Bekar / Yalnız Yaşayanlar
Zamanı gelince değiştirmek gerekiyor. Size de hayırlı ve uğurlu olsun @zorba58 komşum.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
Evliydim 10 yıl önce ayrıldım , bir daha evlenmeyi düşünmüyorum.Evliliğin bana göre olmadığını anladım.İşim gezmeye müsait , 2 yıldır bodrumda yaşıyorum , arada marmaris selimiye maceram var.Kısmatse canım istediğinde rota bu sefer kaz dağları , bu hürriyetimi kaybetmek istemiyorum zira yeni tatlar , kültürler görüp tanımayı çok seviyorum.Yurtdışı denedim bana göre olmadığını anladım , kazdağlarından sonra datça ardından da kaş ile devam edebilirim , şimdilik plan böyle Smile ama hayat proaktif ne olacağı belli olmaz.
ben hiç evlenmedim düşünmüyorum da böyle çok çok rahatım gerek ekonomik olarak gerekse kafa olarak zaten bence bir kızla dahi çıkamayan yani o ortamları 40 yılda bir yakalayan birinin evliliği de nasıl olur ? dolu insan var ama önemli olan insanın kendi iç dünyasında mutlu olmasıdır... saygılarımla
Hayatımın en uzun birlikteliği -yaklaşık 6,5 yıl, 3 yılı evlilik - 3 ay önce bitti. Tekrar evlenmeyi düşünmüyorum ve istemiyorum. Ama büyük konuşmamayı öğrenmiş olunması gereken yaştayım. Smile Yalnızlığın keyifli tarafları olduğu kadar yıpratıcı tarafları da var.
Kısa hayatlar yaşıyoruz. Yaşamı gereğinden fazla ciddiye almanın fazla anlamı yok. Herşeyin gönlünüzce olmasını dilerim.
Buyrun benim... Biri bana seslendi sanırım Big Grin
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
@Soner komşum artık saksı çatlatma zamanın son evresi bir daha zor Big Grin
Hiç bir sultan bir bekar kadar özgür olamamıştır .
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

@abdussamedy saksı çatlatma  zamanını geçirme genç nesillere ihtiyaç var Smile
@jegal 'saksı çatlatma' ne anlama geliyor ? ilk defa senden duyuyorum Big Grin .
(13/12/2015, Saat: 10:39)Eskiuyebyr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayatımın en uzun birlikteliği -yaklaşık 6,5 yıl, 3 yılı evlilik - 3 ay önce bitti. Tekrar evlenmeyi düşünmüyorum ve istemiyorum. Ama büyük konuşmamayı öğrenmiş olunması gereken yaştayım. Smile Yalnızlığın keyifli tarafları olduğu kadar yıpratıcı tarafları da var.
Kısa hayatlar yaşıyoruz. Yaşamı gereğinden fazla ciddiye almanın fazla anlamı yok. Herşeyin gönlünüzce olmasını dilerim.

@Eskiuyebyr Ercan kardeşim uzun bir aradan sonra sizden haber almak güzel Smile
Çok Doğru söylüyorsun.. Ben ikinci tura 56 yaşında girdim ..Smile Çok selamlar sevgiler..

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: