Da vinci uomo
Evet, şık olmamış. Etik mi? Tartışılır.
(15/12/2016, Saat: 13:33)utunc Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hepsini stoklayıp geri fahiş fiyata satanlar oldukça daha çok bekler bizim gibi olaya ticari bakmayanlar. Demekki burda indirim ve fırsatlar konusu, fırsatçılar sayesinde böyle kara borsa oluyor. O zaman hiç paylaşmamak en iyisi

(15/12/2016, Saat: 13:38)FurkanY Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aynı şekilde kâr ederek burası üzerinden de satılabilirdi diye düşünmeden edemiyorum. Komşumun dediği gibi bir kaç ay geçirip yurtdışına satmak forumun ruhuna pek uygun değil bence.

(15/12/2016, Saat: 13:50)hergele Adlı Kullanıcıdan Alıntı: maşallah, maşallah bu forum çok kârlı! olmuş birilerine..

(15/12/2016, Saat: 14:37)msakalli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet, şık olmamış. Etik mi? Tartışılır.

Neden öyle diyorsunuz sayın komşularım Smile
alınmış, satılıyor. İşin ilginci satılamamış gibi gözüküyor.
Bal tutan...
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
Vay be neler kaçırmışız yahu böyle bir şey yapıyorsun bari bir kişiye bir tane sat. Her isteyene istediği kadar satıp karaborsacı oluşturmanın ne anlamı var.
o sektörde bilinmeyen ürün, malını bilmeyen mağaza çalışanı sonuç kısa günün karı
Satış görevlilerinin bir suçu yok arkadaşlar. Garibanlar kapanan dükkanda stok eritmeye çalışıyorlardı. İnanın kampanya / fırça fiyatı vs. düşünecek halleri yoktu.
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
(15/12/2016, Saat: 20:01)LiuShang Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Vay be neler kaçırmışız yahu böyle bir şey yapıyorsun bari bir kişiye bir tane sat. Her isteyene istediği kadar satıp karaborsacı oluşturmanın ne anlamı var.

Keşke bu foruma satsalardı
Para için itibar ayaklar altına alınmazdı..
Yazık çok yazık..
Smile
Bu aşama bana yanlış geldi.

(15/12/2016, Saat: 20:41)CMO05 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Keşke bu foruma satsalardı
Para için itibar ayaklar altına alınmazdı..
Yazık çok yazık..
(15/12/2016, Saat: 20:56)AKadir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu aşama bana yanlış geldi.

Doğrusunuz..
Smile
Benzeri durum D.hab.sitesinde ses sistemlerinde de meydana geldi bir kaç kez hatta pc overcl8ock konularında da ne yazıkki insanın tabiyatı ve yapacak hiçbir şey yok ben ne alana ne satana hiç bir şey deme halkımız oldugunu düşünmüyorum fırsat gecmiş almış arkadaşımız yetişememişiz birer yada iki tane almaya garip olan @BigHillMe @candova ( ki bana ücretsiz sabun ve daha bir kaç güzelliği daha oldu ki tekrar bıradan teşekkürü borç bilirim @candova hocama) benim şu anda aklıma gelen üyeler başta olmak üzere ücretsiz neler neler yolladılar yorum yapmak yada bişeylerle itham etmekte pek etik olmayacak ne kimseyedir cümlelerim ne de fırca konusu için tüm forumdaşlara saygılar...
Dostlar fazla konuyu takip edemedim, yalnız
@CMO05 arkadasım, forumda yenisiniz yada oyle gozukuyorsunuz, uzun suredir bizimle olan bir komsumuza "Para için itibar ayaklar altına alınmazdı.." lafını soylemek agır olmus, ayıp olmus. Sizin bir ustada soylemeniz yakısık almamıs.

Forumda zaman gecirdikce biz burda dost oluyoruz kardes oluyoruz, zaman gelir tartısırız da, konusuruz da, sevisirizde, ama bu yakınlık zaman icinde dogal sekilde olusuyor.

Akadir abimin yazdıgıda, konu hakkında soylenen sozler, kırıcı oluyor manasında soylenmistir diye dusunuyorum.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: