Bekar / Yalnız Yaşayanlar
Çocuk dediğin yaramaz olacak.. Sevmem uslu çocuğu..
Yakın tıraş gibisi yoktur..
(31/07/2013, Saat: 19:29)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evlenmek için 2 sebep daha Smile İkisi de Allah'tan bana emanet Sleepy

5w46p.jpg

allah bağışlasın üstadım
Yiğit harmanları, yığınaklar,
Kurulmuş çetin dağlarında vatanların.
Dize getirilmiş haydutlar,
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif
(31/07/2013, Saat: 20:39)asymptote Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çocuk dediğin yaramaz olacak.. Sevmem uslu çocuğu..

dimi zeka göstergesi aynı babaları Big Grin
Allah bağışlasın Mornetto Hocam,
Kızınız size daha çok benziyor galiba.
Amin sertaç üstad.
şu da var, bugüne ne zorluklarda geldiler Allah bilir. babası bi zaman iki ekmek almak için 4 market gezdi acaba 90 kuruşa 2 ekmek alabilirmiyim diye. 10 kuruş eksik diye alamadı 1 taneyle doydular. Avukat olarak 10 kuruş da isteyemedi. bizimle aç kaldılar, bizimle zorluk çektiler. bizim olan her şey aslında onların diyorum.
(31/07/2013, Saat: 20:46)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Allah bağışlasın Mornetto Hocam,
Kızınız size daha çok benziyor galiba.

Kız aynı babası Big Grin

Durun hepsinin resmini koyayım Smile
SmileSmile..
Yalnız konu bekarlardan direk evli ve çocuklu babalara döndü. Big Grin gidin kendi başlığınızı açın kardeşim, biz bekarları rahat bırakın Tongue
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
(31/07/2013, Saat: 21:01)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yalnız konu bekarlardan direk evli ve çocuklu babalara döndü. Big Grin gidin kendi başlığınızı açın kardeşim, biz bekarları rahat bırakın Tongue

Doğru be üstad. Burada da rahat yok.. Dağılın evli çocuklu arkadaşlar!!TongueTongue
(31/07/2013, Saat: 09:19)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(31/07/2013, Saat: 09:15)candova Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(31/07/2013, Saat: 00:26)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir de en yakın arkadaşımın eşi yabancı. O kadar anlayışlı, uysal, açık görüşlü bir kadın ki, ister istemez bende türk kızı istemiyorum, yabancıyla evleneyim, hatta gideyim bu ülkeden orada yaşayım diyorum. Bıktım bu ülkenini geri kafasından da, kaprisinden de.

çocukluk hayalim lordum yabancı bir kızla evlenmek.
bir keresinde nişanlanacakken direkten dönmüştüm Angel

O direk var ya hayatının dönüm noktasıymış. Üzüldüm Sad

valla üstadım çok düsünmüstüm ama olmadı, dogru insan olmadıgını dusunmustum. Hala da dusunuyorum Big Grin
simdilerde de boyle yabancılarla tanısıp vajit gecirecek ortam yok, gençkendi heralde

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: