Bekar / Yalnız Yaşayanlar
Belki de aranızda en erken evlenen benim. Tam 1 sene oldu bu Temmuzda. Hatırlıyorum geçen sene burada heyecanlı heyecanlı yazdıklarımı.Smile

Bütün yazılanları okudum ve sizinle öyle bir içesim geldi ki anlatamam. 2 senedir buraya üyeyim ve ara ara bunun ihtiyacını çok hissediyorum.

Martin amcanın yazdığı şeyler benim içinde geçerli. Eşimle 10 senedir tanışıyoruz fakat ilişkimiz başlayalı 4 sene oldu. O benim tek sırdaşım, her zaman yanımda olan tek dostumdu. Sonra baktım ki biz birbirimizin için varız ve seviyoruz. Bu dünyada en iyi anlaşan iki insandık ve aynıydık. Sırf onla evlenebilmek için polis oldum(bir yerden para kazanmaya başlamam lazımdı) şu an bu hatanın ceremesini çekiyoruz.

Bulunduğum şehir olan Adıyamanda hala benim tek arkadaşım, annem-babam, kardeşim, eşim her şeyim o. Belki evlilik için erken bir adımdı, belki başta yaşayacağımız süreci evlendikten sonra yaşayacağız ama olsun..

Yazılanları okuduktan sonra her ne kadar evli de olsam Türk kızlarının birer Kezban oldukları gerçeğinde bütün forumca hemfikiriz galibaBig Grin yabancı bir kızla seks deneyimi olan birisinin yapacağı karşılaştırma bile türk-yabancı karşılaştırmasını özetleyecektir. erkeği için ölür ölür Big Grin

Son olarak Kaybedenler Kulübünden: "Bunca insan yalnızken neden bunca insan yalnız?"
-Cevap: Kezbansınız kardeşim ondan dolayı Big Grin
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
Kaybedenler kulübü efsane film ...

Bazen bir kadın ağlar..kadınlar hep ağlar....

(31/07/2013, Saat: 15:50)zorba58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Belki de aranızda en erken evlenen benim. Tam 1 sene oldu bu Temmuzda. Hatırlıyorum geçen sene burada heyecanlı heyecanlı yazdıklarımı.Smile

Bütün yazılanları okudum ve sizinle öyle bir içesim geldi ki anlatamam. 2 senedir buraya üyeyim ve ara ara bunun ihtiyacını çok hissediyorum.

Martin amcanın yazdığı şeyler benim içinde geçerli. Eşimle 10 senedir tanışıyoruz fakat ilişkimiz başlayalı 4 sene oldu. O benim tek sırdaşım, her zaman yanımda olan tek dostumdu. Sonra baktım ki biz birbirimizin için varız ve seviyoruz. Bu dünyada en iyi anlaşan iki insandık ve aynıydık. Sırf onla evlenebilmek için polis oldum(bir yerden para kazanmaya başlamam lazımdı) şu an bu hatanın ceremesini çekiyoruz.

Bulunduğum şehir olan Adıyamanda hala benim tek arkadaşım, annem-babam, kardeşim, eşim her şeyim o. Belki evlilik için erken bir adımdı, belki başta yaşayacağımız süreci evlendikten sonra yaşayacağız ama olsun..

Yazılanları okuduktan sonra her ne kadar evli de olsam Türk kızlarının birer Kezban oldukları gerçeğinde bütün forumca hemfikiriz galibaBig Grin yabancı bir kızla seks deneyimi olan birisinin yapacağı karşılaştırma bile türk-yabancı karşılaştırmasını özetleyecektir. erkeği için ölür ölür Big Grin

Son olarak Kaybedenler Kulübünden: "Bunca insan yalnızken neden bunca insan yalnız?"
Yiğit harmanları, yığınaklar,
Kurulmuş çetin dağlarında vatanların.
Dize getirilmiş haydutlar,
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif
Arkadaslar 9 yıl yalnız yaşayıp sayısı neredeyse 3 haneli rakamlara ulaşan sayıda iliskim oldu. %50 si turk diğer %35 i ingiliz %15 de diğer Avrupa milletleri. 9 yıl yalnız yasamın 8 yılı İngiltere idi. Tum bu deneyim ve tecrubelerin üzerine esimi yabancı biri sectim. Turk hanim lardan cok değerli insanlar çıkmakta ama üzülerek söylüyorum %80 i sıkıntılı diyebilirim. Allah tum bekarlarımızı o güzide %20 ye denk getirsinSmile
e mail adresim tipsol@me.com
(31/07/2013, Saat: 15:56)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaslar 9 yıl yalnız yaşayıp sayısı neredeyse 3 haneli rakamlara ulaşan sayıda iliskim oldu. %50 si turk diğer %35 i ingiliz %15 de diğer Avrupa milletleri. 9 yıl yalnız yasamın 8 yılı İngiltere idi. Tum bu deneyim ve tecrubelerin üzerine esimi yabancı biri sectim. Turk hanim lardan cok değerli insanlar çıkmakta ama üzülerek söylüyorum %80 i sıkıntılı diyebilirim. Allah tum bekarlarımızı o güzide %20 ye denk getirsinSmile
kadının da erkeğin de iyisi de olur kötüsü de

bir de erkek seçmez kadın seçer bunu unutmayalım Big Grin
(31/07/2013, Saat: 15:50)zorba58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Belki de aranızda en erken evlenen benim. Tam 1 sene oldu bu Temmuzda. Hatırlıyorum geçen sene burada heyecanlı heyecanlı yazdıklarımı.Smile

Pirin Jandarma Özel Harekat Tabur Komutanlığına ve Jandarma Alay Komutanlığına selam..

2002 de askerde alaya geçtikten sonra her gün aşağı yukarı Adıyamanı gezmeye çıkardım. Albayın hukuk danışmanı gibi bi şey olmuştum. Her gün sivil Smile Çıktığımda da her gün cadde üzerinde sanırım sinemanın karşısında olabilir bir tekel vardı, arkayı açmış dostlarına içirirdi ruhsatsız Big Grin Her gün yalnız içer düşünürdüm. Akşam olunca da istihbarata girer, Avrupa uyum yasalarının çıktılarını alır, ertesi sabah Albaya teslim ederdim. Albay bile sadece akşamları rakı içer, bazen yanında sadece beyaz leblebi yer, adımı bildiği halde "çocuk bana 40 çöp sigara al" derdi (Kendini Mustafa Kemal sanıyodu).

Ahhh. Askerde askerlik yapamayıp, hüzünlenirim şimdi de Big Grin

Konuyu evliliğe bağlayamayacağım sanırım. Ama o zaman bekardım Big GrinBig Grin Şimdi içmeye fırsatım bile yok Big GrinBig Grin
Bu resim her şeyi anlatmıyor mu SleepySleepy

11lm03q.jpg
(31/07/2013, Saat: 15:56)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaslar 9 yıl yalnız yaşayıp sayısı neredeyse 3 haneli rakamlara ulaşan sayıda iliskim oldu. %50 si turk diğer %35 i ingiliz %15 de diğer Avrupa milletleri. 9 yıl yalnız yasamın 8 yılı İngiltere idi. Tum bu deneyim ve tecrubelerin üzerine esimi yabancı biri sectim. Turk hanim lardan cok değerli insanlar çıkmakta ama üzülerek söylüyorum %80 i sıkıntılı diyebilirim. Allah tum bekarlarımızı o güzide %20 ye denk getirsinSmile

+1 yanlız değilmişim Smile
Evlenmek için 2 sebep daha Smile İkisi de Allah'tan bana emanet Sleepy

5w46p.jpg
avsu07, Allah bağışlasın abi, ufaklık çok şekermiş.. Smile

mornetto Allah bağışlasın yeğenlerimizi.. İkisi birbirine benziyorlar, acaba benzedikleri üçüncü kişi kim? Big Grin
Yakın tıraş gibisi yoktur..
(31/07/2013, Saat: 20:35)asymptote Adlı Kullanıcıdan Alıntı: avsu07, Allah bağışlasın abi, ufaklık çok şekermiş.. Smile

mornetto Allah bağışlasın yeğenlerimizi.. İkisi birbirine benziyorlar, acaba benzedikleri üçüncü kişi kim? Big Grin

Sağolun, Allah daha az yaramazını sizlere versin Big Grin

Kız babası, oğlan anası AngelAngel

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: