Çok güvenli jilet
Jilet üstünde kağıt varken alete yerleşmez Idea
DE alete takmaya çalışanlar başarısız olur.
(31/07/2013, Saat: 00:58)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Jilet üstünde kağıt varken alete yerleşmez Idea

o kadarını zorlayarak hadi taktı diyelim e be sığır! sözüm yabana, bunun keskin olan yeri neresi diye bakmazmı adam hindistan cevizini kabuğuyla mı yiyor bu ayılar?

Bak dellendim yine 12yi geçti saat Big Grin
Bu bir çakma babı ali asparagas emekçi haberidir.
Jilet üstünde kağıt olduğunu bilmeyen biri böyle habere gazetesinde yer verir.

(31/07/2013, Saat: 01:04)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(31/07/2013, Saat: 00:58)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Jilet üstünde kağıt varken alete yerleşmez Idea

o kadarını zorlayarak hadi taktı diyelim e be sığır! sözüm yabana, bunun keskin olan yeri neresi diye bakmazmı adam hindistan cevizini kabuğuyla mı yiyor bu ayılar?

(31/07/2013, Saat: 01:15)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu bir çakma babı ali asparagas emekçi haberidir.
Jilet üstünde kağıt olduğunu bilmeyen biri böyle habere gazetesinde yer verir.

(31/07/2013, Saat: 01:04)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Kartuşçu mu yoksa üstad bunlar, hayatında jilet görmemiş.. Yazık.. Tüh tüh..Tongue
hocam dur programı kapattıracaksınBig Grin
(31/07/2013, Saat: 01:19)karakartal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hocam dur programı kapattıracaksınBig Grin

TongueTongue
Allah razı olsun forumumuz büyüklerinden. Yine söylüyorum, benim DE aletler yahut ustura hakkında hiç bir bilgim yoktu forumumuza girene kadar. DE ler hala varmıymış dedim. eskiden babamda görmüştüm 30 yıl önce. ohooo yeni modeller filan meğer inanlar zevk içinde yaşıyormuş gördüm.. Yaşadım.. Oğlumu da yetiştireceğim inş..

Bi şey olmaz tanıdık iyi avukat var Big Grin
Kupanı doldur mornetto Hocam,
İyi avukat da var mı ?

(31/07/2013, Saat: 01:23)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(31/07/2013, Saat: 01:19)karakartal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hocam dur programı kapattıracaksınBig Grin

TongueTongue
Allah razı olsun forumumuz büyüklerinden. Yine söylüyorum, benim DE aletler yahut ustura hakkında hiç bir bilgim yoktu forumumuza girene kadar. DE ler hala varmıymış dedim. eskiden babamda görmüştüm 30 yıl önce. ohooo yeni modeller filan meğer inanlar zevk içinde yaşıyormuş gördüm.. Yaşadım.. Oğlumu da yetiştireceğim inş..

(31/07/2013, Saat: 01:26)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kupanı doldur mornetto Hocam,
İyi avukat da var mı ?

(31/07/2013, Saat: 01:23)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

TongueTongue

Pitbul Avukat yırtarım valla,,

1z3tcly.jpg
arkadaşlar haberin asparagas olup olmadığını bilemem ama bundan 111 yıl öncesinde gerçekleşen bir olay sonuçta.. bana doğruluğu yüksek gibi geliyo nedeni ise: günümüzde, affedersiniz ama, alafranga tuvalet kullanmasını bilmeyen insanlarımız var.. bu ve buna benzer bir çok olaya bizzat şahit oldum..
(31/07/2013, Saat: 09:42)memocan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: arkadaşlar haberin asparagas olup olmadığını bilemem ama bundan 111 yıl öncesinde gerçekleşen bir olay sonuçta.. bana doğruluğu yüksek gibi geliyo nedeni ise: günümüzde, affedersiniz ama, alafranga tuvalet kullanmasını bilmeyen insanlarımız var.. bu ve buna benzer bir çok olaya bizzat şahit oldum..

Kulaktan kulağa yayılmıştır evet.

O dediğin Anadolunun pek çok yerinde hala geçerli. Bence kasten yapıyor. Çocuklar bile öğrenmişken, her petrolde resimler filan, çok temiz ya arkadaş, herkesin oturduğuna oturmaz, bilirim onları. Pislik herifler. Kağıt koymadan kullanamıyoruz bu pislikler sayesinde..

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hurda gemiler jilet olmuyormuş DelikanliTiras 15 14,922 03/09/2019, Saat: 17:38
Son Yorum: rocnel
  Bir Suikast Silahı Olarak Jilet harveyspecter 6 6,336 22/12/2016, Saat: 00:17
Son Yorum: t.macgyver
  Yediği ekmeğin içinden jilet çıktı! Kalbine saplandı! BigHillMe 11 10,205 18/03/2015, Saat: 16:52
Son Yorum: ts9funk
  Jilet yiyen adam ! Lord Sparhawk 16 18,192 03/09/2012, Saat: 22:56
Son Yorum: pars

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: