Bekar / Yalnız Yaşayanlar
ok o zaman bir yanlış anlama olmuş sizde kusura bakmayın biz herkese iyi dilekte bulunuyoruz selamlar
Eyvallah..
Yakın tıraş gibisi yoktur..
(31/07/2013, Saat: 00:26)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir de en yakın arkadaşımın eşi yabancı. O kadar anlayışlı, uysal, açık görüşlü bir kadın ki, ister istemez bende türk kızı istemiyorum, yabancıyla evleneyim, hatta gideyim bu ülkeden orada yaşayım diyorum. Bıktım bu ülkenini geri kafasından da, kaprisinden de.

çocukluk hayalim lordum yabancı bir kızla evlenmek.
bir keresinde nişanlanacakken direkten dönmüştüm Angel

(31/07/2013, Saat: 09:15)candova Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(31/07/2013, Saat: 00:26)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir de en yakın arkadaşımın eşi yabancı. O kadar anlayışlı, uysal, açık görüşlü bir kadın ki, ister istemez bende türk kızı istemiyorum, yabancıyla evleneyim, hatta gideyim bu ülkeden orada yaşayım diyorum. Bıktım bu ülkenini geri kafasından da, kaprisinden de.

çocukluk hayalim lordum yabancı bir kızla evlenmek.
bir keresinde nişanlanacakken direkten dönmüştüm Angel

O direk var ya hayatının dönüm noktasıymış. Üzüldüm Sad
9ropat.jpg
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
Bundan güzel bir sebep bulamıyorum evlilik yapmak için. Daha 18 aylık 3 hafta önce Gaziantep' te kayınbiraderin evinde çekmiştim. İsmi Ada benim en küçük kızım. vu5a4u6u.jpg

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
(31/07/2013, Saat: 13:19)avsu07 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bundan güzel bir sebep bulamıyorum evlilik yapmak için. Daha 18 aylık 3 hafta önce Gaziantep' te kayınbiraderin evinde çekmiştim. İsmi Ada benim en küçük kızım. vu5a4u6u.jpg

allah bağışlasın komşum
Yiğit harmanları, yığınaklar,
Kurulmuş çetin dağlarında vatanların.
Dize getirilmiş haydutlar,
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif
(31/07/2013, Saat: 13:43)sertaç Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(31/07/2013, Saat: 13:19)avsu07 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bundan güzel bir sebep bulamıyorum evlilik yapmak için. Daha 18 aylık 3 hafta önce Gaziantep' te kayınbiraderin evinde çekmiştim. İsmi Ada benim en küçük kızım. vu5a4u6u.jpg

allah bağışlasın komşum

Maşşallah Allah bağışlasın bu ne tatlılık Smile
Sağolun değerli komşularım. Tatlı olmasında benim bir dahlim yok. Tümüyle annesine çekmişBig GrinBig GrinBig Grin

Tam bir prenses masallah Allah bagislasin.
e mail adresim tipsol@me.com

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: