kadınlar da traş sever
(04/08/2013, Saat: 23:58)Fallschirmjäger Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Başka bir konuya değinmek istiyorum. Fransa-Strasburg'da iken bayan bir kuaförde tıraş olmuştum. Saçlarımı çok güzel şekillendirmiş ve gerçekten bir kadın eli dokanan saçım bana daha hoş görünmüştü. Ülkemizde kadınların neden erkek kuaförlüğüne de bir yer ayırmadığına şaşırmıştım ve halâ şaşırmaktayım.
Valla oyle bir sey yapsalar randevu ile calisirlar millet kuyrukta bekler
Umarım moderatörüm ve adminim beni cezalandırmaz bu söylediğimden umarım ama Yok artık Lebron James !!! bu nedir ya ? Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Sir ağdanın suyumu çıkmış Big Grin Big Grin Big Grin
Bizde de eli ustura tutan kadın berberler var ilgililere duyurulur.
http://instagram.com/serapaykutbrbr
satılık ilanlarım: http://www.geltir.com/thread-5888.html
Ülkemizde, erkek berber dükkanı açan, kadın girişimci sayısı artsa, erkek berberlerde kendine bir çeki düzen verir. Yeniliklere yeni ürünlere (krem, sabun, jilet, fırça) yer verirler diye düşünüyorum.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
(10/01/2019, Saat: 20:32)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ülkemizde, erkek berber dükkanı açan, kadın girişimci sayısı artsa, erkek berberlerde kendine bir çeki düzen verir. Yeniliklere yeni ürünlere (krem, sabun, jilet, fırça) yer verirler diye düşünüyorum.

Bu konu hem berberlerle ilgili hem de onların müşterileriyle ilgili..

Yıllar önce Süleyman DEMİREL'in demokrasi ile ilgili söylediği ilginç bir cümle vardı.

Yani ikisi de birbirini etkiliyor.

Hatta bazı yörelerde sizin söylediğiniz anlamda bir açılım yapılsa belki de tepki görebilir.
Ayrıca krem, sabun, jilet, fırça konusunda açılım yapan berber, fiyat konusunda da açılım yapmak zorunda kaldığında müşteri kaybedebilir.

Tartışılacak bir konu gibi duruyor.

E n v i r o n m e n t a l i s t

Porsuk fırça + Martin de candre sabun kullanıp
Feather ustura ve jiletle tıraş eden bir berber
Üstüne düzgün bir losyon/krem de gelince
Ne kadar fiyat yazmali? Smile

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(11/01/2019, Saat: 12:40)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Porsuk fırça + Martin de candre sabun kullanıp
Feather ustura ve jiletle tıraş eden bir berber
Üstüne düzgün bir losyon/krem de gelince
Ne kadar fiyat yazmali? Smile

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

komşum ilginç bir soru olmuş, normalde ustura tıraşı 20-40 TL arasında diye biliyorum. (en azından benim çevremde)
bir berberin bahsettiğiniz şekilde maliyeti olsa 100 TL gibi bir minimum ücret talep edeceğine emin olabiliriz.
Be A Gentleman...

SM-J500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Executive shaving "safety razor ile nasil tras olunur videosu" Aedan 40 37,842 21/11/2017, Saat: 23:52
Son Yorum: husmenusta
  Bayanlar icin geleneksel tras ozgun41 12 11,965 20/03/2016, Saat: 19:26
Son Yorum: inter
  Soguk proses tras sabunu imali ozgun41 0 3,544 03/06/2015, Saat: 00:05
Son Yorum: ozgun41
  berberde tras olmak icin hakli bir neden daha ozgun41 8 11,936 19/05/2015, Saat: 22:25
Son Yorum: ckeskin
  Traş tarihinin en şanslı çocuğu thehelsing 16 14,249 24/04/2015, Saat: 12:16
Son Yorum: adamentium
  tras keyfi ozgun41 3 5,253 01/02/2015, Saat: 16:18
Son Yorum: ts9funk
  Tek Hamlede Traş Olabilirmisiniz?? Straht 13 14,457 25/06/2014, Saat: 11:53
Son Yorum: OnLyTNT

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: