iyice okumamışsınız forumu. Ezber derecesinde hatmedin derim. Şunu sür geçer denmez. Cilt geleneksel tıraşa hazırlanacak, sabun seçimi, jilet ve size daha ağır bir makine önerilecek sonra en önemlisi iyi bir fırça. Bunlar zaman alır ama kesin çözüm bir kaç hafta içersinde şekillenecek..
(22/07/2013, Saat: 04:35)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(22/07/2013, Saat: 04:28)Dgkn_ngn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Okudum okudum biraz önce buyurduklarını Smile

Şap elzem birşey midir diye bir sorum vardı? Yazdıklarıma bir cevap bekliyorum sizlerden.

Sihirli değnek yok bizde. Sabırla iyice okumamışsınız forumu. Ezber derecesinde hatmedin derim. Şunu sür geçer denmez. Cilt geleneksel tıraşa hazırlanacak, sabun seçimi, jilet ve size daha ağır bir makine önerilecek sonra en önemlisi iyi bir fırça. Bunlar zaman alır ama kesin çözüm bir kaç hafta içersinde şekillenecek..

Tamam susuyorum ve acemiler için olan bütün konuları su gibi içiyorum.
O değil ağustos ayında askerim şimdi yüzümü düzeltsem askerde yine eskisi gibi olur heralde hayırlısı bakalım.
Yardımlarınız için teşekkürler, iyi yorumlarla konuyu hortlatmam dileğiyle görüşürüz Smile
(22/07/2013, Saat: 04:39)Dgkn_ngn Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(22/07/2013, Saat: 04:35)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Tamam susuyorum ve acemiler için olan bütün konuları su gibi içiyorum.
O değil ağustos ayında askerim şimdi yüzümü düzeltsem askerde yine eskisi gibi olur heralde hayırlısı bakalım.
Yardımlarınız için teşekkürler, iyi yorumlarla konuyu hortlatmam dileğiyle görüşürüz Smile

Askerde de çözüm var merak etmeyin. daha pratik kapalı tarak ve fırça tavsiyeleri olacak. Forumumuzdan olabildiğince istifade edin. Rahat edeceksiniz.
kesinlikle kolonya aspirin uygulaması
ve
keskin jilet (permasharp yada astra yeşil)

ayrıca tıraş sonrası birde yüzünüzde şap gezdirmek

derdinizin dermanı olacak

birçoğumuz geleneksel tıraşa bu kıl dönmesi batık kıl
illeti yüzünden başladık
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(22/07/2013, Saat: 05:39)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: kesinlikle kolonya aspirin uygulaması
ve

illeti yüzünden başladık

Üstad R41 başlangıçta ağır mı olur? hangi makine uygun arkadaşın sert sakalları var. Ben 37C yahut future gibi agresif bir makine önermek isterim izninizle.
Monetto Hocam,Ri,mei ile tahriş olan kişiye R41 vs. önerelim diyorsun Smile
Döner bıçağı tavsiye edelim,kökten çözüm olsun.

(22/07/2013, Saat: 06:17)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(22/07/2013, Saat: 05:39)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: kesinlikle kolonya aspirin uygulaması
ve

illeti yüzünden başladık

Üstad R41 başlangıçta ağır mı olur? hangi makine uygun arkadaşın sert sakalları var. Ben 37C yahut future gibi agresif bir makine önermek isterim izninizle.
2u9rfhh.jpg
tahrişin sebebi rimei değil
rimeinin yanında jilet diye verdikleri cisim
Big Grin
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: